Drie delen oud polychrome fayence. Divers. 20e Eeuw. Onder andere Makkum, Wedgwood of Etruria + Franse fayence. Afmeting: 25 - 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen theebus met zwiebelmuster decor. Gemerkt Hüttensteinach. Circa 1900. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.