Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Empire kandelaren 2002
2 Empire kandelaren
Startprijs 2.700 EUR
2 Symfonieën Beethoven 2161
2 Symfonieën Beethoven
Startprijs 2.000 EUR
Beethoven, Grand Orchestre 2160
Beethoven, Grand Orchestre
Startprijs 2.000 EUR
Koppel pistolen 2081
Koppel pistolen
Startprijs 1.900 EUR
Koppel percussie pistolen 2385
Koppel percussie pistolen
Startprijs 1.500 EUR
Statenbijbel 1664 2169
Statenbijbel 1664
Startprijs 1.100 EUR
Marmeren tuinbeeld 2378
Marmeren tuinbeeld
Startprijs 1.000 EUR
Zandstenen schouw 2031
Zandstenen schouw
Startprijs 1.000 EUR
Landwagentje 2043
Landwagentje
Startprijs 800 EUR
2 Gothische frames 2024
2 Gothische frames
Startprijs 800 EUR
2 Vuurvergulde kandelaars 2332
2 Vuurvergulde kandelaars
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Speeldoos met platen 2339
Speeldoos met platen

Resultaat:

600 EUR

3-Tands lans 2083
3-Tands lans
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Kastje met herten 2001
Kastje met herten

Resultaat:

600 EUR

3 Wandlusters 2003
3 Wandlusters
Startprijs 550 EUR
Practische orgelschule Rinck 2168
Practische orgelschule Rinck
Startprijs 500 EUR
Geweer 2077
Geweer
Startprijs 500 EUR
2 Vuurvergulde kandelaren 2053
2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 500 EUR
Geelkoperen sluitgewicht 2012
Geelkoperen sluitgewicht
Startprijs 500 EUR
Hanglamp, bronzen engel 2004
Hanglamp, bronzen engel
Startprijs 500 EUR
Windbuks 2404
Windbuks
Startprijs 490 EUR
Verkocht
Barometer 2008
Barometer

Resultaat:

2.200 EUR

Vazen met putti 2028
Vazen met putti
Startprijs 400 EUR
Fotolijst Louis Seize 2005
Fotolijst Louis Seize
Startprijs 400 EUR