Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Ben Akkerman, Abstract + schetsen + boek
Resultaat: 5.000 EUR

Jan te Wierik, Cobra-stijl
Resultaat: 2.800 EUR

Groot werk van Jan te Wierik. 1954 - 2002. Belangrijk 80-er jaren werk van de schilder in Cobra-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 100 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Industrie Deventer
Resultaat: 2.500 EUR

Klaas Bernink, Twentse boerderij Derkink
Resultaat: 1.700 EUR

Klaas Bernink, Abstract
Resultaat: 1.600 EUR

Bas Kloens, Landschap met vegetatie
Resultaat: 1.600 EUR

Bas Kloens, 1974. 1940 - . Landschap met vegetatie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 180 x B 250 cm. In goede staat.

Abraham Hulk, Hollands zeegezicht
Resultaat: 1.500 EUR

Abraham Hulk. 1813 - 1897. Hollands zeegezicht met schepen en figuren op volle zee. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Jiri Anderlé, Appasionata
Resultaat: 1.400 EUR

Groot werk van Jiri Anderlé, 1976. 1936 - . Tsjechië. Nr. 9/70. Titel: Appasionata, Venovjno mie zene milade. Ets op papier. Afmeting: H 78 x B 105 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Kerkje bij Kolderveen
Resultaat: 1.300 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Kerkje bij Kolderveen. Acryl op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.

2x Russische avant garde
Resultaat: 1.100 EUR

Twee oude werken. Monogram W. B. 11/12 + W.B. 12/12. Russische avant garde. 60-er Jaren. Gouache op papier. Afmeting: H 21,5 x B 30 cm. In goede staat.

J.J. M. Damschreuder, Figuren in interieur met visvangst
Resultaat: 1.000 EUR

Jan Jacobus Matthijs Damschreuder. 1825 - 1905. Figuren in interieur met visvangst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

Albertus Johan Neuhuys, Larens interieur
Resultaat: 800 EUR

Jiri Anderlé, Dialogue avec moi meme bele sucle
Resultaat: 650 EUR

Jiri Anderlé. 1936 - . Tsjechië. Nr. 57/70. Titel: Dialogue avec moi meme bele sucle. Ets op papier. Afmeting: H 65 x B 76 cm. In goede staat.

Jiri Anderlé, Game nr. 1 Free Space
Resultaat: 650 EUR

Jiri Anderlé. Tsjechië. 1936 - . Nr. 7 - 70. Titel: Game nr. 1 Free Space. Ets op papier. Afmeting: H 75 x B 63 cm.In goede staat.

Pol Dom, Regendag
Resultaat: 600 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Regendag. Olieverf op linnen. Twee kleine beschadigingen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Ikoon
Resultaat: 550 EUR

Antiek vergulde ikoon met in het midden Charalampos, de bisschop van Magnesium, met scenes uit zijn leven. In ongerestaureerde staat. Afmeting: H 54,5 x B 44,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oosting, Wilde rozen
Resultaat: 550 EUR

Oosting. Tweede helft 20e eeuw. Wilde rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.

Paul Bodifeé, Zonning landschap
Resultaat: 500 EUR

Paul Bodofeé. 1866 - 1939. Deventer School. Zonnig landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

Ids Wiersma, Winters riviergezicht
Resultaat: 500 EUR

Ids Wiersma. 1878 - 1965. Winters riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

W. Dingemans, Paardenkar op Rotterdamse kade
Resultaat: 450 EUR

W. Dingemans. 1921 - 2001. Paardenkar op Rotterdamse kade bij Maasbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

Bentinck, Bloemstilleven
Resultaat: 450 EUR

Bentinck. Circa 1920. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 40,5 cm. In goede staat.

G.A.L. Munthe Morgenstjerne, Bomschuiten met vissersvolk
Resultaat: 425 EUR

Gerhard Arij Ludwig Munthe Morgenstjerne. 1875 - 1927. Bomschuiten met vissersvolk op volle zee. Sepia op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Andy Warhol, One Dollar biljet
Resultaat: 400 EUR

Andy warhol one dollar biljet met handtekening, geheel ingelijst met certificaat. cond G.

Andy Warhol, 2 Dollar biljet + certificaat
Resultaat: 400 EUR

Andy Warhol. Gesigneerd 2 Dollar biljet. 1928 - 1987. Thomas Jefferson, nr. G23559012A uit het jaar 1976. Met certificaat. Geplaatst in pvc houder. Afmeting: 15 x 20 x 2 cm. In goede staat.