Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

Verkocht
Chinese fam. verte dekselschaal Ø 22 cm. 7388
Chinese fam. verte dekselschaal Ø 22 cm.

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 17 cm. 7409
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 17 cm.

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7049
Lot Chinees porselein

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Pronk tafelstuk 30
Pronk tafelstuk

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Franse boulle console klok 3500
Franse boulle console klok

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Kapitale Familie Rose dekselpot, H 72 cm. 7029
Kapitale Familie Rose dekselpot, H 72 cm.

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Zilver  vergulde miskelk met pateen en lepeltjes 3
Zilver vergulde miskelk met pateen en lepeltjes

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Reliekschrijn 2001
Reliekschrijn

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Gouden koningscollier 539
Gouden koningscollier

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 26,4  cm. 7197
Chinese celadon vaas, H 26,4 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 40 cm. 7419
Chinese vaas, H 40 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Celadon vaas, H 23,5 cm. 7439
Celadon vaas, H 23,5 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Joachim Tielke barok luit 2018
Joachim Tielke barok luit

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Asfaltfabriek Lochem 1007
Klaas Bernink, Asfaltfabriek Lochem

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Rembrandt van Rijn, Beggars receiving alms at the door 1087
Rembrandt van Rijn, Beggars receiving alms at the door

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Antiek bronzen ibis vogel 5006
Antiek bronzen ibis vogel

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Chinese wandvaas, H 20 cm. 7048
Chinese wandvaas, H 20 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas met strik, H 18,5 cm. 7410
Chinese celadon vaas met strik, H 18,5 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Paar boulle nachtkastjes 4008
Paar boulle nachtkastjes

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
3x Meissen beeld 6004
3x Meissen beeld

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
M.A. Koekkoek, Panoramisch landschap 1048
M.A. Koekkoek, Panoramisch landschap

Resultaat:

2.150 EUR

Verkocht
Gouden bangle 506
Gouden bangle

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Spoorwachtershuis 1014
Klaas Bernink, Spoorwachtershuis

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Eng Siak Loy, Market 1021
Eng Siak Loy, Market

Resultaat:

2.000 EUR