Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Reliekschrijn 2001
Reliekschrijn

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Joachim Tielke barok luit 2018
Joachim Tielke barok luit

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Model boot 'HMS Surprise' 2382
Model boot 'HMS Surprise'

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
PUCH Steyr Daimler brommer 2384
PUCH Steyr Daimler brommer

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zwitserse speeldoos 2004
Zwitserse speeldoos

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Fabergé ei 2009
Fabergé ei

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2x Kapitale kaarskandelaar 2368
2x Kapitale kaarskandelaar

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Majolica V&B haardomranding 2005
Majolica V&B haardomranding

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Marmeren castolettes 2006
2x Marmeren castolettes

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke WMF bowlpot 2012
Antieke WMF bowlpot

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Obelisk, H 82 cm. 2056
Obelisk, H 82 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke tinnen Rembrandtkan 2087
Antieke tinnen Rembrandtkan

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2x Triptychon van been 2173
2x Triptychon van been

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2x Franse petroleumlamp, H 68 cm. 2366
2x Franse petroleumlamp, H 68 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden 10G 1879 2374
Gouden 10G 1879

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Speeldoos 2052
Speeldoos

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen kroonluchter Ø 65 cm. 2122
Bronzen kroonluchter Ø 65 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Schwarzwalder sigarenkist 2074
Schwarzwalder sigarenkist

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel 2147
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot vergulde munten (12x) 2344
Lot vergulde munten (12x)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vliegtuig op standaard 2016
Vliegtuig op standaard

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee wandlampen 2214
Twee wandlampen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Collectie Schwarzwald beren (8x) 2398
Collectie Schwarzwald beren (8x)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Renaissance documentenkist 2256
Renaissance documentenkist

Resultaat:

300 EUR