Oude gesigneerde aardewerken tulpenvaas ca. 1960 met zwart-groen glazuur en bijzondere vormgeving 35,5x16x18cm. Cond.: G
Japans beschilderd porseleinen ei, gelithografeerd en met gouddecor beschilderd 20e eeuw 22xø15cm. Cond.: G
Porseleinen Altmann Weiden Bavaria servies 20e eeuw bestaande uit; koffiekan, roomset, terrine, 6 schotels, 2 kopjes en 3 schalen Cond.: G
Drie delen oud keramiek; 1x vaas Schramberger majolicafabrik ca. 1920 met wit/geel/blauw decor 20xø14cm. 1x Fles ca. 1950-1960, gemerkt S.M. met bruine glazuur en dennebomen 23xø9cm. 1x Fles Rusland c...
Bronzen kandelaar 18e eeuw staande op brede voet 22,5xø13cm. Cond.: G
Armband bloedkoraal lengte 17,5 cm. Twee colliers, 1x barnsteen lengte 76 cm, 1x soort agaat lengte 78 cm.
Kavel diversen silverplated visdienmes, roomlepel met zilveren heft en een Hollands zilveren roomlepel 835/000, Jaarletter: B: 1936, Schoonhoven Cond.:U, roomlepel met zilveren heft behoeft reparatie
Onduidelijk gesigneerd Lugano - Via Persuia, ets op papier 14x8cm. Cond.: G
A.G. Smid 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Brennauer 1955, olieverf op paneel, Arabische voorstelling van vrouw op ezel 38x45cm. Cond.: G
P. Dahle? (ca. 1920), olieverf op linnen, bergachtig landschap, beschadigingen langs de kanten 59x51cm. Cond.: M
A.E. Eurhler? (Duitse School), ets op papier, Werdollendorf riciergezicht 18x24cm. Cond.: G
Ed 1974, aquarel op papier, vissersboot met vissen en bloemen surrealistisch), 44x30c., Cond.:G
Oude bronzen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met onyx voet in zeer goede staat 34x25x13cm. Cond.: G
Messing opengewerkte pot met hengsel ca. 1880, Historisme Duitsland 52x39xø26cm. Cond.: G
Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.
Eikenhouten antieke Jugendstil spiegel met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 131x67x9cm. Cond.: G
Moderne glasfusing schaal, gemaakt door Blenda Bleyenberg te Oldenzaal in zeer goede staat 32x22x2cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen engel 1e helft 20e eeuw, gemerkt en genummerd 28x12x12cm. Cond.: G
Antieke Chinese gemberpot, steengoed met glazuur en blauw-groene tekens. 16xø15cm., Cond.:G
Art deco koffieservies, 6 persoons, gemerkt Union K Tjechoslowakije, ca. 1930, bestaande uit:6 kop en schotels, koffiekan, melkkan, suikerpot en candybak, chip af. Cond.:G
3-Delig Hollands porseleinen kaststel (Nr. 3102) 1e helft 20e eeuw, deksel beschadigd 33x17x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: R-G
Hollandse polychroom platelen vaas, Regina 116 Uni W.B. (Breetveld?). Bovenrand stukje gerestaureerd 19,5xø12cm. Cond.: R
Grote Gouda platelen vaas ca. 1910, decor Westland bloemdecor (haarscheur en chip bodemrand) 33xø15cm. Cond.: R
Vijf delen keramiek 20e eeuw; 1x fles van Michael Uffring, 1x geribbeld vaasje Kieler Kunst Keramieke, 1x vaasje Michael Andersen and Son (gesprikkeld decor), 1x kogelvaasje Till Sudeck Aumühle en 1x ...
Keramieken kunstenaars sierbord met veelkleurig glazuur. Voorstellend een uil. Gemerkt VNV 1998 BB. 405/575 ø32cm. Cond.: G
Antiek restservies Frankrijk ca. 1900 (decor 275) bestaande uit; 6 kop&schotels, 1 koffiepot en 1 melkkan(chip + haarscheur). Bloem- en vlinderdecor Cond.: R-G
Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G
Drie porseleinen borden Alice Bavaria H.R. met fruitdecor en bloesems ø19,5cm. Cond.: G
Ring goud op zilver, 833/000, slagmodel met donkere steen. ø 57.ca 1,3 gr.
Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.
Oude map met Staatliche Kunstsammlungen Dresden Kupferstich kabinett. Grafik des neunzehnten und zwanzigsten Jahrhunderts 34,5x27,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets op papier, "Titel: Surprise" 27x37cm. Cond.: G
Twee staande petroleumlampen ca. 1900; 1x met glazen reservoir en 1x met metalen reservoir 34-40cm. Cond.: G
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.
Postzegelalbum Engelse Kanaal-eilanden en een gouden zegel van de blauwe Mauritius. "Raritäten in Gold, die blauwe Mauritius".
Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G
Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R
Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G
Oude spiegel met goudkleur 2e helft 20e eeuw (kunststof) 68x58cm. Cond.: G
Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G
Vijf delen glaswerk 20e eeuw; 1x Swarovski zwaan (chip staart af), 1x olifant Vannes Art France (Goed), 1x briefverzwaarder bolvormig facetgeslepen (chip), 1x kaarskandelaar Swarovski (goed) en 1x taf...
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.
Twee oude Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw met deksel; 1x Kantonees keramiek met deksel (landschapsdecor) 17xø12cm. en 1x Chinees porselein met bloemdecor 11xø8,5cm.
Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G
Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G
Drie oude porseleinen likeurfles-schenkstoppen 1e helft 20e eeuw; 1x vrouw, 1x clown, 1x jager 7-10cm. Cond.: G
3-Delig Japans porseleinen Satsuma stel ca. 1930. Handbeschilderd met geisha's, figuren en gouddecor 13xø7cm. en 19xø10cm.
4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...
Vier delen steengoed o.al; 1x grote geglazuurde schaal, 1x kruik en 1x roomkannetje 7-46cm. Cond.: R-G
Oude Chinees porseleinen siervaas en gemberpot 1e helft 20e eeuw. handbeschilderd en met gouddecor 10xø11cm. en 26xø10cm. Cond.: G
Oude Japanse keramieken vaas met craquelee glazuur en gouddecor (made in Japan) 24xø13cm., Cond.:G
Oude brique rode geglazuurde vaas, gemerkt Lega Faenza 2e helft 20e eeuw met brede rand. in goede originele staat 19xø20cm.
Oud handbeschilderd glas 1e helft 20e eeuw en een deel van een tabakspijp met handbeschilderde porseleinen pijpenkop, ca.1900, Cond.:G