Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire kast 4089
Empire kast
Startprijs 1.800 EUR
Barok commode 4063
Barok commode
Startprijs 1.800 EUR
Kabinet Louis Seize 4002
Kabinet Louis Seize
Startprijs 1.800 EUR
Staande Biedermeier klok 3504
Staande Biedermeier klok
Startprijs 1.800 EUR
Beeld, 2 geliefden 5037
Beeld, 2 geliefden
Startprijs 1.600 EUR
Jugendstil buffet 4038
Jugendstil buffet
Startprijs 1.600 EUR
Staande Engelse klok 3531
Staande Engelse klok
Startprijs 1.600 EUR
Schilderij, "Gypsy" 1014
Schilderij, "Gypsy"
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Penselenvaas 6044
Penselenvaas

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Fam Rose kom Guang Xu 6041
Fam Rose kom Guang Xu

Resultaat:

1.900 EUR

Secretaire, rechte klep 4118
Secretaire, rechte klep
Startprijs 1.500 EUR
Drents eiken kabinet 4077
Drents eiken kabinet
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Mahonie kabinet 4000
Mahonie kabinet

Resultaat:

2.250 EUR

Koppel percussie pistolen 2385
Koppel percussie pistolen
Startprijs 1.500 EUR
Jan te Wierik, blauw 1004
Jan te Wierik, blauw
Startprijs 1.500 EUR
Tennisarmband WG briljant 2
Tennisarmband WG briljant
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Aquarel, Mesdag 1021
Aquarel, Mesdag

Resultaat:

1.500 EUR

Boek, Salvador Dali 1000
Boek, Salvador Dali
Startprijs 1.400 EUR
Boulle klok met console 3601
Boulle klok met console
Startprijs 1.300 EUR
Schilderij, Corint 1040
Schilderij, Corint
Startprijs 1.250 EUR
Schilderij, "Bagdad maid" 1037
Schilderij, "Bagdad maid"
Startprijs 1.250 EUR
Schilderij, tapijtmakers 1032
Schilderij, tapijtmakers
Startprijs 1.250 EUR
Rijlaarsdam 1006
Rijlaarsdam
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Meissen tafelstuk 6007
Meissen tafelstuk

Resultaat:

1.300 EUR