Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kannen en kookpot
Startprijs 10 EUR

Drie delen koperwerk, 2e helft 20e eeuw, 2 schenkkannen en 1 oosterse stoofpan met comfort, 20-46cm Cond:G

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G

Gietijzeren sierplaat
Startprijs 15 EUR

Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G

Chinees kompas
Startprijs 15 EUR

Antieke Chinese kompas, 1e helft 20e eeuw, beschildering beschadigd 11,5cm Cond:R

Beddepan
Resultaat: 15 EUR

Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)

Hanger met diverse sleutels
Resultaat: 25 EUR

Antiek smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G

Cloisone vaas met vogels
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G

2 Oude haardplaten
Resultaat: 50 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

2 Delen naaldwerkkunst
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Oosterse handwerkkunst met gouddraad, Indische danser en Indische olifant, 39-54cm Cond:G

10 Delen Aziatica
Resultaat: 20 EUR

Tien Oosterse figuren 20e eeuw van diverse materialen (been, glas, natuursteen, etc.) 4-13cm. Cond.: R-G

Barometer
Startprijs 20 EUR

Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm

2 Antieke ketels
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse koperen ketels, licht bedeukt 24-30cm Cond:G

2 Koperen lampen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude koperen lampen 1e helft 20e eeuw: 1x scheepvaart seinlamp en 1x hanglamp ca. 1920, 27-40cm. Cond.: G

2 Koperen vogels
Startprijs 20 EUR

Twee moderne kopergeslagen vogels 2e helft 20e eeuw 32x35x8cm. Cond.: G

Grote ketel, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Zeer grote 19e eeuwse rood koperen ketel, gezwaluwstaart, in goede originele staat, 33x35x24øcm

Gewerenkist
Startprijs 20 EUR

Antieke houten opbergkast eventueel voor geweer omstreeks 1900 105x18x12cm cond:G

6-Lichts messing kroonluchter
Startprijs 20 EUR

Oude messing 6-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw 32xø58cm. Cond.: G

Houten kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke eikenhouten kaarskandelaar met messing kaarspin omstreeks 1900 in goede staat 75cm Cond:G

Koperen treef
Startprijs 20 EUR

Negentiende eeuws koperen tafelstuk, voet licht beschadigd 25x19ø Cond:R/G

Groen beschilderde ton
Resultaat: 20 EUR

Antieke eikenhouten beschilderde ton met banden omstreeks 1900 bloembeschilderingen 40x24ø Cond;G

2 Bronzen wandappliques
Resultaat: 20 EUR

Twee bronzen wandkandelaars 20e eeuws naar oud voorbeeld 23x14x12cm Cond:G

Wandschipper + extra onderdelen
Startprijs 20 EUR

Lot diverse onderdelen voor antieke petroleumlampen, o.a branders, reservoirs etc. daarbij een antieke wandpetroleumlamp 40-80cm Cond:R/G

Divers plated en koper
Resultaat: 25 EUR

Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G

Divers koperwerk
Startprijs 20 EUR

Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G