Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tegel 6000
Tegel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Groot Empire servies 6001
Groot Empire servies

Resultaat:

425 EUR

Grote vaas, 18e eeuw 6002
Grote vaas, 18e eeuw
Startprijs 1.900 EUR
Verkocht
Empire servies 6003
Empire servies

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
7x Empire serviesgoed 6004
7x Empire serviesgoed

Resultaat:

135 EUR

2 Capodimonte vazen 6005
2 Capodimonte vazen
Startprijs 500 EUR
Capodimonte vaas 6006
Capodimonte vaas
Startprijs 200 EUR
KPM Manefaktur 6007
KPM Manefaktur
Startprijs 300 EUR
Meissen schotel + treef 6008
Meissen schotel + treef
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Tegeltableau 6009
Tegeltableau

Resultaat:

240 EUR

Tegeltableau 6010
Tegeltableau
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Dekselpot 18e eeuw 6011
Dekselpot 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Delftse vaas 6012
Delftse vaas
Startprijs 80 EUR
Meissen theepot ca. 1800 6013
Meissen theepot ca. 1800
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Porseleinen lamp + kap 6014
Porseleinen lamp + kap

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Biedermeier vazen 6015
2 Biedermeier vazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Biedermeier vaas 6016
Biedermeier vaas

Resultaat:

60 EUR

Plaquette herderin 6017
Plaquette herderin
Startprijs 225 EUR
Scheerbekken, 18e eeuw 6018
Scheerbekken, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Porseleinen tafelstuk 6019
Porseleinen tafelstuk
Startprijs 180 EUR
2 Pors. wandbakjes 6020
2 Pors. wandbakjes
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Servies Herend 6021
Servies Herend

Resultaat:

200 EUR

3 Borden China 6022
3 Borden China
Startprijs 200 EUR
Majolica dekselpot 6023
Majolica dekselpot
Startprijs 120 EUR