18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Vuurvergulde kandelaar 2000
Vuurvergulde kandelaar

575 EUR

Vergulde kandelaar 2001
Vergulde kandelaar

280 EUR

Schrijn ca. 1880 2002
Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR
Bioscoop projector FH 66 B 2003
Bioscoop projector FH 66 B
Startprijs 2.500 EUR
Oude Moorlamp 2004
Oude Moorlamp
Startprijs 650 EUR
Speeldoos + 5 platen 2005
Speeldoos + 5 platen
Startprijs 480 EUR
Speelwals 2006
Speelwals

450 EUR

Vijzel 1645 2007
Vijzel 1645
Startprijs 500 EUR
Kastje met ivoren mahjongg spel 2008
Kastje met ivoren mahjongg spel
Startprijs 375 EUR
Duitse hoedendoos 2009
Duitse hoedendoos

160 EUR

Lamp met man 2010
Lamp met man
Startprijs 230 EUR
Lamp met putti 2011
Lamp met putti
Startprijs 225 EUR
Bureauset 2012
Bureauset
Startprijs 350 EUR
Bentheimer leeuw 2013
Bentheimer leeuw

220 EUR

Empire kraanpot ca. 1800 2014
Empire kraanpot ca. 1800
Startprijs 400 EUR
3 Delen snijwerk 2015
3 Delen snijwerk

50 EUR

Pijpenrek, 19e eeuw 2016
Pijpenrek, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
2 Terracotta vazen 2017
2 Terracotta vazen
Startprijs 400 EUR
Paneel, 18e -19e eeuw 2018
Paneel, 18e -19e eeuw

200 EUR

Polifoon speeldoos + plaat 2019
Polifoon speeldoos + plaat
Startprijs 400 EUR
3 Speculaasplanken 2020
3 Speculaasplanken
Startprijs 40 EUR
Wijwatervat, 18e eeuw 2021
Wijwatervat, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
2 Vergulde kandelaren 2022
2 Vergulde kandelaren

270 EUR

Scheerset, 7 dagen 2023
Scheerset, 7 dagen
Startprijs 320 EUR