Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Steinway vleugel 4208
Steinway vleugel

Resultaat:

10.000 EUR

Boulle klok, 19e eeuw 3618
Boulle klok, 19e eeuw
Startprijs 6.000 EUR
Grote dekselpot 1
Grote dekselpot
Startprijs 4.500 EUR
Amsterdams staand horloge 3610
Amsterdams staand horloge
Startprijs 4.000 EUR
Amsterdam staande klok 3182
Amsterdam staande klok
Startprijs 4.000 EUR
Barokstijl inktstel 18
Barokstijl inktstel
Startprijs 3.500 EUR
Lamp, Snijder 5508
Lamp, Snijder
Startprijs 3.250 EUR
Vleugel 4209
Vleugel
Startprijs 3.000 EUR
Ring RG schakel model 153
Ring RG schakel model
Startprijs 2.900 EUR
Jugendstil dienschaal 16
Jugendstil dienschaal
Startprijs 2.750 EUR
2 Empire kandelaren 2002
2 Empire kandelaren
Startprijs 2.700 EUR
Tessier, arreslee 1010
Tessier, arreslee
Startprijs 2.600 EUR
Beker met deksel 952
Beker met deksel
Startprijs 2.500 EUR
Staande Grunderklok, barometer 3500
Staande Grunderklok, barometer
Startprijs 2.400 EUR
Beeld, lerende/slapende jongen 5005
Beeld, lerende/slapende jongen
Startprijs 2.250 EUR
Parelcollier 4
Parelcollier
Startprijs 2.100 EUR
Notenhouten kabinet 4031
Notenhouten kabinet
Startprijs 2.000 EUR
Secretaire 4001
Secretaire
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Staande klok, Amsterdams model 3501
Staande klok, Amsterdams model

Resultaat:

2.300 EUR

2 Symfonieën Beethoven 2161
2 Symfonieën Beethoven
Startprijs 2.000 EUR
Beethoven, Grand Orchestre 2160
Beethoven, Grand Orchestre
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Groot bronzen beeld 5017
Groot bronzen beeld

Resultaat:

2.200 EUR

Koppel pistolen 2081
Koppel pistolen
Startprijs 1.900 EUR
Secretaire, schuine klep 4111
Secretaire, schuine klep
Startprijs 1.800 EUR