Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot bronzen beeld 5000
Groot bronzen beeld
Startprijs 2.100 EUR
Beeld, smid, groen 5001
Beeld, smid, groen
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Jan te Wierik 5002
Bronzen beeld, Jan te Wierik

Resultaat:

1.880 EUR

Bronzen beeld, Philipp 5003
Bronzen beeld, Philipp
Startprijs 800 EUR
7x Muziek met ivoor 5004
7x Muziek met ivoor
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Beeld met ivoor, dame 5005
Beeld met ivoor, dame

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Joris Verdonkschot 5006
Bronzen beeld, Joris Verdonkschot

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Weens bronsje 5007
Weens bronsje

Resultaat:

110 EUR

Bronzen Napoleon 5008
Bronzen Napoleon
Startprijs 250 EUR
Brons, Venus van Milo 5009
Brons, Venus van Milo
Startprijs 600 EUR
Beeld, hoogwaardigheids bekleder 5010
Beeld, hoogwaardigheids bekleder
Startprijs 200 EUR
Brons, Michelangelo 5011
Brons, Michelangelo
Startprijs 900 EUR
Beeld, kozak 5012
Beeld, kozak
Startprijs 250 EUR
Bronzen beeld, Villaris 5013
Bronzen beeld, Villaris
Startprijs 700 EUR
Beeld als lamp 5014
Beeld als lamp
Startprijs 580 EUR
Bronzen meisje met bok 5015
Bronzen meisje met bok
Startprijs 400 EUR
Bronzen beeld met clown 5016
Bronzen beeld met clown
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Bronzen paard op zandsteen 5017
Bronzen paard op zandsteen

Resultaat:

275 EUR

2 Bronzen beeldjes 5018
2 Bronzen beeldjes
Startprijs 180 EUR
Bronzen beeld, Joris Verdonckschot 5019
Bronzen beeld, Joris Verdonckschot
Startprijs 900 EUR
Vergulde Quan Yin 5020
Vergulde Quan Yin
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Boedha met spiegel 5021
Boedha met spiegel

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Chin. houtsnijwerk 5022
Chin. houtsnijwerk

Resultaat:

260 EUR

Beeld, Nic Jonk 5023
Beeld, Nic Jonk
Startprijs 1.250 EUR