Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Karaf met likeurglazen
Resultaat: 15 EUR

Karaf met 6 likeurglazen 20e eeuw 16-24cm. Cond.: G

Plateel Gouda vaas
Startprijs 15 EUR

Oude Gouda platelen vaas 3924 Belo p.w. Kon. Plazuid. Met bloemendecor 17xø16cm. Cond.: G

Aardewerken snavelkan
Startprijs 15 EUR

Keramieken snavel-schenkkan met bewerking. Bruin glazuur en tinnen deksel (2 Liter) ca. 1910 Nr. 1636 KB, handvat gelijmd 20xø17cm. Cond.: R

Makkums bord
Resultaat: 15 EUR

Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor

2 Rosenthal vazen
Startprijs 15 EUR

Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen vazen ca. 1980; 1x bloemdecor Moliere (Moosroze) en 1x wit met bloemen opgewerkt bij voet 14,5-17,5cm. Cond.: G

2 Gemberpotten
Resultaat: 15 EUR

Twee Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw; 1x mangaan decor met landschap 13xø12cm. en 1x met Chinees teken 15xø14cm.

2 Delen oud keramiek
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x schaaltje van Auguste Delaherche ( 1857 - 1940) met groene glazuur en 1x vaas Duitsland ca. 1950 (gemerkt, rand beschadigd) 10,5-17cm. Cond.: R

4 Schalen, Blue Mountain
Resultaat: 15 EUR

Vier keramieken schalen, Blue Mountain Canada, blauw glazuur met vis-en bladmotief. 17-35cm., Cond.:G

Moderne vaas
Startprijs 15 EUR

Moderne keramieken kunstenaarsvaas 2e helft 20e eeuw met tulpendecor in goede staat 26x10x12cm.

3 Pors. beelden
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...

Majolica spaarpot
Resultaat: 15 EUR

Antieke majolica pauw-spaarpot 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 13x11x6cm.

Kraagvaas + Bord
Startprijs 15 EUR

Chinees blauwe porseleinen vaas 15xø11cm. en een keramieken pauwenbord 2xø22cm. Cond.: G

2 Porseleinen vaasjes
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met floraal decor in goede staat 8,5xø5cm.

Pors. naaldendoosje + doosje
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen naaldendoosje en een porseleinen 6-kantig doosje, 7x2.5x3cm en 4.5x4.5x2.5cm., Cond.:U

3 Chinese borden
Startprijs 15 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 2e helft 20e eeuw met rijk decor in goede staat.

4 Diverse borden
Startprijs 15 EUR

Vier oude borden; 1x Wedgwood asbak, 1x Kathedraal Wedgwood Etruria, 1x Wedgwood of Etruria 1981 en 1x Hutschenreuther bord stadsgezicht 11-27cm. Cond.: G

Pors. vaas Seltmann
Startprijs 15 EUR

Porseleinen vaas met blauw decor, Seltmann, H.16cm.,Cond.:U

Kopjes & Schotels
Resultaat: 15 EUR

Vier kopjes en 3 schotels, Societe Ceramique Maastricht Holland "Tea Drinker" 1e helft 20e eeuw. 1 Chip van kopje 7xø13cm. Cond.: G

Chinese kom
Startprijs 15 EUR

Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie grote Wedgwood Clover presenteerschotels; 2x rond ø32cm. en 1x ovaal 51x41cm. Cond.: G

Fluit met figuren
Resultaat: 15 EUR

Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G

2 Kruidenschaaltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G

Beeld, lezende vrouw
Resultaat: 45 EUR

Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R

Vaas, kom, messenleggers
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...

3 Delen koper
Resultaat: 35 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.

Cupido dashouder
Startprijs 20 EUR

Zilveren 800/000 Cupido dashouder, ø 31x25 mm.

Zilveren tafelnummering
Resultaat: 20 EUR

Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U

Plated dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G

Collier zilver Y-model
Startprijs 20 EUR

Collier zilver 925/000, Y-model. Y-collier met in het midden een hart en twee fantasie-ogen. Allen gematteerd. Lengte 40 cm. ca 9,4 gr.

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G

Plated sauskom
Startprijs 20 EUR

Antieke plated sauskom, 15x8x9.5cm., Cond.:U

Lot double
Startprijs 20 EUR

Lot double bestaande uit o.a. een hoedenspeld met zirconia's, een GM armband en een staafbroche met parel

Lot portrettten
Resultaat: 20 EUR

Lot portretten. 8 camee's te rijgen als armband, Rosenthal hanger met dolfijnen, 4 portretten op parelmoer en een porseleinen rondje met afbeelding.

6 Filigrain sieraden
Resultaat: 25 EUR

Filigrain sieraden zilver. 4 Broches, 3 bloemmodellen en een langwerpig model met agaat, en een armband gemaakt van 8 filigrainbloemen, lengte 16 cm en een hanger rond bloemmodel met collier. Totaal c...

2 Colliers
Resultaat: 25 EUR

Verlopend carneoolcollier, ø 6,5-10,2mm, lengte 37 cm en een 2 rijig glasgranaat collier, ovale kralen, ø 6,2 mm, met goud op zilveren sluiting. Lengte 41 cm.

Div. sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot zilver, 925/000, bestaande uit o.a. 2 slangenringen, 2 dasklemmen, fantasie choker, een oorknop en een lange fantasieketting met bollen. Samen totaal ca 56 gr.

Kettingen + horloge
Startprijs 20 EUR

Lot: 4 onedele lange kettingen en Seiko dameshorloge. 3 kettingen met bolletjes-schakels en een met een fantasieschakel. Diverse lengtes tussen de 70 en 80 cm. Zilverkleurig dameshorloge, mechanisch, ...

100 Diverse munten
Resultaat: 20 EUR

Kavel met ca. 100 munten (modern en antiek), diverse kwaliteiten.

20 Kopeke 1868, Rusland
Startprijs 20 EUR

Russische zilveren munt 20 kopeke 1868 (C.II.B. = St. Petersburg), muntmeester HI = Nicolaas Iossa, Tsaar Alexander II kwaliteit, Cond.: ZF

Grafiek, Heiligenhafen
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2/5 grafiek, ets op papier, Heiligenhafen 20x32cm. Cond.: G

Cees Bolding, ets
Resultaat: 25 EUR

Cees Bolding 1926 ( 1897 - 1979), ets op papier, winters stadsgezicht 50x34cm. Cond.: G

3 Aquarellen
Resultaat: 20 EUR

Drie onduidelijk gesigneerde aquarellen ca. 1900; 2x landschappen met figuur verso J. Doeleman 24x13cm. en 1x geit met lammetje 22,5x14cm. Cond.: R-G

Schilderij, B. de Jong
Resultaat: 20 EUR

B. de Jong 84, olieverf op paneel, bospad met paardenkar en hond 24x30cm. Cond.: G

2 Etsen, Willem de Zwart
Resultaat: 20 EUR

Monogram A.K. Koster 1888, 2 etsen Haagse School, 1x bij Geulen Limburg 13x18cm. en 1x onbekende weg 24x15cm. Cond.: G

Ets, Willem de Zwart
Resultaat: 35 EUR

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G

Ets, Theophile de Boek
Resultaat: 25 EUR

Theophile de Bock (Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), ets op papier, bosgezicht met vrouw 18x14cm. Cond.: G

A. Bout
Resultaat: 20 EUR

A. Bout, olieverf op linnen, dorpskern Gramsbergen 30x30cm. Cond.: G

2 Gravures
Resultaat: 45 EUR

Twee 17e-18e eeuwse gravures in mahoniehouten lijst met ivoor; 1x Michiel Adriaansz de Ruiter ø9,5cm. en 1x Marten Harpertsz Tromp ø10cm. Cond.: G

Schilderij, van Deursen
Startprijs 20 EUR

Van Deursen, olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 25x17cm. Cond.: G

Bloemstilleven, rozen
Startprijs 20 EUR

J. Hamel, olieverf op paneel, vaas met rozen 20x24cm. Cond.: G

Oude ets
Startprijs 20 EUR

S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G

Bloemstilleven, rozen
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met rozen 13x18cm. Cond.: G

4 Gravures
Startprijs 20 EUR

Vier 18e/19e eeuwse Hollandse gravures; 1x Mr. Joan de Witt C. Boyerts sculpt., 1x Laurens Janszoon Koster, P. Velijn sculpt., 1x Steph. Joann van Geuns, R, Vinkeles Fecit, en 1x Jan de Wit, P. van Gu...

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Tien delen divers plated en glaswerk o.a; tablet, zoutstrooier, peper- en soutstel, mosterdpotje, oliekaraf, peperbus 19e-20e eeuw 4-21cm. Cond.: G

Tinnen klepkan
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse tinnen klepkan met duimrust (bedeukt) 28x17x13cm. Cond.: R

2 Delen oud tin
Startprijs 20 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Startprijs 20 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x blaker 33xø12cm. en 1x Jugendstil tafellamp van koper 25xø10cm. Cond.: G

3 Delen koper
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek koper 19e eeuw; 1x antieke stoof van notenhout met messing (Cond.: G), 1x grote roodkoperen pot (Cond.: G), 1x roodkoperen ketel (Cond.: R) 25-30cm.

Miniatuur, ivoren lijst
Startprijs 20 EUR

Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R

IJzeren pot, 3 tangen
Startprijs 20 EUR

Vroeg Oosterse ijzeren genagelde bewerkte hengselpot 19e eeuw of ouder. Daarbij drie 19e eeuwse ijzeren wafelijzers 20xø18cm. en 5x36cm. Cond.: G

Zakhorloge, hanger
Resultaat: 35 EUR

Bronzen zakhorloge standaard met twee putti ca. 1890 in goede originele staat 15x7x11cm. Cond.: G

Mariabeeld, gips
Resultaat: 20 EUR

Groot gipsen Mariabeeld ca. 1900 met originele bronsachtige patina (beschildering) 47cm. Cond.: G

Kunstwerk, Gadachik
Startprijs 20 EUR

G. Gadachik, voetballer met bal (zilver?) 44x34cm. Cond.: G

Oude citer
Resultaat: 110 EUR

Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.

Barometer, koper
Resultaat: 20 EUR

Kleine messing art-deco barometer, ca.1920, Duitsland,voorzijde gehamerd. 31x10cm., Cond.:G

Citer in kist
Resultaat: 20 EUR

Grote citer in originele houten kist, Sionsharp, Joh. de Heer Rotterdam. In goede originele staat 46x58x14cm.

Jugendstil jardiniere
Startprijs 20 EUR

Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.

Messing inktstel
Resultaat: 20 EUR

Antiek messing inktstel gemaakt van een kanonskogelkop 1916, in goede originele staat 27x7x24cm.

Doofpot, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Prachtige 19e eeuwse doofpot van messing met koper in zeer goede originele staat 38x26cm.

Joodse perkamentrol
Resultaat: 30 EUR

Oude Joodse perkamentrol met bronzen montuur 20e eeuw in goede staat 21xø6,5cm.

Bel + Peerketel
Resultaat: 20 EUR

Twee delen koperwerk; 1x Oude bronzen bewerkte kloosterbel 20e eeuw met engel etc. 33x17x15cm. en 1x koperen peerketel ca. 1900 26x24xø16cm. Cond.: G

Schilmes, Berliner Eisen
Resultaat: 20 EUR

Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.

Diverse blikken
Startprijs 20 EUR

Doos diverse oude blikken en cassettes o.a; 25 jaar Juliana en Pette Wormerveer cacaopoeder Cond.: G

38 Spaarpotten
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 38 diverse spaarpotten (blik, hout, glas, kunststof) Cond.: G

5 Strijkijzers
Startprijs 20 EUR

Vijf strijkijzers 19e eeuw; 1x messing, 1x brons, 3x gietijzer. In goede originele staat 13-25cm.

Jugendstil dienblad
Startprijs 20 EUR

Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R

2 Emaille kannen
Resultaat: 35 EUR

Twee geëmailleerde kannen (koffie- en theekan) ca. 1900 met bloemendecor in goede originele staat 15-26cm.

3 Lampevoeten
Resultaat: 20 EUR

Drie oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw van brons en koper 53-66cm. Cond.: G

4 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Vier delen tabaksvoorwerpen oud; 1x messing tabaksdoos "Leve de boerenstand"; 1x porseleinen pijpenkop met ree-voorstelleing ca. 1900, 1x houder van bewerkt notenhout en 1x tabakspijp Bruyere ca. 10cm...

Set schaakstukken
Resultaat: 20 EUR

Set metaal gegoten schaakstukken in doos 20e eeuw, in goede staat ca. 8cm.

Gietijzeren heksenketel
Resultaat: 20 EUR

Chinese gietijzeren vaas met hengsels, Chinese tekens en figuren 20e eeuw 26x21xø18cm. Cond.: G

Vogelkooi
Resultaat: 30 EUR

Oosterse vogelkooi gemaakt van rood draad 20e eeuw met daarin imitatie-zangvogels 49x62x34cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 4 incomplete uurwerken , 1 bronzen reisikoon (19e eeuw of ouder), 1 bewerkte vork en 1 tinnen zonnewijzer 5-25cm. Cond.: G

Divers Aziatisch
Resultaat: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G

3 Spiegels
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke spiegels; 1x ovaal met bewerkte vergulde lijst, 1x houtgestoken met inklapbaar ophang-systeem en 1x rechthoekig van eikenhout 30-42cm. Cond.: G

Melkbus
Resultaat: 20 EUR

Oude melkbus 1e helft 20e eeuw, gemerkt "Het Klaverblad 2367". Beschildering van latere datum 62xø31cm. Cond.: G

2 Tasjes
Resultaat: 20 EUR

Wit handtasje 20e eeuw, gemaakt van witte kralen 15x26cm., en een silverplated beursje 5x7cm.,Cond.:G

Wortelnoten kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud wortelnoten sieradenkistje ca. 1930 in goede staat

3 Delen koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x kopergeslagen jardiniere 19e eeuw 25x50x21cm., 1x koperen houtbak 19e eeuw 32xø46cm. en 1x trechter 19e eeuw 22xø21cm. In goede originele staat

Sluitgewichten
Resultaat: 20 EUR

Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G

Antiek presenteerblad
Startprijs 20 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met nikkelen omranding in goede staat 5xø25,5cm.

Deurklopper, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren deurklopper in epmire stijl in goede staat 28cm.

Theelicht, kan + suikerpot
Resultaat: 20 EUR

Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G

Australië / Nieuw-Zeeland
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum met ca. 1000 zegels van Australië en Nieuw Zeeland, gestempeld.

Engeland, Max. kaarten
Resultaat: 25 EUR

Multomap met 68 diverse briefkaarten (Maximumkaarten) Cond.: G

Schilderijen op postzegels
Startprijs 20 EUR

Postzegelalbum met ca. 700 zegels met afbeeldingen van schilderijen. Postfris en gestempeld.