18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Religieus schilderijte 1455
Religieus schilderijte
Startprijs 15 EUR
Indonesische School 1456
Indonesische School

100 EUR

T. Scheep, boten op zee 1457
T. Scheep, boten op zee

95 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw 1458
Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Gesigneerd, J. Kobel 1459
Gesigneerd, J. Kobel

135 EUR

Portret Cs/68 1460
Portret Cs/68
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd 19e eeuw 1461
Ongesigneerd 19e eeuw

160 EUR

Rozen-stilleven ca. 1870 1462
Rozen-stilleven ca. 1870
Startprijs 50 EUR
W. van Boven, polderlandschap 1463
W. van Boven, polderlandschap
Startprijs 80 EUR
Indonesische School? 1464
Indonesische School?
Startprijs 90 EUR
Stilleven ca. 1930 1465
Stilleven ca. 1930

135 EUR

Ongesigneerd, Orientaals 1466
Ongesigneerd, Orientaals
Startprijs 75 EUR
Schilderij, W. v. de Ven 1467
Schilderij, W. v. de Ven

150 EUR

Winterlandschap 1468
Winterlandschap
Startprijs 900 EUR
Schilderij, honden 1469
Schilderij, honden
Startprijs 600 EUR
Jochem de Graaf, tulpen 1470
Jochem de Graaf, tulpen
Startprijs 70 EUR
Jo Drinkwaard 1953 Danseres 1471
Jo Drinkwaard 1953 Danseres
Startprijs 125 EUR
Jo Drinkwaard, vrouw met parasol 1472
Jo Drinkwaard, vrouw met parasol
Startprijs 125 EUR
Jochem de Graaf, figuren 1473
Jochem de Graaf, figuren

90 EUR

Jochem de Graaf, figuren groot 1474
Jochem de Graaf, figuren groot
Startprijs 70 EUR
Schilderij, S. Plokker 1475
Schilderij, S. Plokker
Startprijs 60 EUR
Schilderij, boten op zee 1476
Schilderij, boten op zee

300 EUR

Perz.achterglasschildering 1477
Perz.achterglasschildering
Startprijs 50 EUR
Schilderij, meisjes 1478
Schilderij, meisjes
Startprijs 40 EUR