Japans ivoren 19e eeuws figuur (bijzondere kwaliteit) voorstellend een Quan Yin met masker en waaier in de hand 25cm. Cond.: G
Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 57cm., Cond.:G
Zeldzame 19e eeuwse ivoren Japanse marskramer (gesigneerd). Met diverse voorwerpen, mooie kwaliteit, fijn uitgewerkt en gaaf 12,5x8,5x5cm.
Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 62cm., Cond.:G
Prachtig groot tegeltableau van Porseleyne Fles bestaande uit 20 tegels. Voorstellend een stadsgezicht van Amsterdam, geschilderd door S.L. ca. 1920 in zeer goede staat 80x62cm.
Twee Chinese antieke ivoren figuren ca. 1900, rondom rijk bewerkt. Tekens (naam ?) onder de voet. In zeer goede staat. 30-31cm.,
Twee prachtige Hollandse Fayence Jugendstil vazen, gemerkt Jan Willem Mijnlieff te Utrecht ca. 1910. J.M. in eikenblad (1862 - 1940) met floraal decor. 1 Vaas met minimale chip 16,5xø12,5cm. Cond.: R-...
Prachtige Chinees porseleinen lachende figuur ca. 1900, voorstellend een boedha met 5 Chinese kinderen in goede staat 27x26x19cm.
Prachtige Chinees porseleinen figuur ca. 1900 voorstellend 2 Chinese jongens; 1x met schildpad in een doos en 1x staand met een waterlelie op de schouders. Onderkant met zegel? 36x22x15cm. Cond.: G
Chinees porseleinen hoogwaardigheidsbekleder ca. 1900, paar stukje glazuur bij de wandelstok af 46x14x12cm. Cond.: G
Groot Duits KPM porseleinen inktstel met bloem- en gouddecor. Tevens met vlinders handbeschilderd. Verso tekst en datum 1927, 7x30x23cm. Cond.: G
Chine de Commande 18e eeuws porseleinen chocoladekannetje met handbeschilderd wapen en bloemdecor. In goede originele staat 15x13xø9cm.
Zes 18e eeuwse Chine de Commande porseleinen kop & schotels met wapen, putti en bloemendecor. Lichte randschades en haarscheuren 4xø12cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Japans imari porseleinen dekselvaas met prachtig decor van gebouwen, planten, bloemen en figuren. Dekseltop stukje af 50xø21cm. Cond.: R-G
Chine de Commande porseleinen trekpot met handbeschilderd wapen en bloemendecor. Deksel heeft lichte randschade, chipje bij tuit 14x19xø10cm. Cond.: R-G
Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M
Twee antieke ivoren slagtanden, opengewerkt. 1 is gelijmd. Olifanten en alligator 50cm. Cond.: G
Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden; 1x Melknood 1918-1919 met spreuk handbeschilderd, gemerkt Bach No. 605, 1x Distributie 1918 met spreuk handbeschilderd, gemerkt Baca 734 en 1x slachtverbod 19...
Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...
Oude Tjechische keramieken Art Deco vaas, gemerkt Amfora ca. 1930 met polychroom haandecor 36xø18cm. Cond.: G
Twee prachtige witplateel oorvaasjes, plateelbakkerij Zuid Holland. Bij elkaar horend setjes, decor met vogel en bloemen. Schilder A. Schriek ca. 1920. In zeer goede staat 14cm.
Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.
Zuid-Holland platelen vaas ca. 1910 met vogel- en bloemendecor. Onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 21,5x13xø9cm.
Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G
Oude Franse Fayence schenkkan met jachtdecor, polychroom en opschrift 19e eeuw of ouder. Charles Louis Dramont Gardes Bois, A. Troly.Loure 1808. Handvat gelijmd 28x23xø16cm. Cond.: R
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden; 1x tijdperk van O.W.-ers en smokkelaars 1914-1918, met spreuk handbeschilderd, gemerkt Bach 526, 1x mislukte revolutie november 1918, gemerkt Bach 187 en 1x K...
Oud jade Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een oude CHinees met wandelstok op houten voet 28x14x7cm. Cond.: G
Hutschenreuther porseleinen chocoladeketel met bronzen montuur en porseleinen grip ca. 1880 Zwiebelmuster 20x19xø14cm. In zeer goede staat
Chiness "jade"? figuur ca. 1900 voorstellend een Chinese vrouw met bloemen, minimale krassen 24cm. Cond.: G
25 Delen Schuman Dresden porselein o.a; 2x cakeset, 5x opengewerkte schalen, 1x opengewerkte schaal. Allen met goud- en bloemdecor 18-25cm.
Drie 18e-19e eeuwse imari porseleinen borden; 1x bloemvaasdecor met geschulpte rand 19e eeuw (Cond.: G), 1x bloemdecor 18e eeuw (minimale chip) en 1x ca. 1800 met bloesem- en vogeldecor (Cond.: G) ø22...
Prachtige polychroom Gouda platelen olie- en azijn kannen met zwart glazen onderblad. Plateelbakkerij Ivora, schilder J.G en P 16-26cm. In zeer goede staat
Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels in goede staat, 1 chip kopje.
Oude Meissen terracotta hinde, Böttger steengoed Nr. 225 20e eeuw in goede staat 13x14x5cm.
Zes 19e eeuwse handbeschilderde empire vazen (beschadigd) + een empire inktvaatje 17x31cm. Cond.: M
Prachtige polychroom Gouda platelen vaas Zuid Holland, jaarmerk 1923 J.H. met bloemendecor 20xø15cm.
Prachtig Indiaas ivoren beeldje ca. 1900, voorstellend een boedha in olifantengedaante in pronkstoel. In goede gave staat 12x6x5,3cm.
Oud glansplateel rozenbol met roosterdeksel, plateelbakkerij Ivora Gouda, decor Juliana. Bloemdecor met fraai kleuren ca. 1920 12x14cm. Cond.: G
Oud porseleinen figuur, gemerkt Passau van een romatische dame met verenhoed 22cm. Cond.: G
Drie grote oude Kantonees porseleinen kommen 20e eeuw, decor met figuren, bloemen etc. etc. 11,3xø25,7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse diepe schotel met Hollands zilveren beugel 835/000 (geen makerskeuren), 2 chips aan rand 4xø16cm. Cond.: R-G
18e Eeuwse Chinees porseleinen onderschotel met sauskom, oude haarscheur in kom, onderschotel is goed. 9x20x13cm.
Chinees porseleinen knobbelvaas 18e-19e eeuw met blauw decor van figuren in landschap in zeer goede staat 18,5xø9cm. Cond.: G
Oude Gouda platelen vaas ca. 1920, decor Rhodian Hollan 0.6 E, met bloemdecor in zeer goede staat 21x22x18cm. Cond.: G
Twee glansplatelen Gouda sierborden, schilder E. ca. 1910 met bloemdecor (1 chip), cond.: R-G
Twee delen Duits Zwiebelmuster porselein; 1x Porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw met Zwiebelmuster decor 36xø22cm. Cond.: G en 1x soepbord KPM ca. 1930 5xø23cm.
Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G
Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G
Twaalf CHinese blanke porseleinen kop en schotels ca. 1880 met bloemendecor (kopjes hebben 3 minimale chips, schotels zijn goed) 8xø13,5cm. Cond.: G
Drie delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x gemberpot (zonder deksel) 13xø12cm., 1x dekselpot 16xø11cm. en 1x handbeschilderde vaas met kustdecor 22xø10cm.
Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw, met bloemen-en vogeldecor. 1 chip aan de rand 43xØ9cm., Cond.:G
Grote Gouda platelen bloempot ca. 1920, gemerkt Zenith Gouda Holland Daisy, bloemendecor. Oude haarscheur bij bodem. 19xø24cm. Cond.: R-G
Doos met 10 oude Chinese terracotta drukstenen met Chinese teksten en diverse figuren en voorstellingen. Beide zijden tweedimensionaal 29x21x2cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met Chinese krijgers en blauw decor (chips af) 13xø6cm. Cond.: M
Kutani schaal met bronzen armaturen ca. 1880 in goede originele staat 10x35xø24,5cm. Cond.: G
Twee oude Hollandse Gouda platelen vazen, decor Novada ca. 1920. Schilder B., in goede originele staat 21xø14cm.
Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M
Duits Thuringen porseleinen groep 20e eeuw, voorstellend een man en vrouw met rozenmanden. Emmerhandvat is gelijmd en 1 chip aan bloem, verder goed 18x6x8cm. Cond.: R
Delftse keramieken gelobte schotel 18e-19e eeuw met Chinoiserie decor (gerestaureerd) ø34cm. Cond.: R
Antieke Villeroy&Boch Bonn cachepot (bloempot) ca. 1900, met blauw landschapsdecor. 20x34xø25cm. Cond.:G
Antieke Villeroy&Boch cachepot (bloempot), ca. 1900, met blauw landschapsdecor. Randschade. 20x32xø23cm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met bloemmotief, minimale chiprand ø23cm. Cond.: G
Duits porseleinen figuur ca. 1930 van een dansend paar Thüringen, vingers beschadigd en rokfranjes beschadigd 29x20x15cm. COnd.: M
Zuid Holland polychroom platelen schenkkannetje ca. 1910, schilder R. met Jugendstil floraal decor 13,5xø9,5cm. Cond.: G
Mooi 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. minimale chips rand ø28,8cm. Cond.: G
Twee oude Japanse figuren; 1x antiek ivoren geisha en 1x antiek houten geisha staande op hoofd met glazen ogen (1 oog mist) ca. 1900 17-20cm. Cond.: G
Grote oude Chinese zwart terracotta druksteen. Tweezijdig bewerkt, 1 zijde met diverse Chinese figuren, andere zijdemet Chinese tekens. In originele doos 32x15x2,5cm. Cond.: G
Gave 19e eeuwse imari porseleinen dekselvaas met Foo-hond en floraal decor, in zeer goede staat 34xø16cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor, 1 bord met lichte randschade, Ø23cm., Cond.:G
18e Eeuwse Chinees porseleinen onderschotel met sauskom, sauskom haarscheuren, schotel is goed. 9x21x12cm.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met landschap, zee en boot, gouddecor. Minimale randschade 6xø6,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw, minimale chip ø26cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw, minimale chip ø26cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw 26cm. Cond.: G
Drie oude cloisonne snuifflesjes 20e eeuw met bloemdecor 20e eeuw 6,5cm. Cond.: G
Twee Duits porseleinen Biedermeier stijl koffiekopjes met onderschotel 1e helft 20e eeuw; 1x Rosenthal - Selb Bavaria (wit/goud) "Erinnerung aus Grosserzeit 1914-1915" en 1x Hutschenreuther - Selb bla...
Grote oude CHinese zwart terracotta druksteen in de vorm van een tafel. rondom bewerkt met figuren. Op het blad Chinese tekst gegraveerd 8xø19cm. Heeft bakscheur Cond.: G
Twee oude Makkumse keramieken sierborden 1e helft 20e eeuw; 1x klein met geschulpte rand 885.K ø17cm. en 1x groot bord 661 A ø35cm. beide in goede staat.
Groot Makkums keramieken bord met fijn geschilderd bont bloemendecor (lichte randschades) 20e eeuw ø35cm. Cond.: R
Oosterse ivoren houder ca. 1900 met tuinvoorstellingen en Chinese figuren. binnenwerk beschadigd 10,7x6,7x1cm. Cond.: R
Oud glansplatelen vaasje van de Arnhemse Fayence fabriek, decor Pensee, gemerkt: Ch 274. in zeer goede staat. 12xø8cm.
Grote polychrome Makkums keramieken knobbelvaas met bloemendecor 20e eeuw 42xø20cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G
Oude platelen vaas, Eskaf Steenwijk, decor Corla, schilder H.S., ca. 1930, In zeer goede staat. 18xø11cm.
Chinees porseleinen bord 19e eeuw met vogel in venster decor ø21cm. Cond.: G
3-Delig Duits Dresden porseleinen koffieset met bloemen- en gouddecor ca. 1930 in Biedermeier stijl 13xø20cm. Cond.: G
Vier delen oud porselein. 1x schaaltje Limoges decor main Helga met koperen omranding, 1x opengewerkte deksrelschaal met bloemen opgewerkt, Dresden, 2e helft 20e eeuw (min.chips), 1x Josephine vaas me...
Zes delen oud Duits KPM porselein 20e eeuw; 1x dekseldoos met buste van een heer op het deksel, 1x bord met paleis, 2x kleine bekers met Latijns schrift en cherubijn-kopjes, 1x wandplaquette met goudk...
Twee grote decoratieve terracotta vazen 2e helft 20e eeuw. Creme/bruin, goudkleurige beschilderd 73xø30cm. Cond.: G
Doos met 5 oude Chinese drukstenen met aan 1 zijde Chinese tekst en aan de andere zijde tweedimensionaal bloemendecor. Zwart terracotta, 2 delen gelijmd en 1x haarscheur 21x27x2cm. Cond.: R
Drie Makkums keramieken pauwenbordjes, polychroom 20e eeuw ø17cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein ca. 1800; 1x Kang Xi kom (gelijmd) rondom met figurendecor 9xø21cm. en 1x grote gemberpot (gelijmd) met o.a. interieurdecor 19xø16cm. Cond.: M
Drie delen antiek Chinees; 1x ivoren geisha (gelijmd), 1x albasten bloemvaas (beschadigd) en 1x spekstenen dubbelvaasje (chip af) 5-15cm. Cond.: R