Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Penselenvaas 6044
Penselenvaas

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Fam Rose kom Guang Xu 6041
Fam Rose kom Guang Xu

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Meissen tafelstuk 6007
Meissen tafelstuk

Resultaat:

1.300 EUR

Limoges dekselpot 6000
Limoges dekselpot
Startprijs 1.200 EUR
Baardman kruik 6023
Baardman kruik
Startprijs 980 EUR
Verkocht
Kang Xi schaal 6017
Kang Xi schaal

Resultaat:

800 EUR

Terracotta, Chancay 6014
Terracotta, Chancay
Startprijs 800 EUR
Oosters servies 6257
Oosters servies
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Fam Rose vaas 6031
Fam Rose vaas

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Penselenpot 6043
Penselenpot

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Gemberpot, drakendecor 6036
Gemberpot, drakendecor

Resultaat:

1.100 EUR

2 Meissen kandelaren 6008
2 Meissen kandelaren
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Blauw/witte vaas 6369
Blauw/witte vaas

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Wierook brander 19e eeuw 6312
Wierook brander 19e eeuw

Resultaat:

600 EUR

6 Schotels, Kang Xi 6018
6 Schotels, Kang Xi
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Klapmuts kom 6001
Klapmuts kom

Resultaat:

3.600 EUR

Wit beeldje, monnik 6186
Wit beeldje, monnik
Startprijs 475 EUR
Pendant, tegeltableau 6452
Pendant, tegeltableau
Startprijs 450 EUR
Bloempot op zuil 6012
Bloempot op zuil
Startprijs 450 EUR
Yixing potje, tijgertje 6005
Yixing potje, tijgertje
Startprijs 450 EUR
Verkocht
7 Chinese borden 6029
7 Chinese borden

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Chinese siervaas 6472
Chinese siervaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Celadon vaasje 6374
Celadon vaasje

Resultaat:

400 EUR

Chinees tijgeroog tempel 6362
Chinees tijgeroog tempel
Startprijs 400 EUR