Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Empire kandelaren
Startprijs 2.700 EUR

Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...

2 Symfonieën Beethoven
Startprijs 2.000 EUR

Twee antieke Sinfonien von L. von Beethoven partitur Leipzig v. Winterthur J. Rieter - Biedermann nr. 600-608. pr: 1 Thlr: 15 Hgr: netto no: 6 pastoral - sinfonie op 68 durch Fr. Chrysander op 68 durc...

Beethoven, Grand Orchestre
Startprijs 2.000 EUR

Antieke 67e partitur Symphonie á grand Orchestre ausgabe 4302 Leipzig Breitkopf @ härtel L. van Beethoven (mogelijk een eerste druk) nr. 5.c-mol 67. Band ligt uit elkaar en vochtvlekken 27x18x2cm. Con...

Koppel pistolen
Startprijs 1.900 EUR

Een koppel 18e eeuwse pistolen met bronzen loop, gegraveerd London D. Egg. In goede originele staat 26cm.

Koppel percussie pistolen
Startprijs 1.500 EUR

Koppel percussie pistolen 19e eeuw groot kaliber (gemerkt) met notenhouten kolf in goede staat 28cm.

Statenbijbel 1664
Startprijs 1.100 EUR

Prachtige grote statenbijbel anno 1664 met origineel bronzen beslag en lederen band. "Gedruckt bij d'Erfgenamen wijlen Paulus Aertsz van Ravestein te Amsterdam" 28x46x12cm. Cond.: G

Marmeren tuinbeeld
Startprijs 1.000 EUR

Groot oud wit marmeren beeld, gesigneerd R. Moädok 1920 (waarschijnlijk later 20e eeuw), voorstellend een Griekse dame met amfora (1 vinger gelijmd) 91x53x35cm.

Zandstenen schouw
Startprijs 1.000 EUR

Grote antieke Renaissance schouw 19e eeuw, 6-delig met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen en leeuwen. Eikenhouten koplijst en accessoires in goede staat 183x77x162cm. Cond.: G

Landwagentje
Startprijs 800 EUR

Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)

2 Gothische frames
Startprijs 800 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neogothische lijsten met beschadigde schilderijen 162x109x4cm. Cond.: G

2 Vuurvergulde kandelaars
Startprijs 700 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.

Speeldoos met platen
Resultaat: 600 EUR

Grote Duitse Polyphon speeldoos ca. 1880 met notenhout fineer op eiken kast. Intarsia met bloemenmotief op deksel. Technisch en optisch in uitstekende staat 23x40x36cm.

3-Tands lans
Startprijs 600 EUR

Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.

Kastje met herten
Resultaat: 600 EUR

Prachtige antieke Schwarzwald notenhouten sieraden-opbergkist. Uitklapbaar met 3 laden, kelder en 6 opbergvakken (Black Forest). Decor van edelweiss en gemsen (hoorntjes beschadigd, verder in goede st...

3 Wandlusters
Startprijs 550 EUR

Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G

Practische orgelschule Rinck
Startprijs 500 EUR

Bijzonder antiek muziekboek 1818: Pracktische orgelschule door Ch. h. Rinck grossherzorgl, Hessischer Cantor Hof-organist bei W. Simrock in Bonn. Geschenk a.d. Köningklicher majestät Darmstädt 1818. A...

Geweer
Startprijs 500 EUR

Prachtig 19e eeuws dubbelloops hagelschot-geweer met damast loop en goudinleg (dubbele haan). Acier Fin, klein kaliber voorlader (met slaghoed) in zeer goede staat 119cm.

2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 500 EUR

Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.

Geelkoperen sluitgewicht
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam groot geelkoperen sluitgewicht met diverse versieringen (mist 1 klein gewichtje). 16KG met fraai bewerkt hengsel en sluiting als eendekop. Bevat diverse onbekende merken en keuren

Hanglamp, bronzen engel
Startprijs 500 EUR

Prachtige antieke plafondlamp ca. 1890 met grote zware bronzen engel die een fakkel draagt 95x25x20cm. Cond.: G

Windbuks
Startprijs 490 EUR

Oude vooroorlogse windbuks met Winchester mechaniek, vernikkeld met 8-kantige loop (ongemerkt). Oscar Will Luftgewehr (Duits van oorsprong), caliber 6,3mm. L.: 106cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.

Vazen met putti
Startprijs 400 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.

Fotolijst Louis Seize
Startprijs 400 EUR

Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.