Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kunstenaars vaas
Startprijs 40 EUR

Oude keramieken kunstenaarsvaas met groen-bruine glazuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-ø24cm.

Bierkruik, Napoleon
Resultaat: 35 EUR

Keramieken bierpul ca. 1900 in de vorm van Napoleon (minimale chips) 21cm. Cond.: R

2 Imari schelpborden
Startprijs 100 EUR

Stel 19e eeuwse imari porseleinen schelpvormige schotels met floraal- en gouddecor, 1 oude haarlijn 26x25cm. Cond.: R-G

Porseleinen pot
Startprijs 40 EUR

Grote Villeroy & Boch cache-pot ca. 1900 van keramiek (handvat gelijmd) 25x40xø30cm. Cond.: R

Spekstenen schaaltje
Startprijs 15 EUR

19e Eeuwse Chinese spekstenen presenteerschaal met floraal decor (1 chip). 4x24.5x21cm., Cond.: R/G

3 Porseleinen vogels
Startprijs 30 EUR

Drie oude porseleinen figuren; 1x wandbakje met vogel ca. 1930, onduidelijk gemerkt (chip van bloem af), 1x vlaamse gaai ca. 1930 (nr. 3761, puntje snavel, glazuur af), 1x 2 vogels op tak 2e helft 20e...

Pors. beeld, man met paard
Startprijs 20 EUR

Duits porseleinen figuur, Schaubach Kunst, voorstellend een ploegende boer met paard ca. 1950, 11x22x5cm. Cond.: G

Aardewerk tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Grote terracotta tabakspot ca. 1880 Historisme met originele polychromie in goede staat 20xø17cm.

Pors. beeld, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Porseleinen figuur 2e helft 19e eeuw (merkteken verwijderd), voorstellend een halfnaakte vrouw met druiven en grote schenkkan. Minimale chip blad 16x10x8cm. Cond.: R-G

2 Borden
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen 19e eeuwse sierschotels: 1x Chinese schotel met karperdecor en 1x Chinese schotel met floraal- en bamboedecor. beide in goede staat ø30-ø32cm.

4 Borden Goebel
Startprijs 50 EUR

Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G

Grote vaas, Fam. Verte
Startprijs 250 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

Royal Albert
Resultaat: 30 EUR

Acht delen oud porselein: 6x kop&schotel Royal Albert ca. 1930 met floraal decor en 2x dekselpotten in de vorm van een koffiepot 6xø9cm. en 9x10x6cm.

3x Chinees pors.
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek Chinees/Japans porselein/aardewerk: 1x 18e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met rondom landschapdecor en 2x Japanse kraagvazen 19e eeuw (kleinere vaas heeft een haarscheur, groter...

Chinese schotel
Startprijs 25 EUR

Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G

Kruik+6 bekers
Startprijs 40 EUR

Oude keramieken kruik met groen glazuur en 6 bekers, vermoedelijk Rusland. Gemerkt, stempel en Y.G. 33x24x9cm. en 11x7cm.

4 Delen aardewerk
Startprijs 15 EUR

Vier delen oud Hollands aardewerk; 1x Ban Rossums Toeback met koperen deksel (Delft-blauw), 2x Makkumse schaaltjes (letters P.K.), 1x Delfts asbakje met decor van molens 9-16cm. Cond.: G

2 Imari borden
Startprijs 60 EUR

Twee imari porseleinen borden ca. 1800; 1x met bloemen- en gouddecor ø22,5cm. en 1x met tuindecor, vogels en gouddecor (minimale randschade) ø24,8cm. Cond.: G

Grote Chinese kom
Startprijs 50 EUR

Grote Chinees porseleinen kom (gemerkt) 2e helft 20e eeuw met floraal decor 12xø25,5cm. Cond.: G

Doos porselein
Startprijs 50 EUR

Kavel oud/antiek porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw o.a: 3 kannen, kop & schotels, potjes, melk en suiker (beschadigingen) Cond.: R

Chinese lakstempel
Startprijs 20 EUR

Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.

Divers porselein
Resultaat: 25 EUR

Divers antiek porselein en aardewerk o.a: 1x Chinees porselein vaas ca. 1930, 2x Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900 met figurendecor, 2x Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met coulissendec...

Kaststel Pors. Fles
Startprijs 40 EUR

Delfts keramieken 3-delig kaststel van de Porseleyne Fles ca. 1930 met floraal decor 23-33cm. (1 chip) Cond.: R-G

2 Chinese borden
Startprijs 20 EUR

Twee oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw, Familie Roze stijl met figurendecor (gemerkt) ø23,5-ø20,5cm. Cond.: G

6 Belgische borden
Startprijs 90 EUR

Zes antieke porseleinen handbeschilderde sierschotels met goud- en bloemdecor. Verso gesigneerd J.B. Capellemans Bruxelles. In goede staat ø23,5cm.

Kantonese vaas
Startprijs 20 EUR

Oude keramieken Kantonese vaas ca. 1920 met krijger-decor in goede staat 24xø10cm.

2 Chin. dekselpotten
Resultaat: 75 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselpotten 19e eeuw; 1x Familie Roze met bloemendecor (houten deksel), 14xø10cm. en 1x met blauw bloemendecor, gesigneerd 10xø8,5cm. Cond.: G

5 Delen Chin. pors.
Startprijs 20 EUR

Vijf delen Chinees porselein 19e-20e eeuw; 2x Chinese kom met zilveren voet ca. 1900, 1x Chinese bloempot 1e helft 20e eeuw met lekschotel en 1x Chinese schotel 19e eeuw 9,5-16cm. Cond.: G

2 Delen keramiek
Startprijs 20 EUR

Twee antieke keramieken schalen; 1x terracotta met glazuur en grepen 19e eeuw 7xø28cm. en 1x natfruitschaal met geschulpte rand en floraal decor 19e eeuw 5xø22,5cm. Cond.: G

5 Chin. pors. schotels
Resultaat: 100 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met figurendecor onderop de bodem (gesigneerd), 1x gelijmd, 2x schotel met chip en 2x gaaf

4 Chin. pors. schaaltjes
Startprijs 25 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschaaltjes in goede staat met floraal decor (1 chip) 9x10,5x2cm.

4 Porseleinen figuren
Startprijs 15 EUR

Vier 19e eeuwse porseleinen miniatuur figuren vermoedelijk Duitsland (1 chip) 2,3x5,5cm. Cond.: R-G

6 Delen porselein
Resultaat: 100 EUR

Zes delen oud Duits porselein; 1x kaarskandelaar met putti (chips bij bloemen), 1x man met bloemenmand, Scheibe Albach ca. 1900 (hoofd gelijmd en bloemen beschadigd), 2x kleine porseleinen figuren ca....

Rode Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote oude gesigneerde Chinese rood geglazuurde vaas, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 35xø17cm.

3 Delen jade
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinese jade kop en schotels ca. 1900 (1 schotel heeft een chip) ø10x6cm. Cond.: R-G

2 Penselenvazen
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw; 1x doorbroken vaas met bloemvaasdecor 1e helft 20e eeuw 28,5xø12cm., 1x met bloemdecor en tekst 1e helft 20e eeuw 29xø12,5cm. Cond.: G

7 Borden, kippen
Startprijs 40 EUR

Zeven oude diverse Franse Fayence borden met haandecor ca. 1900 (2x randschade) ø22-ø23cm. Cond.: R-G

6 Borden met bloemen
Startprijs 40 EUR

Zes Franse Fayence keramieken sierschotels met handgeschilderd bloem- en vogeldecor ca. 1900. 2 Borden met randschade, verder lichte glazuurschades. ca. ø23cm. Cond.: R-G

5 Beschilderde borden
Startprijs 40 EUR

Vijf oude Franse Fayence handbeschilderde borden met haan- en floraal decor 1e helft 20e eeuw. 1 Schotel met randschade ø13cm. Cond.: R-G

Chinese obelisk
Startprijs 35 EUR

Grote Chinees porseleinen obelisk 20e eeuw met floraal-, zeesterren- en vissendecor in goede staat 67cm.

Fam. Rose vaas
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas 20e eeuw met figurendecor. Gesigneerd en in goede staat 30xø12cm.

Vaas, Bavaria
Startprijs 20 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas met naakte badende dames afgebeeld. Gemerkt Wunsiedel Bavaria. beschildering gesigneerd H. Guuner? ca. 1980, 26xø10cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinese vazen; 1x knobbelvaas celadon met cracele glazuur en 1x porseleinen pijpvaas met aparte glazuur 1e helft 20e eeuw 12,5-16cm. Cond.: G

Vaasje, B&G
Startprijs 20 EUR

Grote oude Deens porseleinen Bing & Gröndahl vaas met decor van zeilboten. Genummerd 8784-504 E.S. in goede staat 23,5xø13,2cm. Cond.: G

2 Vazen, B&G
Startprijs 25 EUR

Twee oude Deense Bing en Gröndahl vazen; 1x met landschapsdecor 8522 210, 1x met bloesemtakdecor 88/2 -210 B (haarscheur) 17,5xø7,5cm. Cond.: R-G

5x Royal Kopenhagen
Startprijs 20 EUR

Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...

2 Leeuwen kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve keramieken leeuwen met bronzen kandelaren en bronzen voet met porseleinen bloemen (1x chip), 2e helft 20e eeuw 32x30x18cm. Cond.: R-G

3 Delen keramiek
Startprijs 40 EUR

Prachtig Jugendstil kaststel ca. 1900 van keramiek met handbeschilderd floraal decor (genummerd), 1 chip bij de bodem van de vaas Cond.: R-G

Chinese vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas, midden 20e eeuw, met decor van bloesemtakken en vogels (gesigneerd) 46xø22cm. Cond.: G

Pierrot als lamp
Startprijs 40 EUR

Porseleinen rookverdrijver ca. 1920 in de vorm van een pierrot (Art Deco) in goede staat 16x13x8,5cm.

4 Capucijner kommen
Startprijs 20 EUR

Vier oude Chinese capucijner stijl porseleinen kommen 20e eeuw met karper decor 5,5xø17cm. Cond.: G

Japanse dekselpot
Startprijs 80 EUR

Grote oude Japans porseleinen dekselpot 20e eeuw met floraal decor en bloemdecor (gemerkt) 49xø23cm. Cond.: G

3 Porseleinen beelden
Startprijs 40 EUR

Drie keramieken figuren ca. 1930; 1x asbak met kikker, 1x Jema Holland asbak met pinguin, 1x grote asbak met ijsbeer (chip oor) (Tjechoslovakia en onduidelijk) 12,5-23cm.

3 Deel aardewerk
Startprijs 20 EUR

Drie delen oud keramiek; 1x knobbelvaasje ca. 1930 Art Deco met bloemendecor (genummerd), flora plateel Gouda kaarskandelaar ca. 1930 (handvat gelijmd), 1x Flora plateel dekselschaal ca. 1950 Gouda me...

3 Platelen plaquettes
Resultaat: 20 EUR

Drie Hollandse Flora Gouda platelen wandplaquettes 50-er jaren met reigerdecor 24-27cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse presenteerschaal met herten in landschapsdecor (beschadigd) 32,5x24cm. Cond.: M

Divers Chin. porselein
Startprijs 25 EUR

Kavel divers antiek Chinees porselein (wrakvondst 17e-18e eeuw) bestaande uit 13 delen; 2 kommen, 8 schaaltjes, 2 lepels en 1 grote 19e eeuwse theepot (bovenrand stukje en stukje bij handvat gelijmd)...

Hollandse vaas
Startprijs 50 EUR

Grote Hollandse vaas (jaren 30) van W.C. Brouwer Leiderdorp. Fraai dik glazuur H.: 27,5cm. Cond.: G

Chinees theepotje
Startprijs 150 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje (8-kantig) met rondom landschap- en bloemendecor. Chip van de tuit af, deksel heeft lichte randschade en handvat is gelijmd) 11x14,5x8cm. Cond.: R

2 Borden, Regout
Resultaat: 15 EUR

Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie Hollandse Delftse blauwe borden ca. 1920; 1x groot bord "Porseleyne Fles" ø22,5cm. en 2x kleiner bord met floraal decor "Porseleyne Fles" ø36cm. Cond.: G

Hermes servies
Startprijs 400 EUR

Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 30 EUR

Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt); 1x dame en heer en 1x bloemenmeisje 11-19cm. Cond.: G

Chinese vaas, perziken
Startprijs 20 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 27xø17cm.

Kantonese vaas
Startprijs 20 EUR

Kantonese 19e eeuwse porseleinen vaas (gelijmd) 38x14cm. Cond.: M

Kutani vaas
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Kutani vazen; 1x dekselvaas met tekens en figuren (randschade + haarscheur) en 1x vaas, gesigneerd met vogels en bloemdecor (mooie kwaliteit) 29,5-30,5cm. Cond.: M-G

Theepotje
Startprijs 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 7,5x17xø10,5cm.

Theepotje
Startprijs 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met mandarijn-eend decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 9x13x8cm.

Theepotje, kop/schotels
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot 20e eeuw (gesigneerd) met krab op het deksel en vlechtdecor 11x20xø14cm. Tevens 4 kop&schotels Cond.: G

Zalfpot, Fam Rose
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen dekselpot, gemerkt met een blad. Familie roze 19e eeuw (beschadigd) met houder 7xø12,5cm. Cond.: M

2 Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diepblauw floraal decor (minimale chips rand) ø22cm. Cond.: R

2 Borden, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal- en tuindecor. Haarscheuren en chips rand ø20-ø22cm. Cond.: R

Kaststelletje
Startprijs 45 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws 5-delig kaststel met floraal decor. 1 vaasje beschadigd, 4x gaaf 6,55-8,5cm. Cond.: R-G

Chin. kop & schotels
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse kop en schotel met floraal decor en gouddecor in goede staat 5xø10,5cm.

Schenkkan + kom
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein; 1x schenkkan 18e eeuw met blauw decor 10,5x9xø7,5cm. en 1x kom ca. 1800 met blauw floraal decor 8,5x10,5cm.

Div. Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Divers Chinees porselein 19e-20e eeuw o.a; kopjes met karperdecor, floraal decor en waaierdecor. Tevens een knobbelvaas, losse schotels, etc. (enkele delen beschadigd) 6-12cm. Cond.: R-G

Wandplank, pors, bakjes
Startprijs 30 EUR

Decoratieve houtgestoken wandplaquette met Fayence keramiek reservoir en wateropvang-bak (kraantjes afsluiting mist) 20e eeuw 60x40x14cm. Cond.: R-G

2 Chinese borden
Startprijs 20 EUR

Twee Chinees porseleinen sierschotels ca. 1900; 1x met twee geisha's (gesigneerd) ø20,7cm. en 1x met decor van bloesemboom en vogels ø21,6cm. Cond.: G

Theepot, tablet + 4 kopjes
Startprijs 35 EUR

Oude Chinese 6-delige YiXing theeset bestaande uit; tablet, 5 kopjes en theekan 20e eeuw in goede staat. Gegraveerd met teksten 12xø25cm.

5 Delen keramiek
Startprijs 40 EUR

Vijf delen antiek keramiek van Societe Ceramique Maastricht ca. 1890 met bloemdecor; 1x grote soepterrine, 1x vleesschaal, 1x ovale schaal en 2x borden (geen beschadigingen) 22-50cm. Cond.: R-G

Stel voorraadpotten
Startprijs 30 EUR

Vijf oude Italiaanse Fayence voorraadpotten met bloemendecor (lichte chips) 2e helft 20e eeuw 19-28cm. Cond.: R-G

2 Satsuma vazen
Startprijs 40 EUR

Twee Japans keramieken Satsuma vazen ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 31xø17cm. en 33xø18cm.

3-Delig kaststel, Delft
Startprijs 25 EUR

Oude 3-delig Delfts keramieken kaststel ca. 1920 met Hollands decor van watergezichten. 1x vaas goed en 2x beschadigd 32-33cm. Cond.: M

3-Delig kaststel, Boch
Startprijs 50 EUR

Driedelig Villeroy en Boch 6-kantig kaststel ca. 1900 (1x oude haarlijn) 24-30cm. Cond.: G

3 Delen Boch
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke Villeroy & Boch keramieken vazen ca. 1900 in goede staat 17-20cm.

3 Delen Boch
Startprijs 40 EUR

Driedelig Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 bestaande uit twee knobbelvaasjes en 1x keramieken bolle vaas (bolle vaas beschadigd) 13-21cm. Cond.: R

3-Delig kaststel
Startprijs 30 EUR

Driedelig Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 bestaande uit twee knobbelvaasjes en 1x keramieken bolle vaas 13-21cm. Cond.: G

3-Delig kaststel, groot
Startprijs 50 EUR

Driedelig antiek keramieken Villeroy en Boch kaststel ca. 1900 (bolle vaas beschadigd) met landschapsdecor 25-28cm. Cond.: R

6 Kop & Schotels
Startprijs 25 EUR

Zes Hollands porseleinen kop en schotels (gemerkt PMM Holland) ca. 1930 met Chinees decor. 1x kopje kapot en 1x kopje haarscheur 6xø11,5cm. Cond.: R-G

Bord+ pijpvaas
Startprijs 25 EUR

Twee delen Villeroy en Boch keramiek ca. 1900: 1x cakeschaal ø25cm. en 1x knobbelvaas 32xø13cm. Cond.: G

5 Delen Boch
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke keramieken Villeroy en Boch vazen ca. 1900 in goede staat 14-21cm.

4 Delen Boch
Startprijs 15 EUR

Vier delen antiek Villeroy en Boch keramieken vazen ca. 1900 (beschadigd) 16-28cm. Cond.: M-R

2 Penselenbekers
Resultaat: 125 EUR

Twee Chinees porseleinen penselenvazen met tekst,. figuren en tekens ca. 1900. Handbeschilderd en in goede staat 29,5x12,7cm.

4 Borden, bloemen
Startprijs 50 EUR

Vier oude opengewerkte handgeschilderde porseleinen gebaksborden met handgeschilderde bloemen- en gouddecor 20e eeuw (ongemerkt) ø20cm. Cond.: G

3 Porseleinen vazen
Startprijs 50 EUR

Drie oude porseleinen vazen Duitsland; 1x vaas van Oscar Schlegelmilch ca. 1980 met figuren- en gouddecor, 1x vaas Spechtsbrunn ca. 1950 met bloemendecor en 1x vaas Alboth Kaisert met bloem- en goudde...

3 Vaasjes
Startprijs 90 EUR

Drie oude porseleinen vazen; 1x konisch gevorms KPM Duitsland ca. 1950, 1x gekleurd bloemendecor ca. 1980, monogram KVE en 1x Rosenthal bisquit porseleinen portret van Rogge ca. 1980 12-19cm. Cond.: G