Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande barok klok 3500
Staande barok klok
Startprijs 2.000 EUR
Eiken beelden klok 3501
Eiken beelden klok
Startprijs 1.250 EUR
Olifantenpendule 3502
Olifantenpendule
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Staande klok 3503
Staande klok

Resultaat:

650 EUR

Pendule met 3 putti's 3504
Pendule met 3 putti's
Startprijs 850 EUR
Staande klok 3505
Staande klok
Startprijs 2.900 EUR
Verkocht
Pors. pendulestel 3506
Pors. pendulestel

Resultaat:

2.000 EUR

Schwarzwalder klok 3507
Schwarzwalder klok
Startprijs 350 EUR
Friese stoelklok 3508
Friese stoelklok
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Friese staartklok, mechaniek 3509
Friese staartklok, mechaniek

Resultaat:

275 EUR

Stoelklok 3510
Stoelklok
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Amsterdams uurwerk 3511
Amsterdams uurwerk

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Kogelklok 3512
Kogelklok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Charles Dix pendule 3513
Charles Dix pendule

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Charles Dix pendule 3514
Charles Dix pendule

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Klok, wereldbol 3515
Klok, wereldbol

Resultaat:

375 EUR

Jugendstil staande klok 3516
Jugendstil staande klok
Startprijs 800 EUR
Zuilen pendule 3517
Zuilen pendule
Startprijs 225 EUR
Vuurvergulde pendule 3518
Vuurvergulde pendule
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Skeletklok onder stolp 3519
Skeletklok onder stolp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zwarte tafelklok 3520
Zwarte tafelklok

Resultaat:

140 EUR

Figurenpendule ca. 1900 3521
Figurenpendule ca. 1900
Startprijs 100 EUR
Staand klokje 3522
Staand klokje
Startprijs 250 EUR
Engelse staande klok 3523
Engelse staande klok
Startprijs 750 EUR