Deisis-drie iconen- met Christus Pantokrator met moeder Gods en Johannes de Doper in aanbidding . Afkomstig uit middendeel van een iconostase (scheidingswand tussen altaar en kerkvolk). Noord-Russisch...
Jan Sierhuis 1992 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, moderne compositie 130x100cm. Cond.: G
Jan Sierhuis 1979 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, compositie 2 figuren 120x100cm. Cond.: G
Nicholaas Steffelaar (hoofdwerk) (Amsterdam 1852 - 1918 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands 19e eeuws interieur met handwerkende moeder en jongen, tevens een Van Gend en Loos paardekar in interieu...
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Scheveningse haven 50x70cm. Cond.: G
Viervelden icoon met oude-testamenttische triniteit (bezoek van de engelen aan Abraham en Sara rechtsboven), Anastasis of opstanding (linksboven) , de aartsengelen Gabriël en Michael (rechtsonder) en ...
Gustave Flaschoen ( 1868 1940 België), olieverf op linnen, lachende boer en boerin 41x50cm. Cond.: G
Anthonie Jacobus van Wijngaerdt (Rotterdam 1808 - Haarlem 1887), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien, boer en boerin 36x24cm. Cond.: G
Emile Barbarini (1855 - 1930 Wenen), olieverf op linnen, dorpsgezicht met paardenspan en figuren bij lantaarns 42x53cm. Cond.: G
Klaas Bernink (1913 -1996), olieverf op linnen, De Zaanse Schans 40x50cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (1871 Diever - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en koeien 28x40cm. Cond.:G
Klaas Bernink (1913 -1996), olieverf op linnen, boerderij 40x50cm. Cond.: G
Philip Lodewijk Jacob Frederik Sadee (Den Haag 1837 - 1904 Den Haag), houtskool op papier, vissersvrouw met kinderen 24x44cm. Cond.: G
Gerardt Koeler (of Koelen?) ca. 1930, olieverf op paneel, achtertuin met huizen, 60x70cm. Cond.: G
Ernst Heinrich Richard (Karlsruhe 1819 - 1849) , olieverf op linnen, landschap met vee (oudere restauratie in de lucht) 67x48cm.
Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.
F. Lugan ca. 1900 (Schilder van portretten, genretaferelen en stillevens. geboren in Wimkau (Silesië) op 21 september 1864. Kunstacademie Berlijn en werkte daar, tevens aldaar tentoonstellingen 1890-1...
Bernardus Antonie van Beek (Amsterdam 1875 - 1941 Kortenhoef), olieverf op paneel, riviergezicht met bloesembomen 31x40cm. Cond.: G
Willem Witsen (1860 - 1923 Amsterdam), ets op papier, Amsterdamse gracht met boten 32x23cm. Cond.: G
Jo Manders 1981 (Stiphout 1936 - ), aquarel op papier, surrealistische voorstelling met pyramide en hangende glasconstructie 67x48cm. Cond.: G
August Johannes Le Gras (Amsterdam 1864 - 1915 Laren), olieverf op linnen, Orientaalse steeg met figuur 33x24cm. Cond.: G
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel ( 1856 - 1917 Yokohama), gouache op papier, riviergezicht met molen en punter 44x36cm. Cond.: G
Peter Brouwer, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 19x24cm. Cond.: U
Xeno Munninghoff (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op linnene, winters landschap met boerderij 65x45cm. Cond.: G
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij een hek 40x60cm. Cond.: G
Matthias Koeppel 1937 (Hamburg Duitsland), olieverf op linnen, gezicht op montecatini 50x70cm. Cond.: G
R. Dehoeven 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G
Alan M. Hunt 1979 (bekende wildlife schilder in U.K.), gouache op papier, houtsnip 28x23cm. Cond.: G
Ton Blom 1933, olieverf op linnen, Indische man 30x40cm. Cond.: G
Eef de Weerd 1976 (Hengelo), gemengde techniek op karton, abstracte compositie 34x25cm. Cond.: G
Jacoba Surie ( 1879 - 1970 Amsterdam), aquarel op papier, stilleven met groente en aardewerk 60x49cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op linnen, man met zeis 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, Fountains Abbey West Windsor 40x30cm. Cond.: G
Marius Bauer No. 67 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse tempel met figuren 47x57cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op linnen, stilleven met fruit, granaatappels, renaissance kan en bloemen. (restauratieplekken) 68x56cm. Cond.: M
Monogram A.E. (20e eeuw), olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met figuren 41x36cm. Cond.: G
J. de Nooye?, olieverf op linnen, twee vossen in vossenhol 50x60cm. Cond.: G
Ton Blom 1939, olieverf op linnen, Indische vrouw 30x40cm. Cond.: G
Thomasso Principe (20e eeuw), olieverf op linnen, parkgezicht met spelende kinderen 50x70cm. Cond.: G
Fons Verstraeten ca. 1940, olieverf op paneel, Hollandse bloemenkraam 18x24cm. Cond.: G
Lucie van Groningen (Zwolle 1884 - ), aquarel op papier, vaas met pioenrozen 38x31cm. Cond.: G
Gesigneerd Ch. Strok ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met molen en figuren 27x23cm. Cond.: G
Pieter Scheen, schilder lexicon twee-delig in zeer goede staat. 20x26x15cm.
Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: G
Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 48x36cm. Cond.: G
Jentius Ponne (Meppel 1910, Meppeler School), olieverf op linnen, stadsgezicht bij nacht met koetsen 47x35cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), pastel op papier, kip 36x40cm. Cond.: G
G. Kat 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, grachtengezicht AMsterdam 30x40cm. Cond.: G
P.Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, vissersvolk bij het strand met bomschuiten. 40x30cm., Cond.:G
Gesigneerd Coba Ritsema, olieverf op paneel, wijnfles in interieur 65x45cm. Cond.: G
C. Selmyhr (Conrad Selmyhr 1877 - 1944), olieverf op linnen, stoomschip en zeilschip op ruwe zee 48x80cm. Cond.: G
Hein Balsink (Deventer 1891 - 1966), olieverf op linnen, Deventer School, boot aan dorpskade 26x16cm. Cond.: G
Albertus Gerhard Hulshoff Pol (Hengelo 1883 - 1957 Hilversum), olieverf op linnen, boerderij bij avond 65x80cm. Cond.: G
Willem Witsen (Amsterdam 1860-1923), ets op papier (nr. 59), wintergezicht Amsterdam (vochtvlekken) 49x29cm. Cond.: R
Gesigneerd J. Eriks 20e eeuw, olieverf op paneel, interieur met vrouw, hond en schemerlamp 30x40cm. Cond.: G
Jan te Wierik 192/200 (1954-2002), zeefdruk op papier, fantasiefiguren 53x68cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, Arabische dorpsstraat met figuren en minaret 21x29cm. Cond.: G
Verso H. de Groot ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met Jugendstil servies 62x44cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Bosboom, olieverf op linnen, kerkinterieur met figuren 50x60cm. Cond.: G
P. Snik, olieverf op linnen, landschap met boerenhuis 50x70cm. Cond.: G
R.F.M. v.d. Meulen ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch bosgezicht 30x40cm. Cond.: G
Olieverf op linnen "De Vogel", romatisch riviergezicht met vele figuren en boten 50x60cm. Cond.: G
Monogram ETB of TBB 1952 (Duitse School), olieverf op paneel, winters stadsgezicht met figuren 43x66cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met paard, wagen, kasteel en figuren 35x29cm. Cond.: G
Anton Pieck, Den Helder 1895-Overveen 1987, ets op papier, eigen druk zeilboot met figuren, 13x10cm., ond.:G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, vrouw bij etalage 60x80cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille (1922 - 2010), reproductie op linnen, L'oiseau Blue 60x80cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw Overijssel, ets op papier, "Transisalania provincia Vulgo Over-IJssel", Auctor N. ten-Have Sch. Zwol. Conrect etita vero per Nicolaum Visscher 56x44cm. Cond.: G
Marius Bauer (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse straat met figuren 23x29cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, landarbeiders aan het korenbinden 40x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, paardenkoets met figuren 30x24cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met kinderen 13x18cm. Cond.: G
Ger dekkers (Fotograaf Borne 1929), fotografie op papier, fotocollage Cycletrack England 8x48cm. Cond.: G
Marius Bauer No. 60 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse tempel met figuren en zwaarden 21x23cm. Cond.: G
R. Waleijn? 1848, olieverf op paneel, schilder met penseel 31x24cm. Cond.: R
Alida Dijkman (1896 - 1965 Almelo), olieverf op linnen, veranda met zicht 60x80cm. Cond.: R
Mas Paris 1961, plakaatverf op papier, gouache originale, stilleven 55x26cm. Cond.: G
W. Jackson 21e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 40x30cm. Cond.: G
Marius Bauer No. 88 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse voorstelling met vele figuren en olifanten 30x21cm.
Bickers Eijlandt, gravure op papier, Antieke 17-18e eeuw, paars-bruine vlekken, 25x14cm., Cond.:R
Marius Bauer No. 43 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse standsgezicht met kameel en figuren "Street in Stamboul" 15x11cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 18x13cm. Cond.: U
Pendant J.C.B. ca. 1900, olieverf op paneel, winter en zomer 12x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op paneel, 17e eeuws interieur met figuren 17x23cm.
Verso W.A. van Deventer 19e eeuw, tekening op papier, studie van twee schepen 12x16cm. Cond.: G
A. Cats (Schilder Eyben Boekelo), olieverf op linnen, landschap met watermolen 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeilschepen op open zee 107x64cm. Cond.: R
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, waterlelies bij rietkraag 18x13cm. Cond.: U
Frans Bosen (1891 - 1949), handgeschilderde oorkonde van de KRO (Katholieke Radio Omroep), eerste prijs aan het Enschedese dubbel mannenkwartet in den zangwedstrijd 1929. Gesigneerd L.H. Perguin 58x45...
R. Joyce 20e eeuw, olieverf op paneel, barok voorstelling met putti 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met aardewerk en fruit 30x40cm. Cond.: G
Johannes Plokker? (Rotterdam 1907), olieverf op linnen, paard met 4 ruiters 40x50cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Frans strandgezicht met figuren 20x24cm. Cond.: G
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.