Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met kwartierslag. Drie gewichten + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten beelden. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Franse louis philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Restauratie + wijzerplaat iets beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Antieke wandklok van messing, in de vorm van een beddepan. Circa 1900. Opdraaiveer is goed. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse klokken, mechanisch. 1x Emaille klok, Schatz Germany, tweede helft 20e eeuw. 1x Schwarzwalder stijl, schilderij klok, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Moderne keramische klok met uurwerk in zon. Geglazuurd. Tweede helft 20e eeuw. Batterij functie. Afmeting: 32 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Kleine Friese staartklok van eikenhout. Zgn. Schippertje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 cm. In goede staat.