Antieke Graham messing precisieregulateur met seconden/minuten/uur aanduiding. Met zware compensatieslinger. Met één gewicht + contragewicht. Circa 1900. Afmeting: 189 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdamse mahoniehouten staartklok. Door G. Marcus-Amsterdam. Met maanstand, datum, en wekkerfunctie. Functies niet getest. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
18e Eeuws notenhouten Amsterdams staand horloge met maanstand, wekker, datum en slagwerk. Benedictus Del Campo - Amsterdam. Circa 1740. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten pfeifen barok regulateur. Drie-gewichts. Kwartier-slag, gegraveerde gewichten, wijzerplaat en slinger. Circa 1860. Afmeting: 118 cm. In goede staat.
Antieke Engelse elektrische Eureka klok. Patent No. 14614 - 1906 - No. 2693. Met decentrale secondenwijzer, magneet pendule. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrara marmeren pendule, met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Louis Seize-stijl. Tweede periode. Circa 1880. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse één-wijzerige lantaarnklok met slagwerk van twee hamers op bel + ankergang. Fouguet j.r. A. Nancy. Met emaille cartouches. Afmeting: 40 x 19 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse Samuel Marti glaspendule met facet geslepen ovaal glas. Jugendstil. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal, knikslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Friese kortstaartklok met wekker en originele beelden. Mooie patina. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Zaagklok in barok stijl, naar 18e eeuws voorbeeld. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.