Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ovale karaf
Resultaat: 50 EUR

Fraai geslepen ovale kristallen karaf, gemerkt aan de onderkant. Amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem, stop met traan en fraai zilveren (925/000) montuur met handgreep eindigend in druiventros...

Zilveren kandelaar
Startprijs 250 EUR

Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G

Staafbroche met granaat
Startprijs 55 EUR

Staafbroche 333/000 met granaat. Staafbroche met in het midden een grote ovale granaat. om de granaat zitten diverse granaten in diverse maten gezet. Lengte 45 mm. ca 4.55 gr

4-Delig geribd servies
Startprijs 1.250 EUR

Vierdelig antiek Hollands zilveren theeservies, geribd model op voet met ajourkraag waarop parelrand, 835/000 grootkeur eind 1800. MT: Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 740gr. (trekpot 13xø10cm. Suikerb...

Ring brilj./saffier . WG
Resultaat: 140 EUR

Ring WG 585/000 met briljant en saffier. Rozetring met in het midden een gefacetteerde ovale blauw saffier, 5.0x4.0 mm. Om de saffier zitten tussen het WG 8 kleine briljantjes gezet, totaal ca 0.12 cr...

Brilj.ring WG
Startprijs 200 EUR

Ring WG 585/000 met briljant. Fantasiering met 2 rijtjes met witte briljanten en centraal in de ring een wat grotere bruinige briljant kleur J. Totaal ca 051 crt SI/P ca 4.6 gr ø 52

Brilj.ring WG
Startprijs 120 EUR

Ring WG 585/000 met briljant. Ring fijn model met aan de bovenzijde een rozet met 7 briljanten, totaal 0.21 crt W/SI, ø 53 ca 2.6 gr

Tennisarmband WG briljant
Startprijs 1.500 EUR

Tennisarmband WG 585/000 met briljanten. Strakke WG armband, breedte 3.4 mm met om en om briljant en princes geslepen diamanten, totaal 56 ca 2.00 crt. De stenen zijn gezet in halve ronde of vierkante...

Armband WG briljanten
Startprijs 1.200 EUR

Armband WG 585/000 volledig bezet met baquette geslepen diamanten. Strakke armband, breedte 9.4 mm, met golfmotief. Per schakel zijn in 2 horizontale en 1 verticale lijn diverse baquette geslepen diam...

Rijring WG 5 carree briljanten
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige strakke ring WG 585/000 met carree geslepen diamanten. Strakke rijring met 5 carree geslepen diamanten totaal 1,90 crt, gezet in een railzetting. Breedte 5.4 mm, ca 7.4 gr ø 56

Hanger en collier WG Amethist
Resultaat: 250 EUR

Hanger en collier WG 585/000 met Amethist en Diamant. Hanger, chatelainemodel met 3 peervormige Amethisten, ca 3.0 crt. Verder is de hanger bewerkt met diverse kleine diamantjes, totaal ca 0.05 crt. D...

Oorknoppen WG Diamant
Startprijs 450 EUR

Oorknoppen WG 585/000 met prinses geslepen Diamanten. Half om het oor lopende oorknoppen met in het midden 18 princes geslepen diamanten per oorknop, totaal ca 050 crt, met sierlijke WG randen. De oor...

Oorknoppen WG
Resultaat: 120 EUR

Oorknoppen WG met Onyx en Diamant. Oorstekers met ovale cabouchon geslepen Onyx, totaal ca 6.53 crt bevestigd aan WG stekers voorzien van een bewerking met diamant, totaal ca 0.11 crt. Lengte 18.2 mm ...

Rijring WG baquette briljant
Startprijs 310 EUR

Zeer fijne ring WG 585/000 met briljant en baquette. Elegante fijne rijring met 9 briljanten en 3 baquette geslepen diamanten, totaal 0.25 crt, breedte 2 mm, ca 2.0 gr ø 53

Hanger collier WG parel
Resultaat: 175 EUR

Hanger en collier WG 585/000 met parel en diamant. Een hanger met in het midden een zoetwaterparel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand met witte briljanten en aan de bovenzijde zit een driehoek met zwar...

Kristallen koekschaal
Startprijs 90 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal (ø26cm.) met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren (835/000) hengsel met florale graveringen. Mr. J.M. van Kempen & Zn. Voorscho...

Zilveren suikerschaal
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerpot op 4 bolpootjes, versierd met filetranden, 1e gehalte grootkeur, jaarletter N 1822 : , MT: Theodorus Gerardus Bentveld Amsterdam ca. 296gr. 18x8,5x11cm. Cond.: G

Brandewijnkom
Startprijs 400 EUR

Zilveren brandewijnkom met gedreven florale motieven en cherubijn in handgreep, Z2 keur 835/000, ca. 265gr. 25x13x7cm. Cond.: U

Hanger en ring GG
Startprijs 270 EUR

Hanger en ring GG 585/000 met bergkristal. Hanger met bewerkte rand waarin een gefacetteerde bergkristal zit, 18x13 mm, met bijpassende ring. Grootte steen 12x8 mm. Totaal ca 8.3 gr. ø 56

Zilveren inktstel
Startprijs 170 EUR

Met graveerwerk versierd Hollands zilveren inktstel met 2 kristallen flacons waarop zilveren doppen. Jaarletter: V: 1855, 17x10x15cm., Cond.:G

Taartschep en div. lepels
Startprijs 80 EUR

Kavel zilver waaronder: taartschep, lepel met schelpvormige bak, suikerschep en 8 theelepels. Allen bewerkt met roosmotief, 800/00, ca. 182gr. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (835/000) sigarettendoos met houten binnenzijde

Vergulde beker, edelstenen
Startprijs 400 EUR

Oosters zilveren beker met ingelegde bloemmotieven en diverse halfedelstenen, 9xø7cm. Cond.: U

2 Zilveren kannen
Resultaat: 260 EUR

Zilveren theepot en bijbehorende kan met fijn repeterend motief, voorzien van medaillons. Buitenlandse makelij 835/000. Totaalgewicht ca. 610gr. Theepot: ø15cm. Cond.: U

Zilveren dekselpotje
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren dekselpotje versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, MT: onbekend, ca. 108gr. 9xø8cm. Cond.: U

Ring met parel
Resultaat: 70 EUR

Ring 333/000 met parel. Ring strak model met ruw bewerkte zijkanten. In het midden van de ring zit een cultive parel, ø 6 mm. Breedte ring 8 mm. ca 2.6 gr ø 60

Snuif tabaksdoos
Resultaat: 185 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Binnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Cond.:U onderkant met ...

Krist. schotel, zilv, beugel
Startprijs 90 EUR

Kristallen ruitjesschotel met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: H: 1917,. MT.: onduidelijk. ó 19cm., Beugel dient gerestaureerd te worden

Zilveren strooier
Resultaat: 160 EUR

Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U

Bloedkoralen collier
Resultaat: 380 EUR

Collier van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. Collier van ronde bloedkoralen, ø 4.2 mm, 4 rijen, bevestigd aan een strak langwerpig GG sluiting met 3 bloedkoralen. ca 53 gr Lengte 41 cm

Armband bloedkoraal 3 rij
Startprijs 255 EUR

Armband met bloedkoralen en GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 3 rijen bloedkoralentonnetjes, ø 3,9x3,7 mm, in een mooie kleur. De bloedkoraal is bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van e...

Armband parel met bloedkoraal 4 rij
Startprijs 255 EUR

Armband met parels en bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. De armband bestaande uit 4 rijen met in totaal 20 bloedkoralentonnen en cultive parels, ø 5 mm, 1 bloedkoraal om 6 parels. De snoeren zijn be...

Bloedkoraal met parel 2 snoer
Startprijs 400 EUR

Collier van bloedkoralen en parels met GG 585/000 sluiting met bloedkoraal. Collier van 2 rijen bloedkoralen, tonvorm 7x8 mm, en cultiveparels, ø 6.8 mm, om en om bevestigd aan een klassieke GG ovale ...

Armband 4-rij bloedkoraal
Startprijs 180 EUR

Gevlochten 4-strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ronde sluiting met bloedkoraal en een veiligheidsketting. Lengte 18 cm

Ring, GG, bloedkoraal
Startprijs 80 EUR

Ring GG 585/000 met graveerwerk en ovale bloedkoraal, ø 53 ca. 3,1gr.

Armband 3-rij bloedkoraal
Resultaat: 400 EUR

Drie strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal en mooie GG eindstukken. Lengte 19 cm

Bloedkoraal
Resultaat: 85 EUR

Stukje bloedkoraal. Bloedkoralen kralen, ø 6.5-6.9 mm. lengte 19 cm. ca 12.8 gr. Voldoende lengte om een armband van te maken.

Streekbroche GG
Startprijs 120 EUR

Streekbroche GG 585/000 met bloedkoraal en filigrain bewerking. Markiesvormige broche met 3 bloedkoralen en een bewerkte rand. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 40x14 mm. ca 3....

Bloedkoralen
Resultaat: 160 EUR

Snoer met mooie bloedkoralen. Tonnetjes bloedkoraal, ø 5.3 mm ca 25 gr. Lengte 40 cm

Bloedkoralensnoer
Resultaat: 240 EUR

Snoer bloedkoralen. Een collier bestaande uit tonvormige kralen verlopend in grootte, 7,5-15mm. ca 42 cm, ca 63 gr.

Zilveren zuurstelhouder
Startprijs 200 EUR

Zilveren (835/000) Biedermeier zuurstel-houder op notenhouten plateau met 3 ivoren pootjes en 3 originele kristallen zuurpotten met deksels en geslepen ster op de bodem. Mr. A.J. de Haas - Amsterdam a...

Kristallen schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen schaal (ø29cm.) met omgeslagen gecontourneerde rand, voorzien van een fraai zilveren (835/000) hengsel met reliëfdecor van bloemmotieven (kleine randschade). Mr. S.H.J. Heldoorn - ...

Pronkschaal
Startprijs 3.250 EUR

Unieke grote rechthoekige zilveren pronkschaal. Rondom prachtig gedreven bloemmotieven met 4 cartouches. De opstaande rand is ajour uitgevoerd. Het geheel staat op vierhoekige poten en is aan de binne...

Bloedkoralen armband
Startprijs 90 EUR

Bloedkoralen armband, 2 rijen met GG 585/000 ovaal slot. Tonnetjes bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan GG olijfvormige sluiting. De armband is voorzien van een veiligheid. Lengte 16,8 cm. ca 17,5 gr

Zilveren vesta
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren vesta rondom voorzien van florale handgravures met scharnierend deksel en drukknopsluiting, 2e gehalte grootkeur, ca. 20gr. 6x2,5x1cm. Cond.: U

Zilveren lepel, Deens
Resultaat: 50 EUR

Deens zilveren lepel van Georg Jensen, Sterling Z1 gekeurd, L.20cm., ca. 85gr., Cond.:U

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 110 EUR

Met etswerk versierde kristallen hoorn des overvloeds op Hollands zilveren basement met vier bolpootjes, zilver 835/000, Jaarletter: U: 1829,17xø10cm., Cond.:G

12 Zilveren vorkjes
Resultaat: 70 EUR

Twaalf antieke Hollands zilveren zuurvorkjes met getordeerde steel, 835/00 grootkeur, jaarletter D: 1888, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 203gr. L.: 13cm. Cond.: U

Carneoolcollier met zilver
Startprijs 50 EUR

Collier van Carneool met zilveren 835/000 knopjes. Een collier bestaande uit 15 gefacetteerde carneolen, ø 14 mm, met om en om een zilveren bewerkt knopje, ø 7 mm. Voorzien van een onedele sluiting.

Gouden naaidoosje
Startprijs 350 EUR

Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U

3 Roomlepels
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren roomlepels met bloem/roos/Haags lofje model. 835/000, ca. 55gr. ca. 11cm. Cond.: U

Zilveren schaar
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollands zilveren Amsterdamse schaar van Jan Abram Lintveld, Jaarletter: K: 1854, 835/000, ca. 86gr. 1 afstandsstift ontbreekt

Armband zilver met zirconia's
Startprijs 45 EUR

Armband zilver 925/000 gerhodineerd met gekleurde zirconia's. Armband bestaande uit staven met daartussen licht blauw, champagne kleurige en witte zirconia's in gladomzettingen, ø 5 mm. Lengte 19,5-22...

Divers koffie-bestek (13x)
Startprijs 120 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes met zes bijbehorende taartvorkjes en bijbehorende suikerschep 835/000, MT: B, ca. 160gr. Cond.: U

Hanger met collier Amethist
Startprijs 175 EUR

Hanger en collier zilver 925/000 met GG 750/000 met Amethist. Royale opvallende hanger van zilver met grote Amethist, ovaal geslepen, ca 7.6 crt gezet in een GG rand. De hanger is bevestigd aan een fi...

Ring Amethist
Startprijs 175 EUR

Ring zilver 925/000 met GG 750/000 kop. Zilveren ring met in een GG zetting een grote amethist, ca 7.6 crt. ø bovenzijde ring 14 mm. ø 55 ca 9,9 gr

Zilv. ring, blauw topaas
Startprijs 100 EUR

Strakke brede ring zilver 925/000 met RG 585/000 grote zetting met blauw topaas, ø 9.8 mm. ca 11.10 gr , ø 52

Armband indische bewerking
Resultaat: 30 EUR

Brede armband zilver 835/000 met bewerking. Brede schakelarmband, 28 mm, met figuren in de schakels, indische voorstelling. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheidsketting. Lengte 19...

Collier hanekamschakel
Resultaat: 30 EUR

Collier zilver 835/000 met hanekamschakel. Antiek collier met 14 grote bolle schakels, 30x10mm , in de vorm van een hanekam. Lengte 52 cm ca 23.8 gr

Colliers jasseron en koord
Resultaat: 35 EUR

Collier zilver 835/000 met koord en jasseronschakel. Zwaar jasseroncollier, 4,0 mm, met bewerking, lengte 60 cm ca 47.8 gr en een koordcollier ø 3.4 mm, lengte 70 cm ca 35.8 gr

Zilveren ketting met loep
Startprijs 70 EUR

Collier zilver 925/000 met hanger. Lang collier een soort dubbel koordmodel met als hanger een zilveren 925/000 loep met bewerking met bloemen. Lengte 80 cm. ca 56.5 gr

Choker, Finse stijl
Resultaat: 60 EUR

Choker, zilver 925/000, met markiesvormige schakels. Choker bestaande uit markiesvormige schakels verlopend in grootte. De schakels zijn voorzien van een ruwe bewerking. In het midden van het collier ...

Slavenband, Finse stijl
Resultaat: 35 EUR

Slavenband, zilver 925/000, met Finse bewerking. Slavenband, strak model, breedte 7 mm, met ruwe en gepolijste oppervlakken. de armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ø 55x63 mm. ca 17...

2 Armbanden + ring
Startprijs 70 EUR

Armbanden en ring zilver 925/000, met bollen. Twee stijve armbanden met twee bollen aan de bovenzijde alos sluiting, met een bijpassende ring met open onder zijde.ø armband 60x54 mm, ring ø 56 ca 62 ...

Ametist oorst.
Resultaat: 25 EUR

Oorhangers zilver verguld met amethist. Oorhangers met grote peervormige Amethisten, 14x10 mm. Grootte 35x11mm, ca 4.7 gr

Lot zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver met o.a. 2 paar oorhangers een met turkoois, een monogramring, een hanger met diamant en oorclips met goud.

Kristallen bowlpot
Startprijs 150 EUR

Geslepen kristallen bowl- of boerenjongenspot, voorzien van amandelslijpsel (kleine randschade), geheel op originele onderschotel. Deksel voorzien van fraaie zilveren (835/000) knop met gravering en p...

Zilveren comfoortje
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands zilveren poppengoed comfoortje, 835/000 ca. 14gr. ø3,5cm.

Bonbonschaal
Startprijs 40 EUR

Kristallen hengselbakje met Hollands zilveren montuur en hengsel. Versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, jaarletter O: 1949, ø11,5cm. Kristal heeft kleine chip.

Zilveren ijswagen, pompoen
Startprijs 1.400 EUR

Bijzonder zilveren tafelstuk voor het opdienen van ijs, in de vorm van een pompoen, op vier wielen met vergulde binnenzijde, 835/000. Totale lengte ca. 30cm., H. 30cm., ca. 1675 gr., Cond.:U

5 Zilveren mesjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke fruitmesjes met zilveren heft, aan beide kanten met cartouches L.: 19cm. Cond.: G

Tasje beugel haak
Resultaat: 230 EUR

Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...

Kristallen boterstolp
Startprijs 90 EUR

Hollands kristallen boterstolp met geschulpte schotelrand en olijfslijpsel met zilveren knop, 835/000, MT.: onduidelijk, ø 18.5cm., Kleine chips

7-Delig servies
Startprijs 950 EUR

Zwaar bewerkt 7-delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit: trekpotje, theecomfoor, roomkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeef met lekbakje. Handgedreven met Hollandse voorstellingen en floral...

Sigarenstandaard
Startprijs 90 EUR

Geslepen kristallen sigarenstandaard (kleine randschade) zg. hoorn des overvloeds met geëtste geslepen afbeeldingen. tevens voorzien van een fraaie zilveren (835/000) zwavelstokdoos-houder op zilveren...

Zilveren mes, pistoolheft
Resultaat: 160 EUR

Oud tafelmes met zilveren heft waarin gegraveerde jachtvoorstelling en datum 1751, L.: 20cm. Cond.: U

Zilveren bokaal
Startprijs 700 EUR

Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...

Beeld, wintersporter
Startprijs 240 EUR

Oude zilveren- overlay man op ski's, oud model Z gekeurd op stenen basement, H.: 16cm. Cond.: U

Beeld, dirigent
Startprijs 240 EUR

Zilveren- overlay dirigent Z gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U

Broche GG briljanten
Startprijs 790 EUR

Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...

Armband GG met citrien
Startprijs 1.000 EUR

Sierlijk bewerkte slavenband GG 750/000 met citrienen. Opengewerkte slavenband, verlopend in grootte, 10-16,5 mm, met aan de bovenzijde 7 citrienen verlopend in grootte, 5.9x7.7 - 8.8x10.8mm. De armba...

Ring GG amethist
Startprijs 345 EUR

Ring GG 750/000 met amethist. Royale sierlijke ring met een grote ovale Amethist gezet in een brede GG bewerkte rand. Grootte bovenzijde ring 22x 16.5 mm. ø 54 ca 10.2 gr

Ring GG citrien briljant
Startprijs 300 EUR

Ring, GG, 585/000, met diamanten en citrien. De bloemmotief, deels gematteerd, met in het midden een citrien, ø 3,5. Om de citrien zitten 5 WG blaadjes, allen bezet met kleine briljanten. ca 7 gr. ø 4...

Collier citrien
Startprijs 340 EUR

Citriencollier, met GG 585/000 hanger met Citrien. De ketting bestaat uit gefacetteerde platte citrienkralen met daartussen 26 GG 585/000 gladde bolletjes en GG 585/000 gladde bolsluiting. Lengte 50 ...

Ring GG emaille amethist briljant
Startprijs 1.495 EUR

Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht lila emaille. In het midden een markies geslepen Amethist ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 amethisten. In de brede band va...

Collier parel amethist
Startprijs 370 EUR

Collier parels en amethist met GG sluiting en GG hanger. Collier met zoetwaterparels, ø 7.3 mm, en amethistkralen, 7.8 mm, 1 om 2, bevestigd aan een GG 585/000 bolsluiting, ø 10 mm. In het midden va...

Collier Amethist 5 rij
Startprijs 500 EUR

Collier van amethistkralen met antieke GG sluiting. Collier van 5 rijen Amethistkralen, ø 6.4 mm, bevestigd aan ovaal 19e eeuws GG sluiting met knopjes en greinen. ø 31x25 mm. Lengte 39 cm

Ring Amethist Diamant
Startprijs 120 EUR

Ring 416/000 met Amethist en Diamant. Ring in de vorm van een bloem, 14x19mm, met in het midden 9 ovaal geslepen Amethisten, totaal ca 1.35 crt met daaromheen een bewerkte rand met diamanten, totaal ...

Ring GG Amethist Briljant
Resultaat: 170 EUR

Ring GG 585/000 met Amethist en Briljant. Fijn elegant ringetje met in het midden een hartvormige Amethist, ca 0.40 crt. In de band van de ring zitten 6 kleine diamanten, ca 0.03. crt. ca 3.55 gr ø 54

Oorhangers GG Amethist
Startprijs 120 EUR

Oorhnagres GG 585/000 met Amethist en Tanzaniet. Oorhangers met in hartvorm geslepen Amethisten, ø 6.6mm, en in totaal 4 Tanzanieten, ø 2.3 mm. Onder de Tanzanieten zitten een klein diamantje verwerkt...

Krist. schotel, zilv. beugel
Startprijs 110 EUR

Kristallen schotel met Hollands zilveren beugel met parelrand, 835/000, grootkeur, jaarletter: N: 1897, ø 25cm., kleine chip aan rand

Zilv. tafelopzet
Startprijs 675 EUR

Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 4...

Zilveren Loddereindoosje
Startprijs 100 EUR

Zilveren (835/000) loddereindoosje met opgehoogd deksel. Bandendecor en een hartvormig schildje. Mr. D.H. Greaup Schoonhoven anno 1838

7 Zilveren lepeltjes
Startprijs 35 EUR

Zeven Hollands zilveren theelepeltjes met handgegraveerde steel waarvan 1 afwijkend model. 835/000 grootkeur, 6 lepeltjes MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, jaarletter Y: 1883, ca. 51gr. Cond.: U

Zilveren roomkan
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren roomkan met filetranden afgewerkt, 2e gehalte grootkeur 835/000, MT: onleesbaar eind 1800, ca. 205gr. H.: 15cm. Cond.: U

Zilveren haan
Startprijs 500 EUR

Zilveren tafelstuk: Peruaanse kemphaan met uitgesneden gevederte, 925/000, ca. 778gr., 28x15cm., Cond.:U