Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke globe 2000
Antieke globe

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Kassa 2001
Kassa

Resultaat:

200 EUR

Haardscherm 2002
Haardscherm
Startprijs 350 EUR
Monstrans 2003
Monstrans
Startprijs 650 EUR
Melkboer met lantaarn 2004
Melkboer met lantaarn
Startprijs 220 EUR
Stoof 2005
Stoof
Startprijs 175 EUR
Messing schaal, vogel 2006
Messing schaal, vogel
Startprijs 220 EUR
Speeldoos 2007
Speeldoos
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Tabakspot 2008
Tabakspot

Resultaat:

60 EUR

Lexicon 2009
Lexicon
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Frans fonteinsetje 2010
Frans fonteinsetje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen Aziatische hond 2011
Bronzen Aziatische hond

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Tinnen vazen 2012
2 Tinnen vazen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Tondeldoos, geweer 2013
Tondeldoos, geweer

Resultaat:

310 EUR

2 Kandelaren 2014
2 Kandelaren
Startprijs 500 EUR
2 Ingelegde olifanten 2015
2 Ingelegde olifanten
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Apothekers weegschaal 2016
Apothekers weegschaal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Beeld, 3 gemsen met lamp 2017
Beeld, 3 gemsen met lamp

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schip 2018
Schip

Resultaat:

200 EUR

Kassa 2019
Kassa
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Inktstel met olielamp 2020
Inktstel met olielamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Draaibank, horlogemaker 2021
Draaibank, horlogemaker

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lantaarndrager 2022
Lantaarndrager

Resultaat:

170 EUR

Wagenschot 2023
Wagenschot
Startprijs 140 EUR