Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wekker klok
Resultaat: 20 EUR

Reiswekker ca. 1890 met slagwerk, nikkel en messing met sleutel (oxidatie) 15cm. Cond.: R

Zaanse klok
Resultaat: 20 EUR

Oude notenhouten Zaanse klok. FSH Germany uurwerk met atlas, bel en bronzen aramturen (1 zuil zit los) 62x24x15cm. Cond.: G

Buffetpendule
Resultaat: 20 EUR

Oude Juba buffetpendule met 3 gongstaven in zeer goede originele staat

Klok met 2 gewichten
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten gewichtenklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 76x25x10cm.

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Warmink (Wuba) Sallander wandklok met bronzen ornamenten en maanstand 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 52x23x13cm.

Indonesisch wandkastje
Resultaat: 20 EUR

Oud Indonesisch teakhouten wandkastje ca. 1930 met lade achter 2 deurtjes. Snijwerk op de deuren, bovenkant en zijkanten Oosters landschap. In zeer goede originele staat 32x25x15cm. Cond.: G

Eiken kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud Hollands eiken handgestoken kist ca. 1930 in goede staat 42x59x35cm. Cond.: G

Pers
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed met vogeldecor in goede staat 146x114cm.

2 Perzische lopers
Resultaat: 20 EUR

Twee kleine Perzische geknoopte lopers rood/bruin in redelijke tot goede staat ca. 95x48cm.

Pers + Kussen
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed en dubbele zak (ouder) 153x90cm. en 67x34cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 20 EUR

Groot oud Perzisch kleed in matige staat 240x140cm.

Perzisch tapijt 125x80cm.
Resultaat: 20 EUR

Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt (gereinigd) in rood/blauw tinten 125x80cm.

5 Kleine beeldjes
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G

Bronzen jongen met varken
Resultaat: 20 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel van F. Iffland, voorstellend een jongen met big. In goede originele staat 16cm. Cond.: G

5 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas, 1x roomstelletje en 2x waxinelichtjes gemerkt Thomas 4-32cm. Cond.: G

3x Boheems glas
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek Boheems glas; 1x karaf (zonder stop, blauw), 1x pot (zonder deksel, rood) en 1x vaas (rood) 13-23cm. Cond.: G

Boheems glas
Resultaat: 20 EUR

Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.

2 Glazen
Resultaat: 20 EUR

Twee kristallen gegraveerde glazen ca. 1900; 1x monogram A.H. met bloemen en 1x rondom met floraal decor 14-16cm. Cond.: G

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 20 EUR

Drie oude geslepen kristallen karaffen 20e eeuw in goede staat 8-35cm. Cond.: G

Kavel kristal 22x
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 22 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 21 bij elkaar horende kristallen glazen 9-16cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 20 EUR

Groot Makkums keramieken herdenkingsbord "Coöperatief Verzekeringsfonds 1917-1967", chips af ø31,5cm. Cond.: R

Delfts blauw bord
Resultaat: 20 EUR

Groot koninklijk Delft sierbord 1573 schilder T, met geschulpte rand 20e eeuw 5xø29cm. In zeer goede staat

4 Tegels
Resultaat: 20 EUR

Vier oude Hollandse tegels met decor van figuren te paard 20e eeuw in goede staat 13x13,3cm.

Majolica bloempot
Resultaat: 20 EUR

Keramieken bloempot ca. 1900 met Jugendstil bloemdecor, 1 bakscheur Cond.: G

9 Tegel Makkum
Resultaat: 20 EUR

Negen oude wandtegels Holland Makkum 20e eeuw met diverse landschaps-voorstellingen 13x13cm. Cond.: R-G

Chinese gemberpot
Resultaat: 20 EUR

Grote Chinese 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor 15xø16cm. Cond.: G

Chinese kom
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse kom met vissendecor, gesigneerd onder de bodem. Scherf gelijmd en randschade 7x15cm. Cond.: M

Diverse delen Limoges
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse porselein en glas; 11x Limoges porselein 2e helft 20e eeuw, 1x glazen vaasje met met goud en 2x Herend porselein (kruikje en schaaltje) 2-11cm. Cond.: G

2 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud/antiek porselein; 1x Petrus Regout kastkom, decor Timor 10xø16cm. en 1x cakschaal Staffordshire England, decor Pagoda met Chinees decor 31x16cm. Cond.: G

5 Hummel figuren
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude keramieken Hummel figuren (beschadigd); schoorsteenveger, tirolerjongen met rugtas, engel met trompet, engel met accordeon en meisje op het hek 6-11cm. Cond.: M-R

Serviesje
Resultaat: 20 EUR

Acht porseleinen kop & schotels van Marcel Chau Friasse Limoges. Met handbeschilderd vogeldecor 4,5xø13cm. Cond.: G

Petrus Regout servies
Resultaat: 20 EUR

Societe Ceramique Maastricht restservies, decor Peacock ca. 1900 bestaande uit; koffiepot (zonder deksel), suikerpot, melkkan(Kapot), 11 kop&schotel en Torgau schaal Cond.: R

4 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G

5 Kop & 2 Schotels
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...

Terracotta Chinees
Resultaat: 19 EUR

Terracotta Chinees met glazuur (blauw/bruin/groen/wit) Nr. 42 in goede staat 15x11x11cm. Cond.: G

Stilleven, fruit
Resultaat: 18 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G

Weens schenkkannetje
Resultaat: 18 EUR

Antiek Weens porseleinen schenkkannetje met gouddecor. Handbeschilderd decor (amorschlafend), gesigneerd Johner 12cm. Cond.: G

Fruitschaal
Resultaat: 17 EUR

Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.

2 Delen + zilv. lepel
Resultaat: 15 EUR

Antiek waaierkristallen melk- en suikerstel met daarbij een zilveren lepel 6-8cm. Cond.: G

Lot double
Resultaat: 15 EUR

Lot double, met o.a. 8 brches en 2 paar oorclips

8 Delen djokja zilver
Resultaat: 15 EUR

Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U

Lot broches
Resultaat: 15 EUR

Lot 8 broches, o.a. een krekel, een knoop met parel, 2 hondjes,

Lot divers
Resultaat: 15 EUR

Diverse sieraden, o.a. double oorhaken parel, collier met filigrainhanger, armband, hangertje

Lot double
Resultaat: 15 EUR

Lot met diverse double sieraden. O.a. 7 broches, medaillon, oorclips en speld.

Tijgeroog collier
Resultaat: 15 EUR

Tijgeroogcollier. Lengte 42 cm, ø kraal 7 mm

Kavel sieraden
Resultaat: 15 EUR

Lot met diverse horloges en sieraden. 8 Horloges, o.a. Prisma heren, Olympic dames. 5 Kettingen o.a. bruine parels, zilveren collier met G-sleutel broche.

2 Zoutlepels
Resultaat: 15 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes ; 1x met opengewerkte roos 835/000 L.: 7,5cm. ca. 5,5gr. Cond.: U

Divers plated
Resultaat: 15 EUR

Groot kavel divers oud plated o.a; kaarskandelaar, beugel, vaasje, schaal, roomstel, zilveren ring, etc. etc. Cond.: G

2 Landkaarten, 17e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Twee 17e eeuwse landkaarten. 1x 1656 C.Gustawo, Otto Steenbok, van een Deense vestiging en 1x 1659 Victoris arbitrio permisit mense, van een Deense vestiging. 32x25 cm., Cond.:G

Bungers, stilleven
Resultaat: 15 EUR

J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R

Ets, Den Bosch
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd , ets op papier, Den Bosch boekenvrouw 33x26cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G

Spaan, beddekruik en kookpot
Resultaat: 15 EUR

IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.

Kristallamp, zakmodel
Resultaat: 15 EUR

Oude kristallen 6-lichts zakkroonluchter met messing bewerkt 20e eeuw, mist een paar stukjes glas L. 50-90cm. Cond.: R

Kristallamp, kaarsenhouder
Resultaat: 15 EUR

Oude kristallen hanglamp 6-lichts met messing 20e eeuw 47xø58cm. Cond.: R

Buizerd
Resultaat: 15 EUR

Grote opgezette buizerd met wandbevestiging. 70x70x60cm., Cond.:R

2 Kandelaren
Resultaat: 15 EUR

Twee grote metalen kaarskandelaars (zwart) 2e helft 20e eeuw 46xø15cm. Cond.: R-G

4 Tinnen kandelaars
Resultaat: 15 EUR

Vier tinnen kaarskandelaars 19e(3x) - 20e (1x) eeuw in goede originele staat 18-24cm.

2 Messing hengselbakken + vijzel
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk 18e-19e eeuw; 1x strakke vijzel met stamper en 2x koperen hengselbakken in goede originele staat 11-ø13cm. en 36xø33cm. en 28xø27cm. Cond.: G

3 Ketels + theepot
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x biedermeier waterkan (gerestaureerd), 1x hengselkan (bedeukt) en 1x koffiekan bewerkt (bedeukt) 16-23cm. Cond.: R

Houtgestoken wandrek
Resultaat: 15 EUR

Oud Oosters handgestoken wandkastje 20e eeuw in goede originele staat 57x60x13cm.

Taart display
Resultaat: 15 EUR

Oude vernikkelde taartschaal met achter-glas motief ca. 1930. in goede staat 11,5xø30cm.

Messing jardiniere
Resultaat: 15 EUR

Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G

5 Boeken postzegels
Resultaat: 15 EUR

Vijf stockboeken met 5x 200 grootformaat zegels; Honden, Paarden, Vlinders, Vliegtuigen en Auto's. Gestempeld

Album ca. 1300 DDR
Resultaat: 15 EUR

Postzegelalbum met ca. 1300 zegels DDR, gestempeld.

Ca. 1300 zegels, Indonesië
Resultaat: 15 EUR

Postzegelalbum met ca. 1300 zegels Indonesië, gestempeld.

Faller Z 282777, dorpsset
Resultaat: 15 EUR

Faller Z 282777 dorpsset, Z spoor. Geheel nieuw in verpakking.

Grootmoeders tijd, klok
Resultaat: 15 EUR

Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R

Klokje
Resultaat: 15 EUR

Oude eigenbouw eikenhouten wandklok met pendule uurwerk ca. 1880, 8-daags 44x20x13cm. Cond.: R

Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oude Perzische loper in redelijke staat 130x76cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed zwart/bruin in redelijke staat 147x90cm. Cond.: R

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 15 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld 62cm. Cond.: G

Glazen vaas ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R

Glazen kannetje
Resultaat: 15 EUR

Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G

Glazen dekseldoos + schotel
Resultaat: 15 EUR

Gegraveerde glazen dekselcoupe met onderschotel met bloemendecor ca. 1900, 20xø15cm. Cond.: G

Glas met onderschaal
Resultaat: 15 EUR

Mondgeblazen glas met onderschotel, beide met geribbelde rand. Het glas heeft beschildering. In goede originele staat 33xø13cm.

Glazen waterpijp
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G

Karaf met glas, rood
Resultaat: 15 EUR

Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G

Plateel bord Gouda
Resultaat: 15 EUR

Oude Gouda platelen herdenkingsbord Wilhelmina 1898-1923 met wapendecor ø27cm. Cond.: G

Aardewerken kan + vaas
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x Engelse schenkkan met tin-kleurig glazuur (onduidelijk gemerkt) 15xø11cm. en 1x Vaasje gesigneerd en genummerd 12xø13cm. (bruin-groen glazuur)

3 Delen keramiek
Resultaat: 15 EUR

Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...

5-Delig kaststel
Resultaat: 15 EUR

Delfts porseleinen kaststel , 5-delig, met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R

Lampetstel, creme
Resultaat: 15 EUR

Keramieken lampetstel, 4-delig, ca. 1910, ongemerkt. In goede originele staat 26xø33cm.

10 Blauwe potten
Resultaat: 15 EUR

Tien antieke/oude Duitse steengoed voorraadpotten grijs-blauw 4-22cm. Cond.: G

3 Delen Blue Mountain
Resultaat: 15 EUR

Drie delen keramiek met groen glazuur. Blue Mountain, Canada. een aansteker en twee asbakken (chip). 8*19 cm., Cond.:R/G

2 Delen Hutschenreuther
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Hutschenreuther porselein; 1x juskom 13x2x12cm. en 1x dekselterrine Selb LHS (gouddecor) 14x30x19cm. Cond.: G

Goudstenen schenkkannetje
Resultaat: 15 EUR

Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G

3 Delen aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G

Dekselvaas + doofpot
Resultaat: 15 EUR

Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.

Porseleinen beeld
Resultaat: 15 EUR

Grote Japanse Quang Ying 20e eeuw, chip van stukje vinger 41cm. Cond.: R-G

Dobbelsteenhanger met collier
Resultaat: 10 EUR

Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm

Lot double
Resultaat: 10 EUR

Lot double o.a. ketting met hanger, ring, manchetknopen en 2 broches

Lot double
Resultaat: 10 EUR

Diverse double sieraden, o.a. horlogeketting, medaillon, mariahangertje, jasseronketting met pareltje

Lot double
Resultaat: 10 EUR

Lot double bestaande uit een fotohanger en broche en een hanger met witte steen.

Auguste Brouet, ets
Resultaat: 10 EUR

Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R