Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Daum nancy vaas 5500
Daum nancy vaas
Startprijs 500 EUR
2 Delen Daum nancy 5501
2 Delen Daum nancy
Startprijs 250 EUR
Verkocht
5 Delen kunstglas 5502
5 Delen kunstglas

Resultaat:

95 EUR

Swarovski bloemen 5503
Swarovski bloemen
Startprijs 50 EUR
3 Karaffen met zilver 5504
3 Karaffen met zilver
Startprijs 100 EUR
Glazen Jugendstil vaas 5505
Glazen Jugendstil vaas
Startprijs 75 EUR
Verkocht
2 Art Deco schalen 5506
2 Art Deco schalen

Resultaat:

45 EUR

3 Glazen vazen 5507
3 Glazen vazen
Startprijs 100 EUR
Glazen dekseldoos 5508
Glazen dekseldoos
Startprijs 50 EUR
2 Art Deco schenkkannen 5509
2 Art Deco schenkkannen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Kristallen vaas + schaal 5510
Kristallen vaas + schaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Gembercoupe 5511
2x Gembercoupe

Resultaat:

80 EUR

3 Delen glaswerk 5512
3 Delen glaswerk
Startprijs 60 EUR
Swarovski ster + eekhoorn 5513
Swarovski ster + eekhoorn
Startprijs 25 EUR
Divers Swarovski 5514
Divers Swarovski
Startprijs 60 EUR
6 Roemers + mand 5515
6 Roemers + mand
Startprijs 85 EUR
Murano bonboniere 5516
Murano bonboniere
Startprijs 30 EUR
4 Delen Boheems kristal 5517
4 Delen Boheems kristal
Startprijs 50 EUR
Stopfles, 17e-18e eeuw 5518
Stopfles, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Rode Boheemse vaas 5519
Rode Boheemse vaas

Resultaat:

50 EUR

Vaas 5520
Vaas
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Bowlpot + 5 glazen 5521
Bowlpot + 5 glazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Delen Boheems glas 5522
3 Delen Boheems glas

Resultaat:

240 EUR

2 Kristallen bierkruiken 5523
2 Kristallen bierkruiken
Startprijs 50 EUR