Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese schotel ca. 1800 6048
Chinese schotel ca. 1800

Resultaat:

250 EUR

2 Grote Chin. vazen 6049
2 Grote Chin. vazen
Startprijs 280 EUR
Verkocht
2 Chinese borden 6050
2 Chinese borden

Resultaat:

60 EUR

Porseleinen lampevoet 6051
Porseleinen lampevoet
Startprijs 180 EUR
2 Bustes, B. Bloch 6052
2 Bustes, B. Bloch
Startprijs 320 EUR
Verkocht
6 Kop & Schotels 6053
6 Kop & Schotels

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Empire servies 6054
Empire servies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
11 Borden Rosenthal 6055
11 Borden Rosenthal

Resultaat:

30 EUR

Historisme schotel 6056
Historisme schotel
Startprijs 100 EUR
Westerwald wandreliëf 6057
Westerwald wandreliëf
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Sitzendorf kandelaars 6058
2 Sitzendorf kandelaars

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Koffieservies KPM 6059
Koffieservies KPM

Resultaat:

40 EUR

2 Delen Zwiebelmuster 6060
2 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 60 EUR
4 Duitse pors. borden 6061
4 Duitse pors. borden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
KPM bonbonschaal 6062
KPM bonbonschaal

Resultaat:

30 EUR

Thomas Germany servies 6063
Thomas Germany servies
Startprijs 25 EUR
Meissen kop&schotel 6064
Meissen kop&schotel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Copenhagen dekselvaas 6065
Copenhagen dekselvaas

Resultaat:

40 EUR

KPM Figuur 6066
KPM Figuur
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Rosenthal dekselvaas 6067
Rosenthal dekselvaas

Resultaat:

60 EUR

Porseleinen bloembakje 6068
Porseleinen bloembakje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
5 Rosenthal borden 6069
5 Rosenthal borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
KPM Schaal, 18e eeuw 6070
KPM Schaal, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Sitzendorf figuur 6071
Sitzendorf figuur

Resultaat:

40 EUR