18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Pendule met figuren 3500
Pendule met figuren

1.400 EUR

Vuurvergulde pendule 3501
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.200 EUR
Charles Dix pendule 3502
Charles Dix pendule

500 EUR

Klok met putti 3503
Klok met putti

1.600 EUR

Weense klok 3504
Weense klok

1.200 EUR

Amsterdams Staand Horloge 3505
Amsterdams Staand Horloge
Startprijs 8.000 EUR
Empire klok 1820 3506
Empire klok 1820
Startprijs 2.500 EUR
Vergulde pendule, strijdwagen 3507
Vergulde pendule, strijdwagen
Startprijs 350 EUR
Atmos klok, LeCoultre 3508
Atmos klok, LeCoultre

800 EUR

Schwartzwalder klok 3509
Schwartzwalder klok

800 EUR

Engelse tafelklok 3510
Engelse tafelklok
Startprijs 550 EUR
Staand horloge, scheepjesmechaniek 3511
Staand horloge, scheepjesmechaniek
Startprijs 2.700 EUR
Empire pendule 3512
Empire pendule
Startprijs 1.000 EUR
Grunder tafelklok 3513
Grunder tafelklok

280 EUR

Porseleinen klok 3514
Porseleinen klok
Startprijs 100 EUR
Grote klok, 18e eeuw 3515
Grote klok, 18e eeuw
Startprijs 1.750 EUR
Vuurvergulde pendule 3516
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.250 EUR
Kogelklok 3517
Kogelklok

800 EUR

Engelse tafelklok 3518
Engelse tafelklok
Startprijs 350 EUR
Frans klokkenstel, 19e eeuw 3519
Frans klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Porseleinen Lenzkirch klok 3520
Porseleinen Lenzkirch klok
Startprijs 500 EUR
Klok met brons 3521
Klok met brons
Startprijs 350 EUR
Vuurvergulde klok 3522
Vuurvergulde klok

150 EUR

Vuurvergulde pendule 3523
Vuurvergulde pendule

350 EUR