Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Keramieken klok
Startprijs 10 EUR

Bruin keramieken geglazuurde klok met wekkeruurwerk. Voorstellend een brullende leeuw. Functies niet getest 26x24x8cm. Cond.: G

Spaarpendule
Resultaat: 15 EUR

Grote Art Deco spaarklok ca. 1930, Groot Noord-Holland van 1845. Twee stukjes fineer missen, functies niet getest 19x22,5x7cm. Cond.: G

Messing klokje
Resultaat: 15 EUR

Oude messing tafelklok met batterijfunctie 2e helft 20e eeuw 26x18x15cm. Cond.: G

Bim Bam regelateur
Resultaat: 15 EUR

Oude Bim Bam regelateur ca. 1930 met eiken kast in goede staat 78x33x18cm. Cond.: G

Wekker
Resultaat: 20 EUR

Pfeilkreuz reiswekker ca. 1890 met nikkel en messing kast (oxidatie) 18x13x10cm. Cond.: R

2 Klokjes ca. 1920
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Art Deco wekkerklokjes ca. 1920, 1x messing (bedeukt 12x18x5cm. en 1x marmer 13x10x4cm. Cond.: G

Bim Bam klok
Resultaat: 20 EUR

Oude Warmink Bim Bam klok met eiken kast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 63x30x24cm.

Kleine BimBam
Startprijs 20 EUR

Kleine eikenhouten bim-bam wandregulateur, ca.1925, in goede originele staat. 61x28x18cm.

Grootmoeders tijd, klok
Startprijs 20 EUR

Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Zaanse klok 2e helft 20e eeuw in goede staat met atlas, bel en notenhouten kast 49x20x15cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse grote Zaanse klok met mahoniehouten kast, brons gietwerk, atlas en bel. In goede staat 65x28x187cm.

Zaanse klok
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse Sallander wandklokje met notenhouten kast en bronzen gietwerk. In zeer goede originele staat met maanstand 49x22x14cm.

BimBam
Resultaat: 25 EUR

Mooie bim-bam wandregelateur gemerkt manthe (2 glaasjes kapot) met eikenhouten kast, ca.1930, 78x33x16 c m., Cond.:G

Art Deco wandklok
Startprijs 30 EUR

Leuke Art Deco wandklok met chroom ca. 1930, donker eiken fineer 52x19x40cm.

Kolomklokje
Resultaat: 35 EUR

Kolompendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Holland 31x24x12cm. Cond.: G

Scheepsklok
Resultaat: 30 EUR

Oude koperen scheepsklok op batterij 2e helft 20e eeuw. Foster Galleno England 7xø21cm. Cond.: G

Pendule 20-er jaren
Resultaat: 30 EUR

Pendule ca. 1910 met messing bewerkte wijzerplaat, eiken kast en geslepen glazen venster. Slagwerk met 3 gongslagen 27x40x14cm. Cond.: G

Klokje
Resultaat: 40 EUR

Oude Neuchattel stijl tafelklokje, gemerkt Zenith midden 20e eeuw met wekkeruurwerk. In originele staat 31x14x8cm. Cond.: G

Bim Bam
Startprijs 30 EUR

Kleine eikenhouten Bim Bam wandregelateur ca. 1930 met vernikkelde wijzerplaat en slinger. In goede originele staat 61x29x17cm. Cond.: G

Bim Bam
Startprijs 30 EUR

Oude eikenhouten Bim Bam regelateur ca. 1930 in originele staat 76x33x19cm. Cond.: G

Koekkoeks klok
Resultaat: 140 EUR

Duitse koekkoeks-klok met dubbele koekkoek ca. 1900. Mooi houtsnijwerk met koekkoek in nest en hertenkop 56x33x24cm. Cond.: G

Art Deco klokkenstel
Startprijs 40 EUR

Marmeren Art Deco klokkenstel met jonger Junghans uurwerk (marmer licht beschadigd) 18x24x7cm. en 12x8x7cm. Cond.: R

Jaarpendule
Resultaat: 70 EUR

Messing jaarpendule ca. 1890 in goede originele staat, veer is kapot Cond.: G

Staande klok
Resultaat: 80 EUR

Staande klok Tempus Fugit 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 170x36x23cm. Cond.: G