Lot Hollands Copier Leerdam glaswerk. Bestaande uit: twee karaffen + twaalf glazen. Circa 1930 - 1960. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Vier kristallen Swarovski figuren. Grote koe, pelikaan, giraf en een steenbok. Allen in goede staat. Met originele doosjes. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Drie Swarovki figuren. 1x Disney Pinocchio. En twee figuren met vogels. In goede staat. Met originele doosjes. Afmeting: 9 - 10 cm.
Moderne glazen glasfusing sculptuur. Hoofd met lippen, neus, ogen en haar. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Lot met acht Swarovski figuren. Onder andere; Lieveheersbeestje, boer, olifant, vlinder, slak, bloem, schatkisten, wasbeer. Allen in goede staat. Met originele doosjes. Afmeting: 4 - 9 cm.
Originele Murano Mille Fiori glazen schaal met tevens originele Murano sticker. Circa 1960. Afmeting: 11,7 x 11,7 x 2,3 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke slingerglazen. 19e - 20e Eeuw. Eén grote bokaal met wildvoorstelling. Twee likeurglazen met brede voet. Afmeting: H 16,5 - 28,5 cm. In goede staat.
Twee antieke, glazen apothekerspotten. 19e - 20e Eeuw. 1x Beschilderd 'Digest Sylv.' 1x 'Pulv. Rad. Saleb'. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Antieke glazen jugendstil bolvaas met chinoiserie floraal goud decor. Circa 1910. Afmeting: H 13 cm. Bovenrand binnenkant haarlijnen die niet tot buitenkant doorlopen. In redelijk/goede staat.
Drie delen oud/antiek glas. Boheems + Jugendstil stijl. 20e eeuw. Afmeting: 11,5 - 24 cm. In goede staat.
Italiaanse glazen design vaas met glasfusing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 26 cm. In goede staat.
Zeven delen divers oud/antiek glaswerk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas. Floraal/goudkleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.
Vier delen oud glaswerk. 20e Eeuw. Onder andere; Bohemen kristal, divers geëtst, floraal/figuren decor. Afmeting:15 - 24 cm. In goede staat.
Vier glazen vogels. Murano? + Villeroy & Boch. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.