Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote dekselpot
Startprijs 4.500 EUR

Uniek zilveren tafelstuk. Grote dekselpot, geheel voorzien van gedreven bloemmotieven. Bekroond met pompoen in bladmotief. De gehele binnenkant is vuurverguld, zilver 925/000, Z2 gekeurd ca. 5720gr. 4...

Barokstijl inktstel
Startprijs 3.500 EUR

Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U

Jugendstil dienschaal
Startprijs 2.750 EUR

Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...

Beker met deksel
Startprijs 2.500 EUR

Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U

Koektrommel + onderschotel
Startprijs 725 EUR

Zeer fraaie koektrommel (16x11,5cm.) op onderschotel (26x22cm.) met geschulpte rand, hoogglans gepolijst, 925/000, ca. 852gr. Cond.: U

Hengselmand
Startprijs 700 EUR

Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.

Zilv. servies in koffer
Startprijs 675 EUR

Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...

Schaal op pootjes
Startprijs 550 EUR

Sierlijke ovale zilveren schaal met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes 835/000, 20,5xø38cm., ca. 628gr. Cond.: U

Doosje
Startprijs 430 EUR

Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U

Brandewijn kom
Startprijs 425 EUR

Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Cond.: U

Zilv. vaas, Georg Jensen
Startprijs 425 EUR

Mooie Deense zilveren drinkbeker van Georg Jensen. Voet versierd met filetrand 925/000, ca. 112gr. 8xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren koektrommel + onderschotel
Startprijs 400 EUR

Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U

Zilveren voetschaal
Startprijs 400 EUR

Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad-en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G

Zilveren servies
Resultaat: 400 EUR

Djokja zilveren theeservies bestaande uit: 1x theekan, suiker- en melkkan, theezeef met houder, lepelvaas en extra vaasje (gedeukt) 800/000. Geheel staand op teakhouten dienblad. Totaal ca. 1099gr. Co...

Zilveren doos, barnsteen
Startprijs 380 EUR

Rechthoekige zilveren dekseldoos met grote druppelvormige barnsteen in deksel, 925/000, totaalgewicht ca. 325gr., 13,5x8x4,5cm. Cond.: G

Thorapointer, Rusland
Startprijs 375 EUR

Zilveren Russische jat uit 1878 bekroond met leeuw en versierd met bladmotief, cabouchon geslepen half-edelstenen, 84 zolotniks, 875/000, ca. 40gr. 31cm. Cond.: G

Zilveren servies
Resultaat: 380 EUR

Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en...

Zilveren tasbeugel
Startprijs 340 EUR

Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U

Brandewijn kom
Startprijs 325 EUR

Hollands zilveren, 925/000 brandewijnkom met mooie florale bewerking en figuren in de handgrepen, ca. 297 gr., 27x11cm.

Zilveren kop & schotel
Startprijs 300 EUR

Buitenlands zilveren 835/000 kop en schotel met vergulde chine tekens op kopje. Schotel ø12cm., H.7cm. Cond.:G (waarschijnlijk Chinees zilver)

Zilveren mand, groot
Startprijs 300 EUR

Strak uitgevoerde Hollands zilveren ajourgezaagde mand met parelrand, 925/000 grootkeur, jaarletter K: 1970, MT: A. Presburg & Zn. Haarlem, ca. 328gr., 28x18x7cm. Onderzijde voorzien van gravure. Cond...

Zilveren lijst, 3 ikonen
Startprijs 300 EUR

Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G

2x Strooier, boerin
Startprijs 300 EUR

Bijzondere zilveren zout- en peperstrooier in de vorm van een vrouw in kledendracht (Duits), 800/000, ca. 159gr. H.: 9,5cm. Cond.: U

4 Zilveren huwelijkslepels
Startprijs 280 EUR

Vier antieke zilveren gelegenheidslepels t.b.v. 50-jarig huwelijk. Stelen aan beide zijden handgegraveerd, 800/000 (Z keur) ca. 1854, ca. 198gr. L.: 22cm. Cond.: U