W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G
Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G
Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G
Drie kunstwerken Isaac Naarden (Amsterdam 1902 - ), 1x linoleumsnede, 1x drogewaald kerstkaarte en 1x kurk linoleumsnede handgesigneerd 12x18cm. Cond.: G
Decaris, gravure op papier, vrouw bij de industrie 17x11,5cm. Cond.: G
Map met reisverslag, luchtvaart etc. T.W.A. Airlines 50-er jaren. Bevat tockets, foto's Los Angeles Freeways, San Fransisco, The Gray Line in zeer goede staat 32x24cm. Cond.: G
Pico Berlin 22:8 '85, olieverf op linnen, mansportret 32x41cm. Cond.: G
L. Lansman 19/50, ets op papier, St. Jozefkerk 10x12cm. Cond.: G
Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G
Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G
Cross chrome pen in originele doos in zeer goede staat 16x5,5x2cm.
Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G
Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.