Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tessier, arreslee 1010
Tessier, arreslee
Startprijs 2.600 EUR
Schilderij, "Gypsy" 1014
Schilderij, "Gypsy"
Startprijs 1.600 EUR
Jan te Wierik, blauw 1004
Jan te Wierik, blauw
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Aquarel, Mesdag 1021
Aquarel, Mesdag

Resultaat:

1.500 EUR

Boek, Salvador Dali 1000
Boek, Salvador Dali
Startprijs 1.400 EUR
Schilderij, Corint 1040
Schilderij, Corint
Startprijs 1.250 EUR
Schilderij, "Bagdad maid" 1037
Schilderij, "Bagdad maid"
Startprijs 1.250 EUR
Schilderij, tapijtmakers 1032
Schilderij, tapijtmakers
Startprijs 1.250 EUR
Rijlaarsdam 1006
Rijlaarsdam
Startprijs 1.250 EUR
Jan te Wierik 1074
Jan te Wierik
Startprijs 1.200 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1046
Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.200 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1041
Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.200 EUR
Schilderij, tapijtverkoper 1057
Schilderij, tapijtverkoper
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, Geldwisselaars 1055
Schilderij, Geldwisselaars
Startprijs 1.000 EUR
Jan te Wierik 1035
Jan te Wierik
Startprijs 950 EUR
Schilderij, Laith Alkhalidi 1062
Schilderij, Laith Alkhalidi
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Schilderij, vrouw met sigaret 1002
Schilderij, vrouw met sigaret

Resultaat:

1.350 EUR

Schilderij, J. Sipkema 1178
Schilderij, J. Sipkema
Startprijs 750 EUR
Schilderij, J. Sipkema 1172
Schilderij, J. Sipkema
Startprijs 750 EUR
Johan Dijkstra, Frankrijk 1067
Johan Dijkstra, Frankrijk
Startprijs 750 EUR
Anna Rough 1017
Anna Rough
Startprijs 750 EUR
Schilderij, W. Heincke 1079
Schilderij, W. Heincke
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Schilderij, bijbelse voorstelling 1013
Schilderij, bijbelse voorstelling

Resultaat:

800 EUR

Ikoon, Gottesmutter 1089
Ikoon, Gottesmutter
Startprijs 675 EUR