Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Hollandse fayence wandborden Ø 34,5 - Ø 38 cm. 6240
2x Hollandse fayence wandborden Ø 34,5 - Ø 38 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Majolica aspergeschaal 6241
Majolica aspergeschaal

Resultaat:

40 EUR

Antiek R.C. Versailles Bavaria deelservies 6242
Antiek R.C. Versailles Bavaria deelservies
Startprijs 50 EUR
4x 17e Eeuwse wandtegel 6243
4x 17e Eeuwse wandtegel
Startprijs 50 EUR
2x Hollands wandbord 6244
2x Hollands wandbord
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Vijf Duitse borden 6245
Vijf Duitse borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Meissen (7x) 6246
Lot Meissen (7x)

Resultaat:

80 EUR

Tabakspot + Mobach bord 6247
Tabakspot + Mobach bord
Startprijs 40 EUR
18e Eeuwse Duitse bierpul, 1744 6248
18e Eeuwse Duitse bierpul, 1744
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse kan, H 24,5 cm. 6249
18e Eeuwse kan, H 24,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Antieke Meissen kandelaar 6250
2x Antieke Meissen kandelaar

Resultaat:

1.200 EUR