Chinees porseleinen familie verte draken dekselschaal met floraal decor en bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kang xi, familie rose schaal uit de 18e eeuw. Afmeting: Ø 17 cm. Slecht gerestaureerd. In matige staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi kop + schotels. Zowel met vier als een zes tekens bodemmerk. Geisha's in tuin decor. Twee schotels goed. Twee schotels chip. Twee schotels gelijmd. Drie kopje...
Imposant groot zilveren pronkstuk, een 3 delig zilveren tafelstuk, 925/000, bestaande uit een ovaal plateau met 2 gecontourneerde zijstukken. Allen versierd met een gezaagd spijlen decor voorzien van ...
18e Eeuws Franse boulle klok op wandconsole. Gesigneerd Adriën A Chalon. Met spillegang, halfuur-slag en touwtjesslinger. Oudere restauratie. Afmeting: H 120 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e eeuws Chinees porseleinen dekselpot met familie rose decor, blauw glazuur en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip deksel. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Bijzondere zilver vergulde miskelk, 800/000, met pateen en lepel. Miskelk op een rond geschulpte voet voorzien van een opengewerkte rand, met graveerwerk en 6 medaillons met religieuze voorstelling ge...
Reliekschrijn. Koper met emaille, brons, hout en glas religieuze Romaanse relikwie. Restvergulding. Leeftijd 19e eeuw of ouder. Mogelijk Frankrijk. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden koningscollier, 585/000, met karabijnsluiting. 4,3x4,3mm. Lengte 80 cm. ca 80 gram. In zeer goede staat. Met aankoopbewijs.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren, grijs craquelé glazuur en cheng lung bodemmerk. Afmeting: H 26,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor, zes tekens bodemmerk. Voorzien van collectie stempels. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse Joachim Tielke barok luit. Gemaakt door Baumeister Steffen Milbradt 2001 te Meissen. Naar model uit 1718. Notenhout met ebbenhout en galalith + vurenhout en beukenhout. In koffer. Afmetin...
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Asfalt fabriek Dostal bij Lochem. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Originele ets van Rembrandt van Rijn. 1606 - 1669. Beggars receiving alms at the door. Ets op papier. Vochtvlekken en 2 scheurtjes . Afmeting: H 16 x B 13 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen ibis vogel. 26e - 31e dynastie. Circa 664 - 332 voor Christus Egypte. Taxatierapport aanwezig. Bodemvondst met ruwe oxidatie. Gemonteerd op een houten basement. Afmeting: 12,5 x 18,7 x ...
Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen familie rose wandvaas met geiten/figuur/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met strik + bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee Franse boulle commodes/nachtkastjes met marmeren blad en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 57 x 36 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen figuren van het apenorkest. Naar ontwerp van J. J. Kaendler. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
M.A. Koekkoek. 1807 -1868. Groot panoramisch landschap met vee en herder te paard. Enkele restauraties. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 63,5 cm. In redelijk/goede staat.
Fraaie geelgouden bangle, 750/000, voorzien van een holle bewerking. De armband heeft een scharnier en bakslot. Breedte 14,5 mm. ø 57 mm. ca 43,9 gram. In goede staat.
Klaas Bernink, 1967. 1913 - 1996. Baanwachtershuisje, station Glanerburg. Acryl op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
En Siak Loy (Singapore). 1941 - .Titel: Market. Verso etiket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 76 cm. In goede staat.