Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp, Snijder
Startprijs 3.250 EUR

Prachtige grote glazen lamp, gesigneerd Schneider (Charles Schneider) ca. 1910. Jugendstil in paddenstoel vorm 68x23x26cm. Cond.: G

Baccarat Diva vaas 50cm.
Startprijs 700 EUR

Grote Baccarat kristallen vaas, model Diva in zeer goede staat (aankoopprijs: € 3.900,-) 49x25x11cm.

8 Glazen
Startprijs 550 EUR

Acht mondgeblazen glazen uit Venetië (Seguso) ca. 1900 met handgeschilderd decor van goud, figuren in landschap en flora 15,5-22cm.

Seguso kandelaar
Startprijs 500 EUR

Venetiaanse mondgeblazen kandelaar (Seguso) ca. 1900 met decor van goud, flora en Romeinse (naakte) figuren. In zeer goede staat (losse lekranden) 37x33x17cm.

Gallé vaasje
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke Emile Gallé vaas ca. 1900 (Emile Gallé 1846 - 1904 Frankrijk) 9,8xø4cm. Cond.: G

2 Russische glazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.

2 Russische glazen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Russisch kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 20,5cm.

3 Karaffen
Startprijs 180 EUR

Drie oude Jugendstil stijl schenkkannen met gegraveerd glas (aanslag) en compositie metalen monturen 14-36cm.

Jugendstil glazen schaaltje
Startprijs 130 EUR

Jugendstil glazen vaas met geschulpte rand ca. 1910, ivoorkleurig met groen glas in goede staat 9xø13cm.

Glazen buste
Startprijs 120 EUR

Oude kristallen buste 1e helft 20e eeuw voorstellend een dame 16x16x6cm. Cond.: G

Jugendstil karaf
Resultaat: 100 EUR

Prachtige grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan anno 1907 met tinnen deksel en handgeschilderd bloemendecor in zweepslagmotief. 44cm. Cond.: G

Jugendstil karaf
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan met tinnen deksel en bloemdecor ca. 1900 in goede staat 39cm.

Gallé vaasje
Resultaat: 225 EUR

Oude Jugendstil vaas, gesigneerd Gallé bevat gebruikerssporen en slijtplekken 13x12x6cm. Cond.: R-G

5 Karaffen
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude/antieke kristallen/glazen karaffen: 1x stel facetgeslepen karaffen met bloemendecors, 1x gegraveerd glas 19e eeuw met guirlandes en 2x amandelgeslepen karaffen (1x met zilveren dop) Cond.: G

3 Boheemse vazen
Startprijs 100 EUR

Drie Boheems kristallen gegraveerde vazen ca. 1900, robijnrood: 1x grote geslepen en gegraveerde vaas met decor van dansende figuren, 1x geslepen en gegraveerde vaas met auerhaan, hert en rocailles-de...

Glazen schenkkan
Startprijs 90 EUR

Grote mondgeblazen glazen schenkkan ca. 1900 met vergulding en tweedimensionale emaille beschildering (floraal decor) 32cm. Cond.: G

3 Karaffen
Resultaat: 90 EUR

Drie oude/antieke karaffen: 1x kristal gemerkt Moser, 1x kristal gemerkt Baccarat en 1x glas gegraveerd 19e eeuw 22-33cm. Cond.: G

3 Karaffen, gekleurd
Startprijs 90 EUR

Drie oude/antieke karaffen 19e-20e eeuw: 2x handbeschilderd met paardendecor en datering 1830 en 1x met noppen en geribbelde omranding (2-kleurig) 21-26cm. Cond.: G

Piece de milieu
Startprijs 90 EUR

Oude Murano glazen 4-delige piece de milieu ca. 1960 in goede staat 49x29x24cm.

Karaf met slijpwerk
Resultaat: 115 EUR

Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G

Glazen schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Prachtige cassis-kleurige glazen Jugendstil oorvaas met 2-kleurig zweepslag bloemendecor ca. 1900. In goede staat en van mooie kwaliteit 12x18xø12,5cm.

Groene vaas + schaal
Startprijs 70 EUR

Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G

6 Kristallen karaffen
Startprijs 60 EUR

Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G

4 Delen glas
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud kristal 1e helft 20e eeuw: 2x Roemers, gekleurd met gouddecor, 1x Boheemse beker met handgeschilderd goud- en bloemendecor en 1x gegraveerd glas met decor van landschap (Altwasser) 10-2...