Oud geweven wandkleed met antieke interieur voorstelling, 1e helft 20e eeuw (reparatie) 163x64cm Cond:G
Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Twee kleine oude Perzische kleden/loper 91x60cm en 80ø Cond:R/G
Oud Perzisch kleed Kazak met oker-rood en geel, floraal decor (vrij kaal) 105x190 Cond:R
Oude Perzische loper, hoogpolig met hoekig floraal decor 90x210cm Cond:G
Oud Perzisch kleed met floraal decor(restauratie rand) 202x162cm Cond:R
Twee oude Perzische kleedjes in redelijke staat. 123x74 en 123x80cm
Groot oud Perzisch kleed, blauw-rood-zwart-creme in goede staat, 222x162cm
Twee oude Perzische kleden, floraal decor in goede staat 105x71en 128x79cm Cond:G
Oud Perzisch kleed rood-blauw-oker 158x97, kleed is beschadigd Cond:M
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed florale decors slijtage 200x130cm Cond:R
Twee oude antieke Perzische kleden, 1 maal fijngeweven Perzie, antiek omstreeks 18e-19e eeuw, en eenmaal 20e eeuw met landschapsdecor 75x77 en 204x63cm Cond:G