Drie delen koperwerk, 2e helft 20e eeuw, 2 schenkkannen en 1 oosterse stoofpan met comfort, 20-46cm Cond:G
Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G
Antieke Chinese kompas, 1e helft 20e eeuw, beschildering beschadigd 11,5cm Cond:R
Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)
Antiek smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G
Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G
Tien Oosterse figuren 20e eeuw van diverse materialen (been, glas, natuursteen, etc.) 4-13cm. Cond.: R-G
Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm
Twee oude koperen lampen 1e helft 20e eeuw: 1x scheepvaart seinlamp en 1x hanglamp ca. 1920, 27-40cm. Cond.: G
Twee moderne kopergeslagen vogels 2e helft 20e eeuw 32x35x8cm. Cond.: G
Zeer grote 19e eeuwse rood koperen ketel, gezwaluwstaart, in goede originele staat, 33x35x24øcm
Antieke houten opbergkast eventueel voor geweer omstreeks 1900 105x18x12cm cond:G
Oude messing 6-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw 32xø58cm. Cond.: G
Negentiende eeuws koperen tafelstuk, voet licht beschadigd 25x19ø Cond:R/G
Twee bronzen wandkandelaars 20e eeuws naar oud voorbeeld 23x14x12cm Cond:G
Lot diverse onderdelen voor antieke petroleumlampen, o.a branders, reservoirs etc. daarbij een antieke wandpetroleumlamp 40-80cm Cond:R/G
Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G