Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Rijstkommen, bloemen 6024
2 Rijstkommen, bloemen

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2 Rijstkommen, vogel 6025
2 Rijstkommen, vogel

Resultaat:

360 EUR

2 Chinese schotels 6026
2 Chinese schotels
Startprijs 200 EUR
2 Kang Xi vazen 6027
2 Kang Xi vazen
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2 Rijstkommen, figuur 6028
2 Rijstkommen, figuur

Resultaat:

275 EUR

2 Chinese borden 6029
2 Chinese borden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
6 Chin. kop & schotels 6030
6 Chin. kop & schotels

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
4 Borden China 6031
4 Borden China

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
3 Chin. borden, 18e eeuw 6032
3 Chin. borden, 18e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gemberpot 6033
Gemberpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gemberpot 6034
Gemberpot

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chin. vaas, drakendecor 6035
Chin. vaas, drakendecor

Resultaat:

275 EUR

Voorraadpot China 6036
Voorraadpot China
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Vaasjes op sokkel 6037
2 Vaasjes op sokkel

Resultaat:

190 EUR

Celadon vaas op sokkel 6038
Celadon vaas op sokkel
Startprijs 200 EUR
Chinese glazuur vaas 6039
Chinese glazuur vaas
Startprijs 200 EUR
3 Chin. kastkommen 6040
3 Chin. kastkommen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
6 Imari kop&schotels 6041
6 Imari kop&schotels

Resultaat:

110 EUR

Chinese pijpvaas, 18e eeuw 6042
Chinese pijpvaas, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
6 Kop&Schotels 6043
6 Kop&Schotels

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6044
2 Chinese vazen

Resultaat:

160 EUR

2 Chinese beelden 6045
2 Chinese beelden
Startprijs 500 EUR
Chinees bordje 6046
Chinees bordje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Chinese schotels 6047
2 Chinese schotels

Resultaat:

100 EUR