Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke haarband
Startprijs 10 EUR

Haarband bruin ca. 1900 in goede originele staat 33cm.

Kopergeslagen tabaksset
Startprijs 10 EUR

4-Delige kopergeslagen tabaksset, ongemerkt 1e helft 20e eeuw 7-12cm. Cond.: G

2 Schenkkannen
Startprijs 10 EUR

Twee Oosterse schenkkannen 20e eeuw, 1x met leder bewerkt 20x17cm. en 1x roodkoper 16x13cm. Cond.: G

Tinnen bekers
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G

2 Olielampen
Startprijs 10 EUR

Twee staande petroleumlampen ca. 1900; 1x met glazen reservoir en 1x met metalen reservoir 34-40cm. Cond.: G

Aziatische ronde lakwerkdoos
Resultaat: 15 EUR

Japans lakwerk dekseldoosje 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 5xø8cm.

Album ca. 1890 met 7 drukwerken
Startprijs 10 EUR

Antiek album met 7 drukwerken van de photographische Gesellschaft Berlin am Dönhofsplatz 42x55cm. Cond.: R-G

3 Mini-krissen
Resultaat: 10 EUR

Drie Indonesische miniatuur-krissen 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd 11-16cm. Cond.: G

Kerfsnede dienblad
Resultaat: 15 EUR

Hollands kerfsnede dienblad met vogel- en vlinderdecor ca. 1910. In zeer goede originele staat 53x35cm. Cond.: G

WMF koffiekan
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse W.M.F. koffiekan ca. 1890 (2 deuken), rondom bewerkt 23x22xø12cm. Cond.: R

Koperen kan
Resultaat: 10 EUR

Schenkkan 19e eeuw van roodkoper met messing in zeer goede staat 39x41x28cm. Cond.: G

3 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

3 Delen tin, 2e helft 20e eeuw, blakertje, asbak en hengselschaal 13-39cm., Cond.:G

2 Miniatuur kandelaars
Resultaat: 10 EUR

Twee oude messing miniatuur kandelaars; 1x 19e eeuwse schuifkandelaar en 1x kandelaar 20e eeuw 6-7cm. Cond.: G

7 Diverse blikken
Resultaat: 10 EUR

Zeven diverse antieke blikken 5-17cm. Cond.: R

3 Delen lakwerk
Resultaat: 10 EUR

Drie delen houten lakwerk. 1x roodhouten schotel (met Joods teken), 1x tablet tablet met rozenbeschildering en 1x presenteertablet, bloembeschilderd 1e helft 20e eeuw Japans 25-52cm. Cond.: R-G

Kerkkandelaar 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Koperen kandelaar mer brede voet 19e eeuw, 23xø12cm. Cond.: G

Documentenkistje
Startprijs 10 EUR

Oud koperbeslagen houten kistje, rondom bewerkt 1e helft 20e eeuw met bloemen en leeuw afgebeeld 9x18x8cm. Cond.: G

Bunsenbrander
Resultaat: 10 EUR

Koperen Bunsenbrander ca. 1900 gemerkt G. Barthel 19x20x8cm. Cond.: G

2 Messing kandelaars
Resultaat: 10 EUR

Twee messing kaarskandelaars 20e eeuw, bewerkt met messing koord 17xø8cm. Cond.: G

Blikken fluit
Resultaat: 10 EUR

Blikken fluit ca. 1900, zwart gelithografeerd in bespeelde staat Cond.: R-G L.: 32cm.

Kavel strijkbouten
Startprijs 10 EUR

3 Aparte 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers, o.a. 1 kinderstrijkijzer. 9-14 cm., Cond.:G

Bronzen deurklopper
Resultaat: 15 EUR

Oude bronzen deurklopper 20e eeuw 12x7x5cm. Cond.: G

Twee kandelaars
Resultaat: 10 EUR

Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G

Tinnen mosterdpotje
Resultaat: 10 EUR

Vroeg 19e eeuws tinnen mosterpot met deksel en duimrust (bodem gedeeltelijk los) 9x9x6.7 cm., Cond.:G