Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik, erotisch 1000
Jan te Wierik, erotisch
Startprijs 2.250 EUR
H. Heijligers 1001
H. Heijligers
Startprijs 1.800 EUR
A.M. Gorter, zwartbonte koe 1002
A.M. Gorter, zwartbonte koe
Startprijs 750 EUR
A.M. Gorter, roodbonte koe 1003
A.M. Gorter, roodbonte koe
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Toon Ninaber van Eyben 1004
Toon Ninaber van Eyben

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
Toon Ninaber van Eyben 1005
Toon Ninaber van Eyben

Resultaat:

410 EUR

Schilderij, J.H. Mastenbroek 1006
Schilderij, J.H. Mastenbroek
Startprijs 7.000 EUR
Verkocht
Aris Knikker, Utrecht 1007
Aris Knikker, Utrecht

Resultaat:

1.700 EUR

Evert Moll 1008
Evert Moll
Startprijs 950 EUR
Louis Apol 1009
Louis Apol
Startprijs 800 EUR
Schilderij, Jan te Wierik 1010
Schilderij, Jan te Wierik
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Fedor van Kregten, koeien 1011
Fedor van Kregten, koeien

Resultaat:

650 EUR

Oene Romkes de Jongh 1012
Oene Romkes de Jongh
Startprijs 2.000 EUR
Brood, gemengde techniek 1013
Brood, gemengde techniek
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Schilderij, dames 1014
Schilderij, dames

Resultaat:

1.300 EUR

Schilderij, A.M. Gijp 1015
Schilderij, A.M. Gijp
Startprijs 750 EUR
Karel Appel, litho 1016
Karel Appel, litho
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Otto Eerelman, paardenstal 1017
Otto Eerelman, paardenstal

Resultaat:

9.000 EUR

J. Wiegers 1018
J. Wiegers
Startprijs 500 EUR
Schilderij, T. de Bock 1019
Schilderij, T. de Bock
Startprijs 350 EUR
Schilderij, Hulk 1020
Schilderij, Hulk
Startprijs 1.800 EUR
Schilderij, Armfield 1020
Schilderij, Armfield
Startprijs 1.000 EUR
Johannes Weiland 1021
Johannes Weiland
Startprijs 500 EUR
Schilderij, van Dulmen Krumpelman 1022
Schilderij, van Dulmen Krumpelman
Startprijs 1.500 EUR