Vijf delen keramiek 20e eeuw; 1x fles van Michael Uffring, 1x geribbeld vaasje Kieler Kunst Keramieke, 1x vaasje Michael Andersen and Son (gesprikkeld decor), 1x kogelvaasje Till Sudeck Aumühle en 1x vierkantige ongemerkte vaas 10-20cm. Cond.: G