Twee Franse boulle commodes/nachtkastjes met marmeren blad en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 57 x 36 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Hollandse renaissance kast met halve zuilen, beelden, ranken en kussens. Geëboniseerd. Voorzien van smeedijzeren sloten. Afmeting: 220 x 193 x 75 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws wortelnoten Hollands Louis Quinze kabinet met drempeldeuren, mooi lijstwerk, klauwpoten en origineel verguld beslag. Circa 1760. Afmeting: 200 x 240 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands orgelgebogen kabinet van notenhout. Barok. Louis Quinze kabinet met messing verguld beslag. Patina. Afmeting: 227 x 170 x 60 cm. In goede originele staat.
18e Eeuws Italiaanse commode met figurale intarsia, dik zaag fineer en origineel bronzen beslag. Sloten later. Afmeting: 82 x 66 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse noord Duitse barok kast. Eiken deel, met achterwand van naaldhout. Verder geheel origineel. Binnenin met schappen. Kast is uitneembaar. Afmeting: H 210 x B 225 x D 68 cm. Museum meubel.
Gepolitoerde mahoniehouten eettafel met extra tussenblad en bronzen kapitellen. Empire-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 161 x 105 cm. Totaal (uitgetrokken): 220 cm. In goede staat.
Antiek Hollands wortelnoten Willem III damesbureau met lade. Mooi binnenwerk. Circa 1860. Afmeting: 117 x 84 x 53 cm. In zeer goede staat.
Prachtig Hollands Louis Seize linnenkabinet van mahoniehout. Met halve zuilen, vergulde bronzen kapitellen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 220 x 175 x 65 cm. (zonder opzet). In zeer goede s...
Grote rode klassieke tuinbank van gietijzer. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 95 x 205 x 55 cm. In goede staat.
Grote houten spa-badkuip met rugleuning en afvoer. Afmeting: 87 x 160 x 65 cm. In zeer goede staat.
Zéér grote vergulde houten spiegel in barok-stijl. Italië. 20e Eeuw. Enkele restauraties. Afmeting: 189 x 120 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten vitrine-opzetkast met vier deuren. Twee-delig. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 195 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Marokkaanse bijzettafel in stervorm. Het blad is met parelmoer ingelegd. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 63 x 63 cm. In goede staat.
Antiek Frans dames-schrijfbureau met inlegwerk en bronzen monturen. Diverse houtsoorten + florale inleg. Circa 1880. Behoeft restauratie. Afmeting: 124 x 50 x 76 cm.
Vier-delig oud Chinees of Japans lakwerk kamerscherm met beschildering + belijmd met parelmoer. Figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 185 x 160 x 2 cm. In goede staat.
Hollands, 18e eeuws eikenhouten orgelgebogen topbureau met lades en vakverdeling in bovenstuk. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 222 x 115 x 65 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten trumeau met spiegel en klapbuffet. Voorzien van zwart marmeren blad, parel-randen en uitschuifbare zijbladen. Afmeting: 95 x 130 x 57 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...
Prachtig grote Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. In zeer goede staat. Afmeting: 225 x 200 x 40 cm.
Antieke Franse mahoniehouten vitrinekast met band-intarsia en bronzen beslag. Uitneembaar. Art Nouveau. Circa 1910. Afmeting: 203 x 104 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahonie houten Louis Philippe vlinderbank met kroon. ca 1870. 100x171x90cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse kussenkast van notenhout, met ranken en leeuwenkoppen. Kast is uitneembaar. Behoeft enige aandacht. Afmeting: 200 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten etagère/piedestal in empire-stijl. Met messing kapitellen. Circa 1900. Afmeting: 142 x 59 x 20 cm. In goede staat.