Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G

Plateel asbak
Resultaat: 10 EUR

Gouda platelen asbak ca. 1930 Regina Darla Holland. gelijmd en chip 7,5xø13,5cm. Cond.: M

Aardewerk vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G

Westraven tegel
Startprijs 10 EUR

Oude Hollandse keramiek tegel Westraven Utrecht. Ter herinnering aan een behouden terugkeer in het vaderland Band Nederland Indië 15x12,5cm. Cond.: G

3 Borden
Startprijs 10 EUR

Drie oude Hollandse keramieken borden; 1x Petrus Regout ca. 1900 (Wilhelmina 1813-1913 Oranje Boven) ø23cm., 1x Regina Gouda Plateel (Wilhelmina 1898 - 1938 Hou en Trouw) ø21cm. en 1x Onduidelijk Nr. ...

2 Delen speksteen China
Resultaat: 15 EUR

Twee delen speksteen China 20e eeuw. 1x goudfazant op tak met bloemen (chip) 16x9x5cm. en 1x Chinese oude man (chip) 23x6,5x7cm.

Lampetstel
Resultaat: 20 EUR

Societe Ceramique Maastricht 4-delig lampetstel ca. 1900, gebroken wit. 1 Chip uit kambakje 33xø38cm. Cond.: G

Delfts blauw kaststel
Startprijs 10 EUR

4-Delige Delfts porseleinen kaststel 20e eeuw met molendecor. 1 chip en 1 haarscheur 25-32cm. Cond.: R

Sitzendorf panter
Startprijs 10 EUR

Duitse Sitzendorf keramieken panter in goede originele staat 15x20x6cm. Cond.: G

Hummel bordje
Resultaat: 10 EUR

Oud porseleinen Hummel bordje 1993, meisje wast haar pop. Ø19.3 cm., Cond.:G

Porseleinen bord
Startprijs 10 EUR

Handbeschilderd bord, gemerkt Chodau. Voorstellend een Russische vrouw in kledendracht ø24,5cm. Cond.: G

2 Chinese kommen + lepels
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinese soepkommen met lepels ca. 1920 met groen decor van vlinders en bloemen 6x11,5cm. en lepels 14cm. Cond.: G

Gouda Holland karaf
Resultaat: 12 EUR

Gouda Zuid Holland plateel schenkkan met magnolia decor ca. 1930 in zeer goede staat 21x17xø14cm. Cond.: G

2 Keramieken vazen
Startprijs 10 EUR

Twee delen keramiek; 1x vaas, tweekleurig bruin, gemerkt Kieler kunstkeramiek 14xø17cm. en 1x blauw schenkkannetje, gemerkt Tolkemiter Erde Ost Deutsche handarbeit 10xø8cm. Cond.: G

Keramieken tablet
Resultaat: 10 EUR

Keramieken tablet met bloemendecor ca. 1920 (genummerd) ø30cm. Cond.: G

2 Petrus Regout kommen
Resultaat: 10 EUR

Twee aparte Societe Ceramique keramieken kommen ca. 1890. Voorstellend boeren karikaturen in Hollands landschap 6,5xø11,5cm. Cond.: G

2 Hutschenreuther vazen
Resultaat: 10 EUR

Twee witte Duitse Hutschenreuther Lorenz vazen. Om-en-om glazuur en mat bisquit porselein bewerkt 2e helft 20e eeuw 26xø15cm. en 24xø12cm. Cond.: G

Aardewerken veulentje
Resultaat: 20 EUR

Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G

Art Deco dekseldoos
Resultaat: 10 EUR

Duitse porseleinen dekseldoos met bloem- en gouddecor, gemerkt Thomas Bavaria 1263 2e helft 20e eeuw 7x16x16cm. Cond.: G

2 Delen aardewerk ca. 1900
Startprijs 10 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x porseleinen trekpotje ca. 1900, blauw bloemendecor 9x16xø9cm. en 1x Gouda Regina Holland bonbonniere 7x17x10cm. Cond.: G

Bisquit crucifix
Resultaat: 10 EUR

Bisquit porseleinen met houten crucifix 19e eeuw in goede staat 40x20cm. Cond.: G

2 Keramieken vaasjes
Startprijs 10 EUR

Twee kleine vazen ca. 1950, beide gemerkt; 1x roodbruin terracotta 10xø10cm. en 1x groen/blauw gespikkeld 10xø13cm. Cond.: G

2 Keramieken schenkkannen
Startprijs 10 EUR

Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...

Keramieken schenkkan
Resultaat: 10 EUR

Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G