Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Christushoofd
Startprijs 15 EUR

Compositie metalen Christus-hoofd op eiken plaquette met wandbevestiging ca. 1900 19x15x6cm. Cond.: G

2 Bronzen figuren
Resultaat: 15 EUR

Twee bronzen figuren, 20e eeuw. 1x man met lantaarn, 1x man met geweren. 15-15.5 cm., Cond.:G

2 Delen Oosters brons
Startprijs 20 EUR

Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G

5 Marmeren uiltjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude albasten uiltjes 2e helft 20e eeuw met glazen ogen in goede staat 4-10cm. Cond.: G

2 Samac paarden
Startprijs 20 EUR

Twee oude compositie metalen paarden (1 op marmeren voet) 20e eeuw 14,5x14x8cm. en 11x13x3cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 20 EUR

Bronzen Egyptisch figuur op albasten voet 20e eeuw 9,5x9x8cm. Cond.: G

Comp.metalen figuur
Resultaat: 20 EUR

Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G

Jugendstil buste
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil buste van vrouw met hoed ca. 1900 van compositie metaal op zwart marmeren voet 17x9x8cm.

Corpus lindenhout, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G

Beeld, Afrikaans
Startprijs 25 EUR

Afrikaans natuurstenen vrouwelijk naakt beeld 20e eeuw 37cm. Cond.: G

Compositie metalen figuur
Resultaat: 30 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 (chip af van voet) van een jongen staand op marmeren sokkel, gesigneerd Bouret H.: 46cm. Cond.: R

Kleine grenen Corpus
Resultaat: 25 EUR

Grenenhouten 18e eeuwse Corpus Christie, vermoedelijk Duitsland 19x15cm. Cond.: G

Tinkleurig beeld
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil stijl tinkleurig beeld 20e eeuw met houten voet, vrouw met kind 42cm. Cond.: G

Lampevoet, dag/nacht
Resultaat: 35 EUR

Twee Jugendstil stijl compositie metalen beelden 20e eeuw. 1 Beeld mist iets in de hand (houten voet) 34-38cm. Cond.: R-G

Samac Jachthond + haas
Resultaat: 75 EUR

Compositie metalen jachthond met haas in zijn bek ca. 1910. Staart gerestaureerd 33x12x5cm. Cond.: R

Houten Afrikaans beeld
Startprijs 30 EUR

Oud handgesneden Afrikaans beeld (oude scheuren) 61xø13cm. Cond.: R-G

Bronzen schaal
Startprijs 30 EUR

Grote tweedelige bronzen schaal. In vorm van kom met onderschotel en daarop een deksel met kom en bronzen lepels 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: G

3x Houtsnijwerk 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Drie delen 18e eeuws houtsnijwerk 13-38cm. Cond.: R

Corpus 18e eeuw, been
Resultaat: 30 EUR

Heilig kruis 18e-19e eeuw met benen Corpus Christie (hand mist) 25x7cm. Cond.: R-G

3 Bronzen vogeltjes
Resultaat: 50 EUR

Drie bronzen mussen, 2e helft 20e eeuw.ca. 7x10x6cm., Cond.:G

Albasten Chinees ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Chinees albasten figuur voorstellende een oude Chinees 19cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Zittende bronzen boedha met vier armen, zittend op drie olifantenkoppen, ca. 1900, In goede staat. 28x8x7cm.

2 Beelden, gapers
Resultaat: 45 EUR

Twee oude gegoten gipsen apotheker Gapers handbeschilderd 20e eeuw, 1x gemerkt A.J. van der Pigge 1849-1999, 17x14x10cm. en 27x17x11cm.

Madonna figuur
Resultaat: 190 EUR

Aardewerken figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw met een zwaard 8x3x2cm. Cond.: G