Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

Paar boulle nachtkastjes
Resultaat: 2.250 EUR

Twee Franse boulle commodes/nachtkastjes met marmeren blad en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 57 x 36 cm. In goede staat.

17e Eeuwse renaissance kast
Resultaat: 950 EUR

Grote 17e eeuwse Hollandse renaissance kast met halve zuilen, beelden, ranken en kussens. Geëboniseerd. Voorzien van smeedijzeren sloten. Afmeting: 220 x 193 x 75 cm. In goede staat.

18e Eeuws wortelnoten kabinet, 1760
Resultaat: 900 EUR

Prachtig 18e eeuws wortelnoten Hollands Louis Quinze kabinet met drempeldeuren, mooi lijstwerk, klauwpoten en origineel verguld beslag. Circa 1760. Afmeting: 200 x 240 x 60 cm. In goede staat.

Kabinet (noten)
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuws Hollands orgelgebogen kabinet van notenhout. Barok. Louis Quinze kabinet met messing verguld beslag. Patina. Afmeting: 227 x 170 x 60 cm. In goede originele staat.

Kastje met intarsia
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Italiaanse commode met figurale intarsia, dik zaag fineer en origineel bronzen beslag. Sloten later. Afmeting: 82 x 66 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Duitse barok kast
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse noord Duitse barok kast. Eiken deel, met achterwand van naaldhout. Verder geheel origineel. Binnenin met schappen. Kast is uitneembaar. Afmeting: H 210 x B 225 x D 68 cm. Museum meubel.

Ovale mahonie uittrektafel
Resultaat: 500 EUR

Gepolitoerde mahoniehouten eettafel met extra tussenblad en bronzen kapitellen. Empire-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 161 x 105 cm. Totaal (uitgetrokken): 220 cm. In goede staat.

Antiek Hollands damesbureau, 1860
Resultaat: 500 EUR

Antiek Hollands wortelnoten Willem III damesbureau met lade. Mooi binnenwerk. Circa 1860. Afmeting: 117 x 84 x 53 cm. In zeer goede staat.

Louis Seize linnenkabinet
Resultaat: 450 EUR

Prachtig Hollands Louis Seize linnenkabinet van mahoniehout. Met halve zuilen, vergulde bronzen kapitellen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 220 x 175 x 65 cm. (zonder opzet). In zeer goede s...

Tuinbank (rood)
Resultaat: 450 EUR

Grote rode klassieke tuinbank van gietijzer. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 95 x 205 x 55 cm. In goede staat.

Spa badkuip van hout
Resultaat: 450 EUR

Grote houten spa-badkuip met rugleuning en afvoer. Afmeting: 87 x 160 x 65 cm. In zeer goede staat.

Grote vergulde spiegel, 189 x 120 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zéér grote vergulde houten spiegel in barok-stijl. Italië. 20e Eeuw. Enkele restauraties. Afmeting: 189 x 120 cm. In goede staat.

Eiken vitrinekast
Resultaat: 450 EUR

Kleine eikenhouten vitrine-opzetkast met vier deuren. Twee-delig. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 195 x 130 x 30 cm. In goede staat.

Marokkaanse bijzettafel
Resultaat: 450 EUR

Marokkaanse bijzettafel in stervorm. Het blad is met parelmoer ingelegd. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 63 x 63 cm. In goede staat.

Antiek Frans damesbureau, 1880
Resultaat: 400 EUR

Antiek Frans dames-schrijfbureau met inlegwerk en bronzen monturen. Diverse houtsoorten + florale inleg. Circa 1880. Behoeft restauratie. Afmeting: 124 x 50 x 76 cm.

Chinees of Japans kamerscherm met parelmoer
Resultaat: 375 EUR

Vier-delig oud Chinees of Japans lakwerk kamerscherm met beschildering + belijmd met parelmoer. Figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 185 x 160 x 2 cm. In goede staat.

Eiken topbureau, 1760
Resultaat: 350 EUR

Hollands, 18e eeuws eikenhouten orgelgebogen topbureau met lades en vakverdeling in bovenstuk. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 222 x 115 x 65 cm. In goede staat.

Mahonie trumeau (opklapbaar)
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten trumeau met spiegel en klapbuffet. Voorzien van zwart marmeren blad, parel-randen en uitschuifbare zijbladen. Afmeting: 95 x 130 x 57 cm. In zeer goede staat.

Hollands schrijfkabinet
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 325 EUR

Prachtig grote Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. In zeer goede staat. Afmeting: 225 x 200 x 40 cm.

Franse vitrinekast
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse mahoniehouten vitrinekast met band-intarsia en bronzen beslag. Uitneembaar. Art Nouveau. Circa 1910. Afmeting: 203 x 104 x 51 cm. In goede staat.

Vlinder bank
Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse mahonie houten Louis Philippe vlinderbank met kroon. ca 1870. 100x171x90cm. In zeer goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Hollandse kussenkast van notenhout, met ranken en leeuwenkoppen. Kast is uitneembaar. Behoeft enige aandacht. Afmeting: 200 x 180 x 60 cm. In goede staat.

Etagère/piedestal
Resultaat: 300 EUR

Antieke mahoniehouten etagère/piedestal in empire-stijl. Met messing kapitellen. Circa 1900. Afmeting: 142 x 59 x 20 cm. In goede staat.