Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rond tafeltje op poot 4024
Rond tafeltje op poot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zuid-Duitse eethoek 4025
Zuid-Duitse eethoek

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Art Deco bureau 4026
Art Deco bureau

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kast 4027
Kast

Resultaat:

250 EUR

2 Houten zuilen, 19e eeuw 4028
2 Houten zuilen, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Engelse commode, 19e eeuw 4029
Engelse commode, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken 3-Deurs kast 4030
Eiken 3-Deurs kast

Resultaat:

200 EUR

Dubbelzijdige spiegel 4031
Dubbelzijdige spiegel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Fritz Hansen tafel + 6 Ital. stoelen 4032
Fritz Hansen tafel + 6 Ital. stoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eikenhouten bijbel-lessenaar 4033
Eikenhouten bijbel-lessenaar

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Armstoel, Louis Philippe 4034
Armstoel, Louis Philippe

Resultaat:

80 EUR

Vitrinekast, intarsia 4035
Vitrinekast, intarsia
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Chiffoniere 4036
Chiffoniere

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4 Stoelen ca. 1760 4037
4 Stoelen ca. 1760

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Tafeltje, stoelen en bankje 4038
Tafeltje, stoelen en bankje

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Kapstok 4039
Kapstok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Armstoel, Biedermeier 4040
Armstoel, Biedermeier

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Voltaire 4041
Voltaire

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Voltaire 4042
Voltaire

Resultaat:

135 EUR

Chinees lakwerk, tafel 4043
Chinees lakwerk, tafel
Startprijs 285 EUR
Verkocht
Divan met figuren 4044
Divan met figuren

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kussenkast 4045
Kussenkast

Resultaat:

225 EUR

Commode, brons 4046
Commode, brons
Startprijs 225 EUR
Uittrektafel 4047
Uittrektafel
Startprijs 200 EUR