Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Postzegels, Ned. Antillen
Startprijs 20 EUR

Postzegelboek met zegels van de Ned. Antillen, postfris en gestempeld.

Pop met stoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse pop met rieten stoel, gemerkt Sonneberg 2966/11 ca. 1930 in originele staat 70x38x42cm. Cond.: G

Steiff Pekinees
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.

Diverse schaalmodellen
Resultaat: 25 EUR

Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.

Diverse schaalmodellen
Resultaat: 35 EUR

Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.

Diverse schaalmodellen
Resultaat: 70 EUR

Kavel met diverse schaalmodellen 1:18 van gebruikte tot nieuwstaat.

Knikkerspel
Startprijs 20 EUR

Oud knikkerspel op houten tablet 20e eeuw in goede staat 3xø23cm.

Minitrix 13629 (2x)
Resultaat: 20 EUR

Twee keer Minitrix 13629, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Diverse trein-onderdelen
Resultaat: 35 EUR

Zeer interessant kavel met diverse modeltrein-onderdelen, waaronder; 1x Arnold 7090 transformator nieuw in doos, Peco SL-E383F rails nieuw in doos (winkelprijs € 80,00), 4 NS treinen N spoor nieuw in ...

Edelstenen hangers 8x
Startprijs 20 EUR

Set met 8 edelstenen hangers. O.a. Bergkristal, Agaat, Rutielkwarts, Rhodoniet en Amethist. Allen voorzien van een onedel hangeroog.

Parelcolliers en oorknoppen
Startprijs 20 EUR

Parelcolliers en oorknoppen. Lengte 120 cm, ø 6 mm en een snoer van 50 cm, ø 7 mm. Beide snoeren zijn voorzien van een zilveren sluiting. Bijpassend bij de snoeren oorstekers met zilveren steker en pa...

Lot Strass
Startprijs 20 EUR

Lot strass. Choker in de vorm van een Y-collier gehee lvoorzien van steentjes, een 2 rij-ige armband met strass, oorclips met 8 strasstenen, Steekspeld met parels en een fijn collier met zoetwaterpare...

Lot divers
Startprijs 20 EUR

Lot met 14 broches , sjaalclip en hanger. Gemaakt van o.a. kunststof en metaal.

Lot double
Startprijs 20 EUR

Lot double met o.a. 2 lange fijne cobracolliers, figarocollier, 3 ringen bestaande uit groffe schakels, 2 Venetiaanse colliers, een dasschuif en een rozenkrans met blauw kralen en witmetalen bewqerkin...

Klok, Bim Bam
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Bim Bam wandregelateur ca. 1920 in goede originele staat 65cm.

BimBam regelateur
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten BimBam regelateur met geslepen glas. gemerkt Junghans met 4 gongstaven 75x35x17cm. Cond.: G

Electrische klok
Startprijs 20 EUR

Oude gesigneerde electrische tafelklok, Jacob Palmtag ca. 1960, gemaakt van diverse kleuren glas en metaal. In goede originele staat 20x38x12cm.

Div. delen Hindeloopen
Resultaat: 40 EUR

22 Delen divers Hindeloopen 20e eeuw (handbeschilderd). Wandrekken, kraantjeskan, etc., etc. 8-46cm. Cond.: G

Wortelnoten hangkastje
Resultaat: 25 EUR

Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.

Hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x58x18cm.

Houten naaibox
Resultaat: 45 EUR

Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.

Perzische kamelenzak
Resultaat: 20 EUR

Grote oude Perzische handgeknoopte kamelenzak met porseleinen kralen 108x80cm. Cond.: G

2 Perzische tapijten
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G

2 Perzische tapijten
Resultaat: 20 EUR

Twee kleine Perzische handgeknoopte tapijten (gereinigd) in cremetinten en rood/blauw 100x62cm. en 93x65cm. Cond.: G

2 Lopers
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Perzische lopers (1x briekrood en 1x aardetinten) 100x51cm. en 154x55cm. Cond.: R-G

Relikwie, wachter
Startprijs 20 EUR

Oud Afrikaans koperbeslagen relikwi van een wachter "Gabun Kota" 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 36x18

Aziatisch brons, god
Resultaat: 30 EUR

Oude bronzen olifanten boedha 20e eeuw in goede staat 14cm.

Opaline dekselvaas
Startprijs 20 EUR

Grote oude melkglazen dekselpot met Chinees decor van figuren in tuin. 26xø11cm. Cond.: G

2 Karaffen, 12 glazen
Resultaat: 35 EUR

Kristallen karaffenset, facetgeslepen met daarbij 12 glazen ca. 1900. Hoort allemaal bij elkaar, in goede staat 9-33cm.

4 Instrumenten glas
Resultaat: 20 EUR

Vier kristallen muziekinstrumenten van kristal, Dargues Frankrijk; 1x saxofoon, 1x piano, 1x banjo en 1x trompet 14-20cm. Cond.: G

1 Karaf, 6 glazen
Resultaat: 20 EUR

Geslepen kristallen karaf met daarbij behorend 6 geslepen kristallen glazen met bloemendecor 15-37cm. Cond.: G

3-Delig opaline kaststel
Resultaat: 20 EUR

Drie-delige groen opaline glazen kaststel ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor (dekselpotje gelijmd) 33xø13cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G

2 Opalinevazen, patrijzen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke groene opaline glazen vazen. Handbeschilderd met decor van patrijzen en bloemen 27xø12cm. Cond.: G

3 Opaline vazen
Startprijs 20 EUR

Drie antieke opalineglazen vazen; 2x met handbeschilderd bloemendecor en 1x afgebeeld met portret 18-20cm. Cond.: G

Gekleurd kristal
Resultaat: 20 EUR

Acht Duitse kristallen gekleurde glazen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 11-19,5cm. Cond.: G

Krist. karaf + 4 coupes
Startprijs 20 EUR

Kristallen karaf met 4 bijbehorende kristallen coupes. Karaf: 27xø13cm., coupes 11xø9.5cm., Cond.:G

2 Karaffen
Resultaat: 20 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen 19e eeuw met amandelslijpsel; 1x heel met stop en 1x met chip zonder stop, 21-27cm. Cond.: G

3 Glazen bollen
Resultaat: 30 EUR

Drie glazen bollen,(presse-papier) gesigneerd , 2e helft 20e eeuw; 1x met blauw, gesigneerd Selfkirk glass studio maritime 48/500 1983, 1x klein met luchtbellen, gemerkt 40 met lauwertakken en 1x groo...

Kavel groene glazen
Startprijs 20 EUR

Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G

3 Opaline vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke opaline glazen vazen, kaststel, met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, in goede originele staat 23-35cm.

3x Peper & Zout stel
Resultaat: 30 EUR

Drie aparte oude glazen Art Deco peper&zout stellen (allen 4-delig met mosterdpot) ca. 1930. in goede originele staat 9-18cm.

Plateel vaasje
Startprijs 20 EUR

Oude Arnhemse Gouda platelen vaas H.263 met floraal decor ca. 1920 in goede originele staat 12xø12cm. Cond.: G

Porseleinen figuur
Startprijs 20 EUR

Antiek porseleinen figuur (bodemvondst) 5cm. Cond.: M

Vierkante schaal
Startprijs 20 EUR

Vierkante schaal Schoonhoven, abstract beschilderd door Yolanda Rekers (Kunstproject Losserhof) 27x27x4cm. Cond.: U

5 Delen plateel
Startprijs 20 EUR

Vijf delen oud Hollands plateel; 1x grote schenkkan Plazuid Gouda, 1x dekselpot Faroga Royal Gouda, 1x kleine schenkkan Unique Gouda, 1x verdeelschaal Iris Gouda (chips af), 1x Vize Gouda 6-26cm. Cond...

6 Deeltjes plateel
Startprijs 20 EUR

Zes delen oud Hollands plateel; 1x vaasje kon. plateelbakkerij (beschadigd), 1x tulpenvaas Arnhem (gelijmd), 1x schenkkannetje (kon. plateelbakkerij), 1x gelobte vaas (Cond.: G), 1x vaas Kon. plateelb...

4 Makkumse tegels
Startprijs 20 EUR

Vier oude Hollandse Makkumse tegels met bloemmotief 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G

4 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...

7 Diverse tegels
Resultaat: 20 EUR

Diverse oude tegels Holland; 1x ter herinnering aan uw behouden terugkeer in het vaderland Ned. indië, 1x 18e eeuw met kerk (cracele), 1x 18e eeuw met mangaankleur (Cond.: G), 1x ovaal ARVM, schilder ...

2 Goebel figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel (Goebel) figuren; 1x Fischreiher nr. 3816416 (1980) en 1x Schleiereule nr. 3813716 (1975) 15-17cm. Cond.: G

Chine de Blanc figuur
Resultaat: 15 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur, Chine de Blanc, voorstellend een Chinese vrouw met boog en zwaard 20e eeuw 15cm. . Nr. 3 Cond.: G

5 Delen porselein
Startprijs 20 EUR

Vijf delen oud porselein; 1x vaas Royal Porzellan Bavaria met netvormige oppervlakte, 1x vaas Royal porzellan KPM met kelkvormige hals, 1x smalle vaas Hutschenreuther Hohenberg Germany geribbeld, 1x s...

Grote keramieken vaas
Startprijs 20 EUR

Grote oude keramieken vaas West Germany ca. 1960, Nr 420-54 met Grieks opgewerkt decor, rijtuigvoorstelling. Minimale chip glazuur bij bovenrand 54x28xø20cm.

Victoria potten 12x
Resultaat: 30 EUR

Dertien antieke Jugendstil levensmiddelen-/voorraadpotten ca. 1900 van porselein. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije, 11 delen heel, 2 delen beschadigd 8-25cm. Cond.: R-G

4 Deeltjes plateel
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x kandelaar nr. 397, 1x zoutnap (onduidelijk, chip gelijmd), 1x schotel Ivora Gouda, souvenier Scheveningen, 1x schotel Gouda Holland 5-13cm. Cond.: R-G

1 Deel plateel
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollands platelen tassa Modica Gouda Zuid Holland, decor Aster 14xø24cm. Cond.: G

2 Bisquit figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude bisquit porseleinen figuren; 1x man op hoorn ca. 1910 en 1x Thuringen Wallendorf?, moeder met kind 9-16cm. Cond.: G

2 Delen plateel
Startprijs 20 EUR

Twee delen Oud Hollands plateel ca. 1930; 1x vaas N.V. Kon. plateelbakkerij Zuid Holland, 1x schenkkan De Hoop Arnhem Appelsche 10xø10cm. Cond.: G

3 Kantonese vazen
Startprijs 20 EUR

Drie antieke Kantonese vazen 19e eeuw, beschadigd Cond.: M

Div. Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

Negen delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 1x Imari kop & schotel 18e eeuw (chip en haarscheur), 3 kop & schotels van eierschaal porselein, 1 los kopje (chip) 5-12cm. Cond.: R-G

2 Platelen vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse platelen vazen ca. 1930; 1x Goedewaagen 505 Anjer vaas(Cond.: G) 25xø14cm. en 1x Goedewaagen 475 Anjer schenkkan, tuit gelijmd 23xø11cm (Cond.: M). Beide met bloemdecor.

4 Borden V&B
Startprijs 20 EUR

Vier borden Villeory & Boch Bonn ca. 1900 met landschapsdecor (grote bord heeft randschade) ø16-ø25cm. Cond.: R-G

3 Delen imari
Startprijs 20 EUR

Drie delen 19e eeuws imari porselein; 1x vaasje met bloemdecor, 1x miniatuur vaasje (randschade) en 1x miniatuur dekselvaasje (chip deksel) 7-15cm. Cond.: R

3 Imari pors. borden
Startprijs 20 EUR

Drie imari porseleinen 19e eeuwse borden met geschulpte rand en bloemvaas-decor (1 chip) Cond.: R-G

Papegaai porselein
Resultaat: 45 EUR

Duitse porseleinen papegaai ca. 1900, onduidelijk genummerd 15cm. Cond.: G

Grote Kantonese vaas
Startprijs 20 EUR

Grote Kantonese vaas ca. 1900. Bovenrand beschadigd en gelijmd 42xø19cm. Cond.: M

4 Kop & Schotels
Resultaat: 20 EUR

Acht delen Engels keramiek o.a; 4 schotels met Chinees decor, gemerkt Stevens en 4 kopjes met Europees decor ca. 1900 ø7,5-ø12cm. Cond.: G

3 Delen Herend
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G

Delfts blauw bord, schepen
Startprijs 20 EUR

Oude Delfts keramieken sierbord handbeschilderd met driemaster, plateelbakkerij Schoonhoven. "25 jaar signaal" in originele doos met certificaat ø30cm. Cond.: G

8 Empire schotels
Resultaat: 40 EUR

Acht 19e eeuwse porseleinen empire schotels met gouddecor (2x haarscheur) ø13-ø14cm. Cond.: R-G

Porseleinen vijzel
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen vijzel met stamper ca. 1900 in goede staat 8xø15cm.

Biedermeier kom
Resultaat: 20 EUR

Grote porseleinen antieke handbeschilderde biedermeier kom met 2 figuren voorstellingen; 1x vrouw mop bank en 1x musicerende man met goudomranding 8xø18cm. Cond.: G

Dekselvaas Heubach
Startprijs 20 EUR

Grote Duitse porseleinen dekselvaas ca. 1950 gemerkt Heubach met bloemen- en gouddecor. In goede originele staat 37xø20cm.

Delfts blauw bord
Startprijs 20 EUR

Groot Delfts keramieken sierbord (Oud Delft), schilder is Th. o A.R., voorstelling van eiervrouwtje Bloemaert. Minimale glazuurchips bij rand ø42cm. Cond.: G

Kop&Schotel, Meissen teken
Startprijs 20 EUR

Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G

Porseleinen fles
Startprijs 20 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde stopfles met decor van zeegezichten, beschilderd met vogels en bloemen (chips verf laten los) 21cm. Cond.: R-G

Servies Imperium Austria
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G

doos en tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud Hollands plateel; 1x dekseldoos met afbeelding de Bleeker en 1x tabaks dekselpot met molendecor 12-13cm. Cond.: G

Siervaas
Startprijs 20 EUR

Handbeschilderde siervaas ca. 1900 met landschapsdecor in goede staat 27xø9cm.

Servies Crown China
Startprijs 20 EUR

Porseleinen servies 20e eeuw Crown China met Jugendstil stijl bloemendecor Cond.: G

Spekstenen figuur
Resultaat: 20 EUR

Chinees spekstenen 19e eeuws figuur, voorstellend een man staand op een vis 16cm. Cond.: G

3 Chin. pors. kop&schotels
Startprijs 20 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord, fijn geschilderd met bloemen- en gouddecor, randschade ø22,7cm. Cond.: R

Ring GG munt Kennedy
Resultaat: 35 EUR

Ring, GG 585/000 met Kennedymuntje. Fijn bewerkte ring met klein Kennedy-muntje, ø 10 mm. ca 2,2 gr. ø 54. de kop van de ring is iets uit model.

2 Colliers
Resultaat: 25 EUR

Collier, zilver, 835/000, met 2 munten gezet in een getorste rand. 1 gulden uit 1970, Rijksdaalder uit 1970. Lengte 58 cm. Daarbij een bewerkt stuk zilveren choker met een soort filigrain en bolletjes...

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U

Divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U

Lot zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilveren sieraden. O.a. een fantasiebroche, Israel, ovale blooembroche met oranje/bruine steen, 2 ringen met paarse stenen, ronde fotohanger met bewerking, 2 ringen met blauwe steen. En een staafb...

Chanelcollier GG parels
Resultaat: 35 EUR

Collier, GG, 333/000. Collier met langwerpige schakels, 58 cm met 9 cultive parels. ca 6 gr.

Divers plated
Resultaat: 25 EUR

Kavel divers plated 20e eeuw o.a; fotolijst, roomstel, messen, vorken, lepels Cond.: G

Zilv. lepeltjes + Schaal
Resultaat: 50 EUR

Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 30 EUR

Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R

Zilveren roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Hiollands zilveren roomlepel 8.5/000, Jaarletter: B, 1936, Schoonhoven, L.11cm., ca. 17.5gr., Cond.:U

Zilveren napje
Startprijs 25 EUR

Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U

Collier zirconia's
Resultaat: 25 EUR

Collier, zilver 925/000 met zirconia's. Fijn Venetiaans collier, met in het midden 8 zirconia's swingend aan het collier. Lengte 45 cm, ca 6,4 gr

3 Delen zilver (tang/scheppen)
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver; zilveren klontjestang, Hollands zilveren theeduimpje en kolenbak model suikerschep. Jaarletters X: 1832 en S: 1827. ca. 41gr. (totaal) Cond.: U