Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire kast
Startprijs 1.800 EUR

Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.

Barok commode
Startprijs 1.800 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...

Kabinet Louis Seize
Startprijs 1.800 EUR

Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.

Staande Biedermeier klok
Startprijs 1.800 EUR

Zeldzame Duitse vroeg Biedermeier staande klok, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Berken fineer afgezet met zwart ca. 1830 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. In uitstekend...

Beeld, 2 geliefden
Startprijs 1.600 EUR

Groot bronzen beeld, voorstellend een verliefd paar, gesigneerd Berille Guan op losse houten voet (draaisokkel) H.: 57cm. Cond.: G

Jugendstil buffet
Startprijs 1.600 EUR

Zeer grote zeldzame Duitse Jugendstil kast ca. 1900 (uitneembaar). Mahoniefineer op vuren met zuilen, bollen en koperen ringen. Rijkelijk bewerkt met messing beslag. In goede originele staat 264x233x9...

Staande Engelse klok
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...

Schilderij, "Gypsy"
Startprijs 1.600 EUR

Mohammed Aljasim (Irak), olieverf op linnen, danseres "Gypsy" 150x100cm. Cond.: G

Penselenvaas
Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas in kang Xi stijl met rondom geschilderde fgiurendecors en tekens op de bodem. 16,7xø18,3cm.

Fam Rose kom Guang Xu
Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.

Secretaire, rechte klep
Startprijs 1.500 EUR

Hollandse mahoniehout fineer op eiken secretaire ca. 1820, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 48x159x103cm.

Drents eiken kabinet
Startprijs 1.500 EUR

Drents eikenhouten 19e eeuws kabinet in zeer goede staat met origineel beslag, sloten etc. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 245x200x53cm.

Mahonie kabinet
Resultaat: 2.250 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehout fineer Louis Quinze kabinet ca. 1780 (eiken basis). In zeer goede ongerestaureerde originele staat 245x190x68cm.

Koppel percussie pistolen
Startprijs 1.500 EUR

Koppel percussie pistolen 19e eeuw groot kaliber (gemerkt) met notenhouten kolf in goede staat 28cm.

Jan te Wierik, blauw
Startprijs 1.500 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G

Tennisarmband WG briljant
Startprijs 1.500 EUR

Tennisarmband WG 585/000 met briljanten. Strakke WG armband, breedte 3.4 mm met om en om briljant en princes geslepen diamanten, totaal 56 ca 2.00 crt. De stenen zijn gezet in halve ronde of vierkante...

Aquarel, Mesdag
Resultaat: 1.500 EUR

Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G

Boek, Salvador Dali
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...

Boulle klok met console
Startprijs 1.300 EUR

Vernis Martin 18e eeuwse console pendule met kwartierslag en repetitie (4 hamers op dubbele bel). Origineel latoenkoperen beslag (oudere restauratie). Originele beschildering, oude wormbeval 105x40x15...

Schilderij, Corint
Startprijs 1.250 EUR

Louis '26 of Lovis '26, olieverf op paneel, stilleven met strijkijzers, kruik en schaal op tafel (verso Franse tekst) 44x54cm. Cond.: G

Schilderij, "Bagdad maid"
Startprijs 1.250 EUR

Muhammed Machluom (Irak), olieverf op linnen, "Bagdad Maid" 121x79cm. Cond.: G

Schilderij, tapijtmakers
Startprijs 1.250 EUR

Tariq Alfayar (Irak), olieverf op linnen, tapijtverkoper 100x150cm. Cond.: G

Rijlaarsdam
Startprijs 1.250 EUR

Jan Rijlaarsdam, gemengde techniek op papier, stadsgezicht Parijs 53x73cm. Cond.: G

Meissen tafelstuk
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G