Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

3x Meissen beeld
Resultaat: 2.250 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen figuren van het apenorkest. Naar ontwerp van J. J. Kaendler. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Stel antiek Delftse vazen, H 57 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Twee zeer grote antiek Delfts polychrome knobbelvazen met chinoiserie floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

2 Fayence schalen
Resultaat: 1.600 EUR

Twee zéér grote Spaanse polychrome fayence schalen (Lebrillo) Sevilla/Triana. 18e - 19e Eeuw. Stier + haas decor. Afmeting: 15 x Ø 65 cm. / 14,5 x Ø 66,5 cm. In goede staat.

Twee zeer grote apothekerspotten
Resultaat: 1.400 EUR

Twee bijzonder grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met floraal/vogel/cherubijnkoppen decor. 1x Resumptivum. 1x Diascordim. Afmeting: H 27 - 27,5 cm. In goede staat.

Empire koffieservies
Resultaat: 1.300 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans empire theeservies van porselein met (perfect) goud decor + diverse scheepvaart decors. Handgeschilderd. Afmeting: 8,5 - 27,5 cm. In zeer goede staat.

4x Antieke apothekerspot
Resultaat: 1.300 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. EL: DIAPHAEW + U: BASILIC + EL: THERIAC: V + OL: LAURI. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Apothekerspot, H 14 cm.
Resultaat: 950 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. C. BECCA BOUGAE + C. RASARUMPALLID. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse borden Ø 29 cm.
Resultaat: 900 EUR

Twee 18e eeuws porseleinen borden met decor van golfspelende putti's / spelende putti met hond. Vermoedelijk Engeland. Gemerkt met zwaard ++ tekens. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

2x Delftse vaaslamp, H 44 - 60 cm.
Resultaat: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence lampenvoeten/vaaslampen met chinoiserie decor. Afmeting: H 44 - 60 cm. In goede staat.

Antieke Delftse dekselvaas, H 47 cm.
Resultaat: 800 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met chinoiserie coulissen decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Lot tegels
Resultaat: 800 EUR

Lot met diverse 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder meer; bijbels, mangaan, blauw. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse apothekerspot, H 14 cm.
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. THERICA: E: RUTHE. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Lot witjes (69 st.)
Resultaat: 600 EUR

Lot antieke tegels, zgn. witjes. Aantal: 69 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tulpenvaas, H 47 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

35x Mangaan tegel
Resultaat: 550 EUR

Lot met diverse mangaankleurige tegels. Aantal: 35 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delftse dekselpot, H 35 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

2x Groot Herend figuur
Resultaat: 500 EUR

Twee zéér grote Herend porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Paardenmenner. 1x Ruiter te paard. Afmeting: 41 - 44 cm. In goede staat.

Delftse knobbelvaas, H 29,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor en octagonale voet. Gaatje in vaas. Afmeting: H 29,5 cm. In redelijk/goede staat.

Tableau/mangaan, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Groot 18e eeuws mangaankleurig tegeltableau. Abraham zendt Hagar weg. Bestaande uit 30x grote tegel, 22x randtegel, 4x hoektegel. Afmeting: 89 x 75 cm. In goede staat.

Antieke Delftse vaas, H 31 cm.
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence vaas met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Koeien in landschap
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau in mangaankleur. Koeien in landschap decor. Louis Seize. Minimale randschades. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas
Resultaat: 425 EUR

Twee grote antieke Delftse fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Circa 1880. Octagonaal. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. U. Egyptiacum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

4x Delfts bord (18e eeuw)
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting; Ø 23,8 cm. In goede staat.