Pelgrimsfles met zilveren beslag op zilveren voet en bezet met halfedelstenen, bevat uitneembare doseerstift, 18x10x7cm. Cond.: U
Hollands zilveren maatbekertje, 835/000 grootkeur, jaarletter: W 1931 MT: Hooijkaas, ca. 35gr. 6xø4,5cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren inktpot met deksel 925/000, 7xø13cm. (scharnier behoeft reparatie)
Geëmailleerd zilveren tabaksdoos met cloisonne deksel waarin bloemmotief en vergulde binnenkant, 935/000, merk: A?K ca. 1900, 9x6x1.5cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren gedreven brandewijnkom met gegoten grepen in bloemmotief 835/000. Grootkeur, eind 1800, MT.: Antonius de Ruiter, Amsterdam, 22x4cm., ca. 210gr., Cond.:U
Groot kavel antiek plated o.a: 1x theekan, lepels, borstels, blik etc. (o.a. Jugendstil) Cond.: R-G
Kavel divers antiek plated ca. 1900 o.a: reisnecesaire in doosje, vorkjes en losse Jugendstil delen 15-20cm. Cond.: R-G
Antieke zilveren (835/000) theeduim met gecontourneerde bak en steel, voorzien van scherpe graveringen (als nieuw). Mr. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1873
Collier van gitten met zilveren 835/000 antieke sluiting. Collier van 4 rijen gitten bevestigd met ogen aan elkaar. De 4 rijen zijn aan een zilveren antieke ronde sluiting met filigrain en git bevesti...
Armband zilver 835/000 gemaakt van een bijbelslot. Armband gemaakt van een bijbelslot met 3 rijen jasseron. Lengte 18 cm ca 34.25 gr
Breidoppen aan collier, zilver 835/000. Versierde breidoppen bevestigd aan een fijn jasseroncollier. ca 8.9 gr
Twee zilveren 800/000 horlogekettingen. Een horlogeketting met een bolle biesmarkschakel, breedte 6.8 mm, lengte 25 cm en een horlogeketting met een gourmetschakel, breedte 6.6 mm, lengte 28 cm met ka...
Set met zilveren broches, diverse gehaltes. Bestaande uit een grote ronde, ø 42 mm, broche/hanger jugendstill stijl, vrouw met hoed, een ovale, 35x45 mm, broche/hanger met een rand met knopjes en in h...
Lang jasseroncollier, zilver 835/00. Het collier is voorzien van een veeroog. Breedte 3.5 mm, lengte 184 cm ca 61 gr
Horlogeketting zilver 835/000 met een munt. Horlogeketting gemaakt uit verlopende gourmetschakels met in het midden een munt, zuid afrik. repub. 1897, Shillings.Lengte 38 cm Breedte 5.0-7.8 mm ca 48.2...
Armband zilver 835/000 met sierlijke opengewerkte schakels. Armband met 6 langwerpige sierlijke schakels, 22x27 mm, aan elkaar bevestigd met dubbele ogen. De armband is voorzien van een bakslot. ca 39...
Collier zilver 835/000 met stempel en sleutel.. Lang jasseroncollier, 76 cm, met een losse huls aan de ketting en een huls waar een stempel, 35 mm, en een sleutel, 52 mm aan bevestigd zijn. ca 40 gr
Oorhangers, zilver 835/000, in Oosterse stijl. Oorhangers met bloembewerking en onderaan een soort kooitje met veel kleine hangertjes. Lengte 45 mm, ca 13 gr
Collier en armband zilver 835/000, 3rijig. Collier bestaande uit drie fijne colliers, 2x slangenschakels en 1x bolletjesschakel, door elkaar gedraaid. Totale breedte 2.25 mm, lengte 45 cm. En een armb...
Collier zilver 925/000 met filigrainschakels. Jasseroncollier met in het midden 3 schakels, 2 klein en 1 groot, in de vorm van een halve maan met een filigrainbewerking en een knop. ca 16.1 gr. Lengte...
Antiek Hollands zilveren pillendoosje met scharnierend deksel waarop filigrain bewerking, 835/000 grootkeur, jaarletter S: 1877, MT: onduidelijk, ca. 40gr. 5,5x5,5x2,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren handspiegel met diverse voorstellingen in spiegelrand 835/000 grootkeur, jaarletter I: 1918. Voorzien van oud belastingstempel "J" 19x26cm. Cond.: U
Grote zware zilveren dekselkan met acanthusknop en ebbenhouten handvat. 835/000, voorzien van trembleersteek, MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. ca. 1050gr. 25xø15cm.
Geslepen kristallen roomkan met oorgreep, diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren montuur met schenktuit en dubbele parelrand. Mr. P.J. Bierenbroodspot & J.P. v/d Starre - ...
Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U
Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Vijf delen zilver: 3x theelepel, 1x suikerschep en 1x theezeef. Hollands gekeurd 835/000, diverse MT ca. 100gr. Cond.: G
Stel sierkurken met zilveren (835/000) doppen met dubbele parelrand
Zilveren suikerpot op 4 acanthusblad-pootjes met twee handgrepen (versierd met strikmotief), 800/000, ca. 215gr. 9xø10cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje met scharnierend deksel, aan beide kanten handgegraveerd, 2e gehalte grootkeur, jaarletter O: 1873, ca. 23gr. 4x4x1,5cm. Cond.: G
Empire zilveren kelk, P.Bruckmann Heilbronn ca. 1830, met vergulde rand en binnenzijde. Voet en stam bewerkt met bladmotieven, 835/000, ca. 280gr. 19xø9,5cm. Cond.: U
Rondom bewerkt Hollands zilveren trekpot met zeemeermin schenktuit, Z2 keur 835/000, ca. 374gr. 17x17xø11cm. Cond.: U
Zakhorloge en chatelaine zilver 835/000. Zakhorloge 18e eeuws, knol met snek, ø 58 mm, aan bijpassende chatelaine voorzien van 3 signetten. Chatelaine ca 46.25gr.
Zakhorloge GG 585/000 met bijbehorende ketting van draad met GG 585/000 elementen. Zakhorloge, ø 47 mm, met gefacetteerde rand en bewerkte achterzijde.
Horloge GG 585/000 merk Silvana. Langwerpige horloge, 34x21 mm, mechanisch met zwarte wijzerplaat. ca 16.3 gr
Zakhorloge en ketting zilver 835/000. Groot zakhorloge, ø 52 mm, op te winden met sleutel, bevestigd aan een horlogeketting van verlopende massieve Gourmetschakels, 6.1-7.4mm. Lengte 26 cm.
Horloge GG 585/000 merk Prisma. Horloge, ø 16.3 mm, met GG gevlochten band, breedte 5.7 mm. Mechanisch. ca 15.5 gr lengte 17 cm
Horloge WG 750/000 met GG 585/000 band en Briljant. Zeer fijn dameshorloge WG, Certina, met om de lunette een rand met 16 briljanten, totaal ca 0.48 crt. De GG gevlochten band van het horloge is gema...
Zakhorloges en sieraden zilver, diverse gehaltes. Twee zakhorloges, ø 50 mm, merk Karl Schwarzenbach en ø 32 mm zonder merk, beiden met cijfers en een hanger met anker en een dasschuif verguld met een...
Lot met twee horloges. Een zilveren 925/000 rond dames horloge, Golana, met bruin leren band en een bicolour dameshorloge, Saint Ives.Beide horloges hebben een quarts uurwerk.
Horloge Omega seamaster. Chroom model, automatic, met zwart leren band.
Horloges zilver 800/000 en 835/000. Een zakhorloge, Romeins, ø 32 mm en een ovaal horloge, 17x23 mm, met schakelband. Lengte 18 cm. totaal ca 44.5 gr
Lot horloges GG 585/000. Een lot bestaande uit 3 dameshorloges met GG kast en leren of onedele band. Merk Glashutte, Titanic en oB
Lot met diverse sieraden en horloges, bestaande uit o.a. 4 horloges, 5 armbanden, een ring oorknoppen, en een hanger, oorhaken, een ring en 4 kettingen.
Zilveren (835/000) lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. Mr. J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829
Grote kristallen 12-kantige buikvormige karaf met zilveren Jugendstil handgegraveerde kraag. Karaf en stop zijn rondom geëtst met florale motieven, MT: L.F. Frankrijk, 835/000, 30xø16cm. Cond.: U
Horloge Emporio Armani met witte band. Rond horloge zilverkleurig, ø 40 mm, met een wijzer voor de dag, datum en uren. Aan hetr horloge zit een witte rubberen band. Nieuw
Drie Hollands zilveren sorbetlepels (diverse MT): 1x handgegraveerd, 2x met fruitmotieven en reliëf, 835/000, ca. 67gr. L.: 18cm. Cond.: U
Zilveren zoutvaatje op 4 pootjes met gedreven voorstelling en blauwglazen binnenbakje. Nederlandse herkeur 3x3cm. Cond.: U
Geslepen kristallen roomkan met oor en voorzien van kruis- en waaierslijpsel. geheel staand op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand. Mr. J.C. Bunjes - Amsterdam ca. 1890 (ø6cm.)
Verzilverd (zilver plated) ster-ei met religieuze voorstelling aan 2 zijden 8xø5cm. Cond.: U
Horloge van Emporio Armani. Zilverkleurig langwerpig model, 27x40, met stalen band met grove schakels. Nieuw
Kavel van 3 diverse kristallen glazen op zilveren voet en 2 kristallen coupes op zilveren voet (reparatiebehoeftig)
Zilveren (835/000) cakevork met opengewerkte florale motieven anno 1932, 1x zilveren vleesvork heft met parelrand en 1x antieke zilveren kindervork (onduidelijke keuren)
Hollands zilveren cakeprikker en roomlepel met gegraveerde steel, bekroond met pijnappel. MT: J.H.W. Visser Steenwijk in lepel 835/000 begin 1900, ca. 58gr. (samen) Cond.: U
Mooie grote zilveren strooier met bajonetsluiting, versierd met leeuwenkoppen, rustend op leeuwenpoten, onderbasement met 4 bolpoten. De binnenzijde is verguld, ca. 380gr. 25xø8cm. Cond.: G
Armband met parels en WG/GG 585/000 bloemen. Armband met 2 rijen zoetwaterparels, ø 4.7 mm iets roze gekleurd, met daartussen 4 bewerkte bloemen met zirconia's. Een bloem is voorzien van een sluiting....
Broche GG/WG 585/000 met briljanten en parel. Broche in de vorm van een soort strik gemaakt uit met stukjes ruw GG en 2 banen strakke WG. Op de banen WG zitten 2 briljanten bevestigd, totaal ca 0.08 c...
Ring GG 585/000 met Citrien en Diamant. Ring met in het midden een smaragd geslepen Citrien met diverse citrienen doorlopend in de band, totaal ca 2.3 crt. Als versiering van de band zitten er een paa...
Horlogeketting GG 585/000 met grote schakels. Oude horlogeketting met langwerpige en ronde schakels versierd met krakelingen. Lengte 34 cm ca 24 gr
Zegelring GG 585/000 met carneool. Zegelring met aan de bovenzijde een carneool. In de zijkant van de ring zitten bewerkte banen. De ring is hol aan de binnenzijde. Grootte bovenzijde 15x15,7 mm. ø 63...
Collier en hanger GG 585/000 met wit opaal en granaten. Grote ovale hanger, 30x21 mm, met in het midden een mooie witte opaal, 16x10 mm. Om de witte opaal zit een rand met 8 granaten en GG bloemetjes...
Ring GG 585/000 met briljanten. Ring jaren 70 stijl met strakke hoogoplopende bovenzijde, bestaande uit 3 strakke rijen voorzien van 3 chatons met briljant, ca 0.06 crt per stuk. 5.8gr ø 55
Elegante ring GG 750/000, met robijn en briljanten. Elegante fijne slagring met in het midden een ovaal geslepen robijn, 6,4x5,3, ca 0.84 crt, en aan weerskanten 3 briljanten, totaal ca 0.17 crt. ca 2...
Collier van granaten met een GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 2 rijen granaten, ø 6 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloemetje, ø 14 mm, met 4 kleine granaatjes. Het coll...
Ring GG 750/000 met wapen. Grote herenring met aan de bovenzijde het wapen van Libanon. De ring is voorzien van een certificaat. Breedte ring 22 mm. ca 6.5 gr ø 66
Lot met 6 goud op zilveren ringen en diverse oorknoppen. Zes ringen met o.a. schakelmotieven en zirconia's en diverse oorknoppen met gekleurde stenen, zirconia's en pareltjes. 16 paren. o.a. chirurgis...
Plated empire-kan op voet en met scharnierend deksel bekroond met pijnappel (houten handvat). 27xø10cm. Oor is gerestaureerd.
Engels sterling zilveren hartvormige fotolijst met twee uiteenlopende pootjes met uitbundig bewerkte bloemmotieven 13x15cm. Cond.: U
Antiek tafelmes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met een veulen, 18e eeuw. L.ca.25cm.,
Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren jampot-houder inclusief deksel ø7,5cm. met gedreven dagelijkse taferelen 835/000, jaarletter O: 1949, 1x inktpot ø7cm. (incompleet) en 1x glas op Hollands zilve...
Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.
Mooi driedelig Engels sterling zilveren servies. Het drijfwerk rondom bestaat uit florale motieven. Theepot met houten handvat en knop 925/000. Bruto gewicht ca. 840gr. (theepot 25x13x11cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, ajourgezaagd, met hengsel, op voet, versierd met knerren, 2e gehalte 835/000, Jaarletter: Z: 1834, MT.: onduidelijk, ca. 40gr., 9x8x4cm., Cond.:U
Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met twee handgrepen 835/000 grootkeur, jaarletter C: 1912, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 107gr. 17x10x6,5cm. Cond.: U
Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pillendoosje met bewerking en zeer fijne parelrandjes 835/000, jaarletter G: 1841, MT: niet leesbaar, ca. 26gr. ø5cm. Cond.: U
Twee grote plated 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 91cm. Cond.: G
Zilveren pijpencomfoor met roodkoperen binnenbakje, geplaatst op zwart basement waaronder ivoren pootjes, zilver 835/000, Ca. 10xø 17cm., Cond.:G
Twee Engels sterling zilveren lepeltjes en een botermesje (L.: 13,5cm.), 925/000, ca. 42gr. (samen) Cond.: U
Ring WG, 750/000, met smaragd en briljant. De ring is bezet met een emerald geslepen smaragd, 10,7x8,2mm, in het midden met daar omheen 2 rijen met 40 briljanten, ca 1 krt. ca 7,9 gr. ø 56
Parelarmband, 2 rijen, met WG 585/000 sluiting met briljant en smaragd. De parels zijn ø 9mm en de sluiting, ø 16 mm, heeft 5 briljanten totaal ca 0.30 krt, en 4 smaragden. Lengte 19 cm.
Collier 4 rijen parels met GG sluiting. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 6.0 mm, met GG ovale sluiting met limoge met bewerkte rand, 22x27mm. Lengte 37 cm
Ring WG 750/000 met briljant en jade. Ring entouragemodel met in het midden een jadesteen, 7,1x 5,6 mm. Om de jade zit een rand met 12 briljanten, totaal ca 0.24 crt. ø 51 ca 3.5 gr
Royale WG,585/000, ring met grote briljant, 0.20 crt VSI TW, Tiffany stijl. De briljant staat hoog op de ring. ca 6.5 gr. ø 59 Nieuw
Ring WG 585/000 met diamant. Een brede slagring met in het midden een briljant geslepen diamant, 0.18 crt Vsi. Merk Desiree. nieuwwaarde € 1080,- ca 3.2 gr ø 50
Armband van granaat met GG 585/000 sluiting. Armband met 2 rijen granaat, ø 4 mm, met ronde bewerkte sluiting, ø 12 mm, met in het midden een gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een GG v...
Choker 333/000 met granaten. Ankercollier met in het midden een versierd stuk met diverse granaten. Lengte 40-42cm ca 4.6 gr
Bijzondere rinkelarmband, zilver 925/000. Armband rond model, Laponiastijl, bestaande uit een strakke binnenarmband met daarop stukken stukken ruw zilver. Daarnaast zijn er verdeeld over de armband 3 ...
Collier, zilver 925/000 bestaande uit olijfvormige schakels. Lang collier met strakke open schakels, lengte 23,5 mm, ovaalvormig. Lengte 70 cm, ca 79.9 gr
Markante ringen met natuurstenen zegels. Vijf grote onedele ringen met zegels van natuurstenen, o.a. onyx en lapis lazulli.
Oorstekers goud op zilver met diamanten. Rechthoekige oorstekers, 12x14.5mm, in antieke stijl, met in het midden een diamant en daaromheen een rand bezet met wat kleinere diamanten. ca 9.9 gr
Kristallen schotel met Hollands zilveren beugel met parelrand en inscriptie uit 1905, 835/000 Grootkeur, jaarletter: V: 1904, , ø 27cm., Chip aan rand