24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Zaagklok 3524
Zaagklok
Startprijs 225 EUR
Art Deco klokkenstel 3525
Art Deco klokkenstel

110 EUR

Pendule met edelman 3526
Pendule met edelman
Startprijs 90 EUR
Franse pendule 3527
Franse pendule
Startprijs 250 EUR
Tafelklok, kalender 3528
Tafelklok, kalender

250 EUR

Porseleinen zuilenpendule 3529
Porseleinen zuilenpendule

120 EUR

Onyx pendule met leeuw 3530
Onyx pendule met leeuw

100 EUR

3-Delig klokkenstel 3531
3-Delig klokkenstel
Startprijs 130 EUR
Tafelklok zwart/goud 3532
Tafelklok zwart/goud

115 EUR

Pendule 3533
Pendule
Startprijs 2.000 EUR
Grote regelateur 3534
Grote regelateur

120 EUR

Romantische pendule ca. 1870 3535
Romantische pendule ca. 1870

120 EUR

Reiswekker met slinger 3536
Reiswekker met slinger
Startprijs 100 EUR
Reiswekker met bel 3537
Reiswekker met bel
Startprijs 220 EUR
Noten Warmink tafelklok 3538
Noten Warmink tafelklok

100 EUR

Marmeren zuilenpendule 3539
Marmeren zuilenpendule

200 EUR

3-Delig pendulestel 3540
3-Delig pendulestel

325 EUR

Ingelegde tafelpendule 3541
Ingelegde tafelpendule
Startprijs 150 EUR
Defecte pendule 3542
Defecte pendule

390 EUR

Beschilderde staartklok 3543
Beschilderde staartklok

140 EUR

Friese staartklok 3544
Friese staartklok
Startprijs 150 EUR
Art Deco pendule 3545
Art Deco pendule
Startprijs 60 EUR
Lyra pendule, ingelegd 3546
Lyra pendule, ingelegd

600 EUR

Klok console 3547
Klok console

200 EUR